Arama sonuçları: *

1. EbubekirKzk

Kioxia Exceria G2 M.2 SSD'de "Başlatılamamış" hatası

evet çıkar tak denedim, bios sıfırlayıp taktım,bios sürümü düşürüp denedim,m2 yi çıkartıp biosu sıfırladım sonra m2 yi geri taktım ama maalesef herzaman aynı sonucu verdi
  2. EbubekirKzk

evet diskpart ve list disk yaptığımda böyle gözüküyor(0gb olan sıkıntılı m2 ssd) 1708714560 ayrıca kioxia nın kendi uygulamasını kurduğumda sağlık %100 olarak gösteriyor format NVME kısmında ise maalesef usb takıp recovery almasına rağmen sıfırlamıyor 1708714892 @Emre Zengin hocam...
  3. EbubekirKzk

Durup dururken SSD 0 mb gözüküyor

hocam biraz hortlatıyorum aynı soruna şu an bende sahibim ve asla bir çözüm bulamadım 1TB Kioexia m2 ssd ye sahibim daha eylülde almama rağmen pazartesi günü durduk yere gitti ve biosta gözükmüyor üstüne sizdeki gib 0mb olarak gözüküyor. Acaba sorunu nasıl çözdünüz paylaşırsanız çok sevinirim.
  4. EbubekirKzk

Herkese iyi akşamlar öncelikle sorunum başlıkta da belirttiğim gibi 1 TB Kioxia exercia G2 modeline sahibim daha pazartesi gününe kadar 1 defa sorun çıkarmamış disk pazar akşamı PC'yi kapatıp pazartesi akşamı açtığımda bir anda siyah ekran da kaldı ve açılmadı, ekran kartı RAM'ler BIOS pili ve...
  5. EbubekirKzk

Öneri Siyah İşlemci Fanı Tavsiyesi

Sorum başlıktaki gibidir, maalesef bütçem çok yok 1000 TL altı, 2 el vs fark etmez rgb olmayacak siyah renk bir kule tipi işlemci fanı almak istiyorum işlemcim i3 10105f(ısı değerleri yüksek değil ama stok fan çok ses yapıyor ve ısı arttığı zaman cpu kullanımı dalgalanıyor ve bazen fps drop...
  6. EbubekirKzk

CS2'de durduk yere ban yedim

bence açılır ban ım çünkü valve ın kendi hatası evet amd nin driver update lerini geç güncellemek gerek
  7. EbubekirKzk

CS2 den durduk yere vac ban yedim

evet hatalı ban yedim ,bugün hesabımda konu olarak açtım ama çok tedirginim çünkü 2018 yılında da böyle bir sorunla karşılaşmıştım ve asla düzelmedi
  8. EbubekirKzk

evet hayatın sonu değil ama ana hesabımda birsürü arkadaşım var ve kötü gözüküyor profilimdeki oyun yasaklaması. cs2 oynamak için başka bir hesap açmakla vs uğraşamam ve benim için asla eski tadı vermez
  9. EbubekirKzk

CS2 den durduk yere vac ban yedim

acaba sorunun düzeldimi? bende de aynı şekilde ban yedim hiçbir thirdpart uygulama vs de kullanmamıştım ve kullanmadım
  10. EbubekirKzk

arkadaşında dediği gibi cs2 nin herşeyi çok saçma bir kurnazlık yapmışsındır diyorsun ama yapsaydım forumda yardım aramazdım dediğim gibi 2k sadece cs de var ve hesapta şuanki kurla pahalı oyunlar var denilebilir hile açacak olsam niye ana hesabımda açayım akıl var mantık var zaten haftadan...
  11. EbubekirKzk

Öncelikle herkese iyi akşamlar sorunum başlıktaki gibi, normal bir şekilde CS2 oynuyordum ve maçın ortalarına doğru bir anda oyundan attı ve VAC ban hatası verdi. Başta zannettim ki maçta birisi ban yedi ve herkesi maçtan attı ama hesabımı kontrol ettiğimde banı ben yiyen olduğunu fark ettim...
  12. EbubekirKzk

Bilgisayar Kendi Kendine Kapanıyor (Akım korumalı priz tavsiyesi)

hocam rahatsız edeceğim ama sorunu nasıl çözdünüz? bende de aynı sorun var psu değişin dediler değiştirdim ama yine aynı sorun var veya akım korumalı priz aldıysanız sorun düzeldi mi?
  13. EbubekirKzk

Msi pro h410m-b kutu içeriği

hocam biraz hortlayorum ama kimse de yazmamış ben de aynı anakartı yarın sipariş vereceğim ve kutu açılımlarında hiç m2 ssd vidası göremedim ve acaba anakartın üstünde veya kutu içeriğinde m2 ssd sabitleme vidası çıkıyor mu?
  14. EbubekirKzk

Yeni aldığım extra rami pc görmüyor acil

belki 50 den fazla defa tak çıkar yaptım 4 tane ram markası değiştirdim hiçbir ram'de de bir sıkıntı yoktu sonuna kadar defalarca bastırdım ama nafile tozdandır belki dedim o da fayda etmedi anakart değiştirecek bütçem de yok maalesef :/ 1702501003 ve şu an xpg spectrix d41 16x2 ram kitini...
  15. EbubekirKzk

Yeni aldığım extra rami pc görmüyor acil

hocam biraz hortlatmış olacağım ama sorunu nasıl çözdünüz veya çözebildiniz mi aylardır bende aynı soruna sahibim ve anakartın 1. ram slotuna ram takınca sistem açılmıyor sadece 2. slotta çalışıyor tüm ramleri takınca da sistem açılmıyor. Bilgilendirirseniz sevinirim
  16. EbubekirKzk

2.ram slotu çalışmıyor

hocam eski anakartın slottaki pinlerinin fotoğrafını paylaşabilirmisiniz benim için örnek olsun belki bende de vardır gözümden kaçmıştır
  17. EbubekirKzk

Anakartın 1. ram slotu çalışmıyor ve 8x2 ram yapınca açılmıyor

Bios son sürüme güncel ama bir önceki sürümü yüklemeyi deneyeceğim bu anakart tamiri için hangi şirketleri önerebilirsin yani hangi markalara göndermem en sağlıklısı olur esnaflara emanet etmek istemiyorum sistemi 1700849664 maalesef elimde başka işlemci de yok ama işlemcinin altında üstünde...
  18. EbubekirKzk

Hocam bende bugün esnaflara sordum yaparım diyen tek kişi var ama ona da çok güvenemiyorum açıkçası ben de çift kanal performansı isterdim ama galiba yapacak bir şey yok segment bilgisayara e posta gönderdim teknik servis için dönüş yaparlar ise belki anakartı tamir ettirebilirim ama hiçbir...
  19. EbubekirKzk

pek 2. el sayılmaz ama dolap üzerinden aldım işlemcinin daha 2 yıllık garantisi var intel in kendi sitesinden baktım ama anakartta ne kadar garantisi vaf bilmiyorum çok araştırdım ama nasıl yapacağımı bulamadım seri numarasını vs biliyorum ama nereye yazıp ne kadar garantisi var öğrenemiyorum...
  20. EbubekirKzk

hocam bir anlık özgüvenle başardım. İşlemciyi çıkarttım birkaç fotoğrafını çekmeye çalıştım kendim de gözlemlediğim kadar yamuk pin yok ama köşefe bir 1 tane pin vardı yamuk mu değil mi çok anlayamadım açıkçası fotoğrafta da belli olmuyor zaten ama anladık ki işlemciden de değil işlemcinin...
Top Bottom