Arama sonuçları: *

1. B

Pcle slotuna takilan wifi kartini pc gormuyor

takıp atarrım sıze hocam
  2. B

evet hocam tam oturuyor yerıne ama pc gormuyor
  3. B

@Mehmet Yılmaz hocam bu konuda yardımını bekliyorum
  4. B

Merabah herkese elimde fenvi axe 3000 rgb wifi 6e Bluetooth 5.2 destlik pcle slotlarina takilan wifi karti var, asus tuf b450 pro gaming anakarta takinca pc hicbir sekilde Bu karti gormuyor, kac tane slotu denediysem de sonuc ayni kendi sitesinden driver indirdim kurdum olmadi, intelin...
  5. B

İnternet Sağlayıcı Değişikliği

Hocam meraba bn milenikomu 3 aya yakindir kullaniyorum gayette guzel simdilik eger gecmek istersen referans kodu verebilirim. 1 ay ucretsiz kullanirsin.
  6. B

Anakartin 8pin girisi

İlginiz ve yardimlariniz icin binlerce kez tsk ederim molexli olani siparis verdim yarinda karti takicam bahalim 8 pinle calisacak mi anca pazartesi siparis verdigim gelsin onu da takacam bu sata girisli olani iptal edecem geri gonderecem
  7. B

Anakartin 8pin girisi

8. B

Anakartin 8pin girisi

Var hocam bn direk molexten donusturucuyle ceksem daha iyi olmaz mi
  9. B

Anakartin 8pin girisi

Peki bu attigin kablo anladigim kadariyla tek 8pinli kabloyu 2 farkli girise ayiriyor bunu mu alip kullansam iyi yoksa aldigimi iptal edip molex baslikli 8 pin alip taksam mi daha iyi diger 8 guc ihtiyacini molex uzerinden mi karsilayayim
  10. B

Anakartin 8pin girisi

Ekran kartini 8pin olarak kullansam guc verir mi calsiir mi
  11. B

Anakartin 8pin girisi

Ne sekil onerirsiniz hocam
  12. B

Anakartin 8pin girisi

Anakart tuf gaming b450 pro Cpu:3600 amd wrait prizm rgb sogutucu var rgb kapali halde 2x8 rgb viper ramlar + apacher 8 gb cl16 3000mhz ramlar toplamda 24 gb 250gb m2 ssd 2 farkli toplamda 2tb hdd Td500 mesh kasa ve 5 tane sicleflow argb fan hepsinin rgb kapali Suan takili gtx 1050ti var...
  13. B

Anakartin 8pin girisi

Fsp 600w psu var hani sata yerine molex baglnatili olani mi alayim diyorsun sata daha guvenli olmaz mi yuk altina sokmam karti 1080p oyin oynayacan zarari olur mu bi kac ay bu sekilde beni idare etse yeter bana
  14. B

Anakartin 8pin girisi

Meraba herkese sorunum tam olarak su sekilde" = Benim şuanda psu degistirme gibi bir imkanim butcem yok. Ekran kartimda 3070 psumda ekran karti icin sadece tek 8pin girisim var diger 8pin anakarta bagli.bende aparat siparis verdim 2x sata baglantili 8pin çevirici.Yani psudaki 2 sata girisini...
  15. B

8 Pin Güç Girişine 4 Pin Kablo Takarsam Çalışır mı ?

Nerde acacagimi bilemedigim icin bu konu denk geldi yazdim hocam
  16. B

8 Pin Güç Girişine 4 Pin Kablo Takarsam Çalışır mı ?

Bende bisey sormak istiyorum bnm suanda psu degistirme gibi bir imkanim butcem yok. Ekran kartimda 3070 psumda ekran karti icin sadece tek 8pin girisim var diger 8pin anakarta bagli.bende aparat siparis verdim 2x sata baglantili 8pin.yani psu 2 sata girisini 8pine ceviren aparat aldim. bn...
  17. B

xmp açmadan mhz yükseltmek

bu arada sıstemım ryzen 3600 b450 f gamıng bıos en guncel surumunu yukledım
  18. B

19. B

meraba hocam bnde sıze bısey danısayım rogstrıx b450 f gamıng anakartımdan 3000 mhz ramlarım var bıostan acıp bahınca 2100 mhz de calısıyordu. Bnde xmp profılını acınca ramlar 3000 mhz alınıyor kaydetıp pc acınca bı kac dk sonra pc mavı ekran hatası verıp resetlenıyor ama ramların mhz 2933 mhz...
Top Bottom