Arama sonuçları: *

1. L

Yardım Bu sisteme hangi ekran kartı gider?

Bu bütçede çok sağlam kaliteli bir 3060 Ti alabilirsin (2.el)
  2. L

Gainward RTX 4060 TI 16GB GB 13.999 TL

Ekran kartı'nın fiyatı çok iyi değil mi?
  3. L

Mavi Ekran R5 3600 RX 6500XT sistem sürekli mavi ekran hatası veriyor

Güncelleme: Dostlarım bir süre bilgisayarımın değerlerini inceledim. Öncelikle stok soğutucusu ile kullandığım Ryzen 5 3600 işlemcim yük altında olmamasına rağmen 60-65 derece gibi sıcaklıklarda geziyordu bu nedenle termal macunu yenilemeye ve Gametech HD6.2 Pro CPU Soğutucu satın aldım. Onun...
  4. L

Mavi Ekran R5 3600 RX 6500XT sistem sürekli mavi ekran hatası veriyor

Selam iyi forumlar. Sürekli mavi ekran hatası alıyorum dump dosyaları da burada (not: Yeni anakarta geçiş yaptıktan bir süre sonra GTA 5'e girmeye çalıştım 10 dk sonra bu sorunlar başladı.) minidump dosyalarım GPU: Sapphire RX 6500XT. CPU: Ryzen 5 3600. RAM: G.Skill Ripjaws 16 GB (2x8) 3200...
  5. L

Çözüldü✓ İntel İşlemci Destekli Anakart ve Ram Uyumu

Ramlerde AMD veya Intel ramı gibi bir şey yok bildiğim kadarıyla. Ancak bahsettiğniz ram 3600 Mhz , ancak bahsetmiş olduğunuz anakart ise maximum 3200Mhz destekliyor. Yani bu anakartla bahsettiğiniz ramden tam performans alamazsınız.
  6. L

Kasaya güç gelmiyor yardım edebilirmisiniz

Kablolarınızı kontrol edin çıkartıp yeniden takın. Dediğiniz gibi temassızlık olabilir.
  7. L

Mouse tıklamama sorunu

Öyle olsa oyunlarda da sorun çıkarır diye düşünüyorum.
  8. L

Mouse tıklamama sorunu

Selam arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde bilgisayarımda durduk yere çok saçma bir sorunla karşılaşmaya başladım. Normal bir şekilde kullanıyorum ancak 1-2 dakikada bir şu sorunla karşılaşıyorum, İmleci hareket ettirebiliyorum ancak tıklama gerçekleştiremiyorum sağ veya sol tık farketmeksizin...
  9. L

RX 6500 XT keskinlik sorunu

Driver'i baştan yükleyip monitörden de keskinliği en düşüğe alınca sorunum çözüldü yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
  10. L

Anlamadım nasıl yapacağım onu yardımcı olursanız sevinirim.
  11. L

Selamlar, yeni Sapphire Pulse RX 6500 XT 4GB ekran kartı aldım sistemime takıp driver'ı yükledikten sonra görüntü ayarlarım değişti inanılmaz keskin bir görüntü oldu o kadar rahatsız edici ki bunu çözmenin bir yolu yok mudur? Ekran kartının yazılımından baktım keskinlik ile alakalı herhangibir...
  12. L

Exper Active Dex 388 Sistemi Yükseltme

Selamlar, yaklaşık 5 yıl önce Exper'ın hazır kasalarından biri olan Active Dex 388 modelini almıştım cahillikle. Şuan sistemi yavaştan yükselterek, sonunda sistemi tamamen değiştirmiş olmak istiyorum. Ancak sistemde ilk neyi yükseltmem gerektiğini bilmiyorum. Hem oyun oynuyorum hem de orta...
Top Bottom