Neler Yeni

Yardım GIBIRNET Başka bir firmaya geçiş hakkımı reddediyor ve izin vermiyor

louvert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Firat Sarigul
Daha zam yapmadı. Birde peşin ödeme ile o fiyat mümkün.
ben türknetten geçmiştim gıbıra 13. 14.aydayım şu an. ilk geçtiğimde açıkcası kötüydü gıbır ama zamanla düzelmişti internet. comnet de benzer olabilir diye düşünüyorum

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Hasan Genc
An itibari ile geçiş işlemlerini tamamladım , GEREK BTK üzerinden yazılı ıslak imzalı dilekçe vererek, sosyal medya kanallarından , + mail olmak üzere heryerden uğraşarak - temsilcilelerle kavga ederek geçişi tamamladım

Bu firmadan uzak durun (gıbırnet)

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
1.5 yıldır kullanıyorum gibiri çok nadirde olsa sorunlar yaşadım . Bu fiyatlara gelmişken ttnete bakayım dedim 24 ay taahhüte en düşük 35 mbit internet 300 TL . Bunun sonu yok o arttıracak özel firmalar arttıracak onun için değişim yapmamayı düşünüyorum.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,361
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Onay vermeme durumu genellikle evraklardaki bilgilerdeki farklılıklarda oluyor. Net bilgiyi anca onlardan alabilirsin.

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
Bende poyraza geçiş başvurusu yaptım 1-2 saat önce sıkıntısız onaylandı xdsl no alırkende problem çıkarmadılar kısa sürede aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

17.07.2023 tarihin de gelen zamlar sonrasın da , gıbırnet firmasından COMNET firmasına geçiş için , comnete başvurdum aynı gün içerisin de evraklar onaylandı ve GIBIRNET firmasına iletildi.
2 iş günüdür bekliyorum GİBİRNET firması geçiş işlemlerini reddetmiş ve başka bir firmaya geçiş iznime hak tanımıyor.

Görselde ki konuşma benim ve Comnet firması ile konuşmam:

953990574.png
Gıbır bunla ilgili açıklama yapmış birisine
675ff5b1-1917-47d4-b07d-31d1befa50fb.png

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende aynı durumu yaşamıştım. Sebebini sorduğumda hiçbir şekilde net cevap alamamıştım. Yok firma onay vermiyor yok sistem arızası vs. 2 hafta cevap veremediler. 2 haftasonunda geçiş belgesi okunmuyor dediler :D Sebebi de belgeyi sisteme yükleyince piksel piksel oluyordu. Yani gıbırnetin sorunuydu. Belgeyi wp üzerinden gönderdim geçiş yaptılar. Kurumsallık sıfır.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Kağan UĞURLU
Bende Türknetten Türktelekom a geçtim. 10 ay peşin vermiştim. 250 TL ye çıkınca ücreti bir de fiber kablo geldi daireye. 100mb hız vermeye başladı. Türktelekom ise 500mb interneti ilk 6 ay 265 sonraki 18 ay 445 tl ortalama 400 tl ye veriyor. 5 Kat hız için 150 tl+ vermek daha mantıklı geldi. Zaten 3-4 ay sonrasında diğer firmalarda fiyatlarını zamlayacak. Aradaki fark 100 tl ye düşüecektir. Fibere geçiş her halukârda daha mantıklı olur.

JWWT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ali Bilal Kurtuluş
benimde gıbırnette 2. ayım sadece 1 2 gün sıkıntı çektim oda en başta normalde 75 almam gerekirken 50 alıyodum söyledim direkt modem kapatıp açtırıp 80 yaptılar şuan 75 80 arası alıyorum çok nadir düşüyor fiyata gelirsek de çoğu firma aynı para oldu veya olacak o yüzden 10 20 tl farklar için başka firmaya geçmeyi de düşünmüyorum

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Hasan Genc
benimde gıbırnette 2. ayım sadece 1 2 gün sıkıntı çektim oda en başta normalde 75 almam gerekirken 50 alıyodum söyledim direkt modem kapatıp açtırıp 80 yaptılar şuan 75 80 arası alıyorum çok nadir düşüyor fiyata gelirsek de çoğu firma aynı para oldu veya olacak o yüzden 10 20 TL farklar için başka firmaya geçmeyi de düşünmüyorum

Kimse burada gibirin sağladı internetden şikayetçi değil yazılanları iyi okuyun ,başka firmaya geçmek istediğimiz de çıkarılan zorluklardan bahsediyorlar , ayrıca senin alt yapın iyi olursa nereye geçersen geç (kendi alt yapıları olmadıgı sürece) adsl vdsl aldığında taktir de aynı değerlere sahip olursun , ki şahsen benim böyle , ayrıca 240TL ödemek yerine 12 aylık paket aldık 99TL ye geldi aylık , şimdi git gibiri övmeye devam et

Kimse burada gibirin sağladı internetden şikayetçi değil yazılanları iyi okuyun ,başka firmaya geçmek istediğimiz de çıkarılan zorluklardan bahsediyorlar , ayrıca senin alt yapın iyi olursa nereye geçersen geç (kendi alt yapıları olmadıgı sürece) adsl vdsl aldığında taktir de aynı değerlere sahip olursun , ki şahsen benim böyle , ayrıca 240TL ödemek yerine 12 aylık paket aldık 99TL ye geldi aylık , şimdi git gibiri övmeye devam et
Gibirnette hizmet numarası nerde bilgisi olan varmı

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Tuğra
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0