Arama sonuçları: *

• Users: CyperFly
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. CyperFly

MASAÜSTÜ PC İÇİN BLUETOOTH USB ÖNERİSİ

Beyler selam. Masaüstü pc ye geçince laptopda kullandığım bluetooth kulaklığımı kullanamıyorum. Ses özellikli bir bluetooth aparatı önerebilir misiniz
  2. CyperFly

i5-12400F vs Ryzen 5 5600X Karşılaştırma

Beyler tekrardan selam son kez bir oylama yapmak istiyorum sistemlerin görselleri aşağıda. Farklara ve fiyata dikkat edin
  3. CyperFly

HAZIR SİSTEM ANKET 2 SEÇENEK

Sistem 1: https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-5500-5600-5600x-rtx3060-3060ti-3070-500gb-1tb-2tb-ssd-16gb-ram.html İşlemci: AMD Ryzen™5 5600X Ekran kartı: MSI GEFORCE RTX 3060 VENTUS 2X OC 12GB GDDR6 192Bit NVIDIA Ekran Kartı ( 2 Fanlı ) Fiyat:21.857₺ Sistem 2...
  4. CyperFly

SİZCE HANGİ HAZIR SİSTEMİ ALMALIYIM ?

İşlemciyi 5600X olarak düşünün. https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-5500-gigabyte-rtx3070-gaming-msi-a520m-k-crucial-500gb-ssd-16gb-ram.html https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-5500-rtx-4060-ti-gaming-oc-8g-a520m-k-v2-1-0-500gb-ssd-16gb-ram.html...
  5. CyperFly

SADECE HAZIR SİSTEMLER ÖNERİ

Beyler selam. 20.000₺ ye kadar önerebileceğiz RTX ekran kartlı ve iyi bir işlemcili (Intel tercihim) sistem önerebilir misiniz? Escape from tarkov oynuyorum düzenli olarak. Bu kasım indirimlerini kaçırmadan almak istiyorum bir tane. Monitör vb her şey var sadece kasam eksik. 3000 serisi ve üstü...
  6. CyperFly

Airfryer Önerisi - Kullanıcı Deneyimi

Beyler airfryer almak istiyorum 2500TL 3500Tl bandında önerebileceğiniz modeller varmı ? Diğer önerilerinize de açığım kullanım deneyimlerinize göre
  7. CyperFly

GP62M 7REX(Leopard Pro)-1618XTR FİYAT SİZCE İYİ Mİ ?

Merhaba beyler, bilgisayarımı 10.799Tl ye sarı siteye koydum sizce fiyat nasıl ? artırmam mı lazım düşürmem mi ? GP62M 7REX(Leopard Pro)-1618XTR İşletim Sistemi: Dos Ekran: 15.6" FHD (1920x1080) Yansımasız Chipset: Intel® HM175 Ekran Kartı: GeForce® GTX 1050 Ti with 4GB GDDR5 Hafıza: 2 x 8GB...
  8. CyperFly

Yardım Elden Ring Görevler İçi̇n Yardım

Beyler Elden ring oynuyorum 1 haftadır 20 saat oynadım ama ana hikayenin 2. boss da takılı kaldım. Boş boş gezmektense görev yapayım dedim ama asla çözemedim kim ne verdi nereye gidicem ne yapıcam hiç bilmiyorum. Bunlarla ilgili video veya rehber varmı. Samurai oynuyorum yapmam gerekenleride...
  9. CyperFly

20K KASA ÖNERİSİ

Beyler selam, 2018 yılından bari MSI marka laptop kullanıyorum ve içerisinde 1050Ti var. Halen bana yetse de artık güncel oyunları RTX teknolojisi ile deneyimleyip yine 5 yıl civarı gidebilecek hazır bir sistem arıyorum. Bilgisayardan anlarım ancak iş sisteme gelince detaylarına hakim değilim...
  10. CyperFly

Steam vs Epic İndirimleri

Beyler selam, Steam üzerinde 150Tl üzerinde olan oyunları şuanda satın almadım Epic games her seferinde kuponlarla falan bir şekilde uyguna almamı sağlıyor. Epic veya steam kütüphanemde oyunun olması benim için yeterli illaha steamda olsun diye bir takıntım yok. Örneğin Valhalla almak...
  11. CyperFly

