Arama sonuçları: *

1. Swanthie

1200W PSU için UPS önerisi

https://www.inform.com.tr/kesintisiz-guc-kaynagi-inform-guardian-serisi.html 2000 VA modelini aldım, çok memnunum. Voltajlar normalken tamamen sessiz çalışıyor. Voltaj dengesizken fanı devreye giriyor o da çok rahatsız edici değil. Kullanalı 1 yıl oldu, bugüne kadar elektrik kesintilerinde hiç...
  2. Swanthie

1200W PSU için UPS önerisi

Merhabalar, Aşağıda belirttiğim sistemim için şu anda Tunçmatik 1000VA Line Interactive UPS kullanıyorum. UPS'e sadece kasa ve monitör bağlı. UPS keyfine göre kimi zaman 1 dakika kadar idare ederken çoğu zaman voltaj dalgalanmasında bile fail olup kapanıyor. Sessiz olması dışında kesinlikle...
  3. Swanthie

İşlemci sıcaklığı 90 derece üstüne çıkıyor

Çok teşekkür ederim :) İyi geceler
  4. Swanthie

Sıvı soğutmanın vidaları iyice sıktım fakat sonuç aynıydı. Bugün servisten geldi bilgisayarım, termal macunu tazelemişler. Şu an %90 iyi durumda. 2 saatlik oyunun ardından 66 derecenin üzerine çıkmadı. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
  5. Swanthie

Dediğiniz işlemi yarın deneyeceğim olmazsa servise baktırıcam sonucu yazarım yarın :(
  6. Swanthie

GamePower Warcry ATX kasa Kutu içerisinde zaten termal macunla birlikte geliyor işlemci soğutucu. MSI kalitesiz termal macun koymaz diye düşünüyorum. Son 3 gündür bu sorunu yaşıyorum
  7. Swanthie

Merhabalar, 3 ay önce topladığım bir bilgisayarım var. Son birkaç gündür fanlarının çok gürültülü ve hızlı çalıştığını fark ettim. İşlemci sıcaklığı önceden boştayken 35 derece iken şu an 50 derece, oyun oynarken maksimum 55 derece iken 98 dereceleri gördü. Oyunu daha açar açmaz 80 dereceye...
Top Bottom