Arama sonuçları: *

1. R

165 hz monitör 144hz max gösteriyor nasıl 165hz yapabilirim

Display port kablosuyla bağlayınca gözükür.
  2. R

Valorant ta haksız yere 30 gün ban yedim nasıl açtırabilirim ticket attım.

Ben burada haksız bir şey göremiyorum daha öncede ban yemişsen 7 gün veya 15 gün sanırım 30 günlük atmışlar. Bir dahakine perma ban atabilirler.
  3. R

Hyper X Fury speed mouse pad uzun kullanımda bozulabilirmi

Ben olacağını düşünmüyorum. Genede sen bilirsin senin tercihin xrades değilde başka bir f/p mousepadleri de var gördüğüm kadarıyla.
  4. R

Hyper X Fury speed mouse pad uzun kullanımda bozulabilirmi

Bende çok XRades mouse pad almayı düşündüm ama hyper x in speed mousepadini aldım. 90x40 bana halı gibi geldiği için almamıştım. Hemde marka takıntım var biraz. Hyper x mouse padi yılbaşında aldığım için şuan gelmedi. Geldiğinde sana söylerim kalitesini vs.
  5. R

Ryzen 3 2200G + GTX 1050 sistemimi Güncellemek İstiyorum

Sadece şuan ki pcyi güncellemek istiyorum RX 580 piyasada pek göremedim. Olsa bile çok tuzlu gelir bana. Şuan için SSD ve işlemci almaya karar verdim. İşlemci tarafında ryzen 5 2600 iş yapar heralde.
  6. R

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. SSD ve işlemci önerileriniz neler ryzen 5 2600 veya 3600 ekran kartına darboğaz olur mu ? SSD linki varsa da çok iyi olur.
  7. R

Merhabalar. Sistemim şuan : MSI b350m pro vd plus Ryzen 3 2200g GTX 1050ti 4 GB 128 bit 2x8 (16) GB Ram 3200 MHz 1 TB HDD 550 watt PSU Sistemimi çok fazla fiyat arttırmadan güncellemek istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  8. R

2500 TL ve altı monitör önerisi.

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-vg242ypbmiipx-23-8-165hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-led-monitor-um-qv2ee-p01-p-HBV00000Y1BOC bende buna bakıyorum ama kararsızım.
  9. R

Abdullah kardesimizin sinirli stok ile paylasacagi Benq monitor

Bende öyle düşünüyorum. Umarım stoklar 50 tane değilde 150-200dür şansımız artar 😀
  10. R

Abdullah reis benim soruma bir cevap verebilirsen ben stoğa her türlü yetişeceğim :D
  11. R

Genelde herkes monitörde freesync veya g sync olmalı diyorlar. PUBGyi genelde 80 fpsde oynayacağım için soruyorum. GSync ve Freesync olsa daha iyi olur diyor genelde herkes. Teşekkürler yorumun için.
  12. R

Merhaba konu dışında farklı bir sorum var. Ben Valorant oynuyorum genedel fps 120 - 190 arası değişiyor. PUBG oynarken fpsm genellikle 144 fpsin altında genelde. Bu monitörde de Adaptive Sync yani G Sync veya Freesync yok. Bir sorun olur mu ? Yani yırtılma, gecikme vs.
  13. R

Amazon Türkiye Black Friday İndirimi

Evet bende amazon black friday indirimlerini göremedim. Gülümseten cuma indirimleri var diyor.
  14. R

Hem FreeSync Hem de G-Sync Destekli 144Hz Monitör Önerisi

Efsane cuma haftaya indirimleri 21-26 kasım diyorlar ama asıl indirim haftaya cuma mı olur yani 26 kasımda ?
Top Bottom