Yardım LAPTOP NE KADARA SATABİLİRİM

Beyler selam, Uzun bir süredir MSI GP62M Leopard Pro kullanıyorum. İlk aldığımda üniversitede olduğumdan laptop almıştım ama artık çalışıyorum ve laptop masaüstü oldu resmen yerinden kıpırdamıyor. O yüzden satıp yerine hazır bir sistem almak istiyorum en azından RTX teknolojisini kullanan bir...
  12. CyperFly

STEAM OYUN ÖNERİLERİ

Beyler çok klasik bir sepet oluşturdum kendime eklememi istediğiniz başka oyunlar varsa önerebilir misiniz. Steam profil linkim: https://steamcommunity.com/profiles/76561198081582326/
  13. CyperFly

Yardım STEAM E-PİN ALIM YARDIMI

Beyler daha öncesinde 20Tl steam bakiyesini 20Tl ye alabiliyordum Hepsiburada gibi sitelerden (bonus kullanabilmek için) ama şuanda 20 TL steam key 90tl. Sebebi nedir bilen var mı ?
  14. CyperFly

ESCAPE FROM TARKOV Öneri

Beyler fiyatlandırılma şekli yüzünden EFT yi korsan olarak denemek zorunda kaldım ve bayıldım şimdi satın almak istiyorum ama standart versiyounu bile 1.5k civarında olmuş EOD sürümü almayınca da pek bir anlamı olmuyor oda 5k ya yaklaşıyor hani belki standart versiyonu alınabilir ama sizce nasıl...
  15. CyperFly

Yardım THE LAST OF US PART 1 ve Elden Ring Öneri

Beyler iki sorum olucak size; 1. MSİ GP62M Leopard Pro laptoba sahibim, 1050Ti ekran kartı var içerisinde ve last of us oynamak istiyorum ama en düşük ayarlarda açıyor sıkıntı yok öyle de oynarım anlık dropda fazla yemiyorum ama sizce bu şekilde bitirsem daha sonrasında iyi bir sistemle...
  16. CyperFly

Yardım Laptop Öneri̇si̇ Öğretmen İçi̇n

Merhabalar. Kız kardeşim fen bilgisi öğretmeni ve atandığı için ona laptop almak istiyoruz. MacBook Air 13.3" işimizi göreceğini düşünüyorum ama genel kullanımı slayt düzenleme dizi ve film olacağından dolayı Apple dışında önerebileceğiniz bilgisayarlar varsa link veya model olarak söyle bilir...
  17. CyperFly

Yardım RDR2 STEAM TÜRKÇE YAMA

Merhabalar yılbaşı indirimde RDR2 aldım ingilizcem aslında kötü değil ama hikayede detay atlamamak için türkçe yama kurmak istiyorum. Sanırım online da türkçe yama kullanılırsa ban yeme riski var diye duydum güvenilir bir şekilde kurabileceğim bir yer var mı ? bilenler yardımcı olursa sevinirim.
  18. CyperFly

Rdr2 İle Sepet Doldurma

Epic games üzerinden rdr2 alacağım ama 200 TL ve üstü kupon kullanabildiğim için yanına ne ekleyebilirim bilemedim yada direk gidip steam üzerinden almam mı daha mantıklı ?
  19. CyperFly

Yardım FAMILY GUY GİBİ DİZİLER

Beyler Family guy ve o tarz dizileri nereden izleyebilirim ücretsiz. İnternet üzerinden güvendiğiniz ve reklamı az olan bi dizi sitesi varmı
  20. CyperFly

Yardım Kablosuz Kulaklik Öneri̇si̇

Merhabalar, Soundcare Life Q10 kullanmaktayım ancak artık hem mikrofonlu hemde kablosuz bir kulaklık istiyorum. Kulaklığı alırken mikrofon var denildi ama hem dinleyip hemde mikrofon kullanamıyorum. Önereceğiniz kulaklığın mikrofonu olması öncelikli tercihim ve genelde FPS oyunları oynuyorum...
Top Bottom