Arama sonuçları: *

• Users: TzioN
  • Order by date
  1. TzioN

Bilgisayarımda çeşitli sorunlar var ve nedenini bilmiyorum.

İşlemci ve ekran kartı yazılımlarını kontrol et, ekran gelmeme sorunu kablodan olabilir ekran kartına iyice oturduğunu kontrol et, eğer ekran kartı driverleri vs yüklüyse ve sorun hep devam ediyorsa servise götür yazılımlar tekrar yüklensin incelensin normal bir şey değil bu.
  2. TzioN

Forza Horizon 4 Drop

Tamamdır, onlara dikkat ederim, teşekkürler yine de :)
  3. TzioN

Forza Horizon 4 Drop

İnternetten yeterliliğine baktım sizde bakabilirsiniz. 1638183074 Tamamdır bilgilendirme için tekrar teşekkür ederim, aynı markadan bir tane daha alabilirim, iyi günler :)
  4. TzioN

Forza Horizon 4 Drop

evet yeterli benim bildiğim, yüksek ihtimal tek slot 8gb ram olmasından kaynaklı yetersiz kalıyor, yine de bir internetten abdullah abiyi izleyim eğer varsa öyle videosu, yine de teşekkür ederim yardımlarınız için.
  5. TzioN

Forza Horizon 4 Drop

evet tek slot 1638182596 bilmiyorum, işlemci kullanımı 30 35 arası gidiyor, ekran kartı kullanımı 98 100 arası
  6. TzioN

Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING OC 8GB Amazon Japonya!

Hesap bilgilerin hala o kişilerde kayıtlı olduğu için safe davran, yine de orada kalsın para ne olur ne olmaz.
  7. TzioN

Forza Horizon 4 Drop

Forza da 65-70 Fps alırken bazı yerlerde drop yiyorum, oynamamı çok kötü etkilemiyor ama tam drift yapacakken drop yiyince bozuluyor ve kaza yapıyorum, 8gb ram ryzen 5 1600 var drop neyle alakalı olabilir. *Oyun Steam üzerinden alındı*
  8. TzioN

Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING OC 8GB Amazon Japonya!

Paran gitmediyse başka hesaba aktar, kart bilgilerini bildiklerinden dolayı dolandırılabilirsin, seri davran derim.
  9. TzioN

Yardım Assetto Corsa Launcher Error sorunu

Arkadaşlar bu oyunu ben bayağı önce aldım, aldığım ilk zaman açılıyordu ama online server list hatası veriyordu, PC parçalarını anakart dahil herşeyi sıfırlandı, tekrar yükleyim dedim ve oyunu açarken *Asetto Corsa launcher error* hatası alıyorum, bir sürü video izledim dosyaları doğruladım win...
  10. TzioN

Bilgisayarım gerekli performansı vermiyor

Sorunu düzelttim. Aynı sorunu olan arkadaşlara yardımım dokunsun yazayım. Bu bilgisayarım'a tıklayın, ardından belgeler'e gelin ve oradan Rockstar Games'i bulun, GTAV e tıklayın, oradan SETTİNGS ayarına sağ tıklayın, oradan birlikte aç seçeneği ile not defterini seçin sonra CTRL+F tuşuna basın...
  11. TzioN

Çift kanal Ram slotu var evet, işlemci 1600 zaten 1030la uyuşuyor bildiğim kadarıyla, bir de söyle bir şey farkettim, GTAV'de en düşük ayarda 21 FPS en yüksek ayarda da 21 FPS veriyor sadece GTAV de kaynaklı bu THE FOREST vs normal FPS değeriymiş güçlü oyun olduğu için, hatta gördün mü...
  12. TzioN

Tamamdır teşekkürler
  13. TzioN

internette testlerine baktığımda bende ki sonucu vermiyor sebebi nedir onu öğrenmek istiyorum, youtube de adam benim ekran kartının ve işlemcinin aynısıyla cayır cayır oynuyor ama ben az FPS alıyorum çok saçma. Bu aldığın ürünün küçük istediğinde büyük çıkması gibi.
  14. TzioN

Geçen günü ASUS GT-1030 ekran kartı aldık ondan sonra ki gün ise Ryzen 5 1600 aldık, youtube de oyun videolarına baktığım zaman GTAV'de 1080P Normal ayarda 75 80 arası veriyor, ben giriyorum aldığım FPS değeri gözüken 30 35 ama Benchmark testinde 20 22 arası gösteriyor, CS GO da normal videoda...
Top Bottom