Neler Yeni

Yardım THE LAST OF US PART 1 ve Elden Ring Öneri

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
Beyler iki sorum olucak size;

1. MSİ GP62M Leopard Pro laptoba sahibim, 1050Ti ekran kartı var içerisinde ve last of us oynamak istiyorum ama en düşük ayarlarda açıyor sıkıntı yok öyle de oynarım anlık dropda fazla yemiyorum ama sizce bu şekilde bitirsem daha sonrasında iyi bir sistemle tekrardan oynarmıyım ? Yoksa hiç oynamicam ileride iyi bir sistem ile oynicam. Karar veremedim siz olsanız napardınız.

2. Daha önce hiç souls oyunlarıda oynamadım ama Elden Ring merak ediyorum sizce 490TL verip almaya değer mi yeni başlicak ve türü hiç bilmeyen birisi için (The Elder Scrolls V: Skyrim oynadım ama sevmemiştim daha öncesinde)

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

1. MSİ GP62M Leopard Pro laptoba sahibim, 1050Ti ekran kartı var içerisinde ve last of us oynamak istiyorum ama en düşük ayarlarda açıyor sıkıntı yok öyle de oynarım anlık dropda fazla yemiyorum ama sizce bu şekilde bitirsem daha sonrasında iyi bir sistemle tekrardan oynarmıyım ? Yoksa hiç oynamicam ileride iyi bir sistem ile oynicam. Karar veremedim siz olsanız napardınız.

2. Daha önce hiç souls oyunlarıda oynamadım ama Elden Ring merak ediyorum sizce 490TL verip almaya değer mi yeni başlicak ve türü hiç bilmeyen birisi için (The Elder Scrolls V: Skyrim oynadım ama sevmemiştim daha öncesinde)
1- Oyunu PS3 ile 720P 25FPS bitirdim, sonra 1080P 60FPS olarak PS4 de birdaha bitirdim. İkincisi ciddi manada daha eğlenceliydi. Şimdi PC ye de geldi ama üçüncüyü oynayasım yok 2 kere yetti bana 😀

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben kardeşimin tavsiyesi ile aldım Elden Ring'i ama henüz kurmadım. Benim ilk oynadığım soulslike oyunu Steelrising. Yeni bitirdim şimdi New game plus yapıyorum. Soulslike oyunları ilk başta çok zor geliyormuş ama oynadıkça alışıyormuş insan. Öyle diyorlar. Az önce fiyatlar artar korkusu ile Lies Of P'yi de aldım. Bir başka soulslike oyunu.

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1- Oyunu PS3 ile 720P 25FPS bitirdim, sonra 1080P 60FPS olarak PS4 de birdaha bitirdim. İkincisi ciddi manada daha eğlenceliydi. Şimdi PC ye de geldi ama üçüncüyü oynayasım yok 2 kere yetti bana 😀
Sanırım oynamasam ileride belki zaman bulamayabilirim en iyisi bu şekilde bitirip daha sonrasında iyi bir bilgisayarda tekrardan oynamak :)

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Burak

Elden ring aldım girdim 10 dk sonra çıktım beni çok sarmadı herkesin oyun zevki farklı tabi ama Last of Us'ı hem ps4 hem ps5 hemde steamden 3 kere bitirdim :)

Cihangir

80+ Gold

the last of us al

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
Ben kardeşimin tavsiyesi ile aldım Elden Ring'i ama henüz kurmadım. Benim ilk oynadığım soulslike oyunu Steelrising. Yeni bitirdim şimdi New game plus yapıyorum. Soulslike oyunları ilk başta çok zor geliyormuş ama oynadıkça alışıyormuş insan. Öyle diyorlar. Az önce fiyatlar artar korkusu ile Lies Of P'yi de aldım. Bir başka soulslike oyunu.
Aslında soulslike oyunlarına bir merakım yok açıkcası daha öncesinde Sekiro da denemiştim çok sevemedim. Benim sorum zorluğundan çok o dünyası beni içine çekebilir mi bilemiyorum, genelde hayatta kalma tarzı oyunlar daha çok ilgimi çekiyor.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Burak
Aslında soulslike oyunlarına bir merakım yok açıkcası daha öncesinde Sekiro da denemiştim çok sevemedim. Benim sorum zorluğundan çok o dünyası beni içine çekebilir mi bilemiyorum, genelde hayatta kalma tarzı oyunlar daha çok ilgimi çekiyor.
o zaman alma bence

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
Elden ring aldım girdim 10 dk sonra çıktım beni çok sarmadı herkesin oyun zevki farklı tabi ama Last of Us'ı hem ps4 hem ps5 hemde steamden 3 kere bitirdim :)
Benim içinde öyle olucakmış gibi bir his var videolarını izledim evet mekanikleri ve vuruş hissi çok güzel ama öyle beni videolardan kesinlikl oynamalıyım demeye iten bir durum yaşamadım. Düşük grafik ayarlarında da olsa oynamamı önerirmisin peki ? Sistemim iyi olsa ben çoktan bitirmiştim zaten last of us.

The Batman

80+ Silver
Bence bekle çok güzel oyun gt840m ve hd5570 vardi bekledim şuan 3060 ti var bekledigime deydi keşke acs oyunlarını 25 FPS oynamasaydim diyorum

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,714
İsim
Gtx 1090Tİ

60fps'de akıcı oynayabiliyorsan oyna 2-3 sene sonra tekrar oynarsın

CyperFly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Emre
Bence bekle çok güzel oyun gt840m ve hd5570 vardi bekledim şuan 3060 ti var bekledigime deydi keşke acs oyunlarını 25 FPS oynamasaydim diyorum
En çok korktuğum durum da bu aslında bir çok oyunu 1050Ti ile düşe kalka oynayıp bitirdim ileride iyi bir sistem aldığımda tekrardan açtığımda devasa bir fark görücekmişim gibi geliyor ve pişman olucam sanırım. Örn: Cyberpunk 2077
Mesaj otomatik birleştirildi:

60fps'de akıcı oynayabiliyorsan oyna 2-3 sene sonra tekrar oynarsın
60 Fps aldığımı düşünmüyorum FPS sayacı açık değildi ama tahminimde düşük ayarlardan 40-50 arasında FPS değeri alıyorumdur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,756
Üyeler
141,887
Son üye
turkerkasta
Top Bottom