Arama sonuçları: *

1. U

Yardım 3050 ile 4050 arasında ne kadar fark var

teşekkürler son bir ricam olacak oynadığınız oyunların isimleriyle beraber fps durumları hakkında biraz bilgi verir misiniz vede bilgisayarı ne kadar süredir kullanıyorsunuz
  2. U

hafızasal olarka çok düşük kendim hard disk takmayı düşünüyorum fakat m2 dışında yuvası yok sanırım bir bilginiz varsa söyleyebilir misiniz basit bir soğutucu hararetini almaya yeter mi sizce ve tasarım yapı olarak fotograftaki gibi kibar ve küçük mü
  3. U

merak ettiğim şu var alacağım model 15 serisinden linki var inceleyebilirsiniz uzun süreli laptop deneyimim olmadığı için durumları nasıl bilmiyorum sürekli ısınma durumları kesin olacaktır fakat devamlı kullanımda çok ısınmışken kullanmaya devam etmek ya da aralıksız 4 5 saat kullanımda zarar...
  4. U

pc hakkında ne düşünüyorsunuz iyi midir
  5. U

Laptopların ikisinide attım 4050 bariz fark yaratır daha uzun ömürlü olur diyorsanız 4050 yi alacağım
  6. U

arkadaşlar merhabalar malum şartlarda bilgisayara çok fazla para vermek istemiyorum bu yüzden ikinci el kısmına odaklandım ve 2 adet laptop buldum birisinde 3050 6gb var diğerinde 4050 6gb var aralarında sadece 4000 tl fark var bilgisayarım eski olduğu için sadece lol oynayabiliyordum fakat...
  7. U

bilgisayarı güçlendirmek için işlemci önerisi

anakartıma uygun benzeri bir işlemci yok mudur bildiğin
  8. U

@MuratTheFounderOfGariban değişen bir şey yok hocam yine aynı sıkıntılar devam ediyor
  9. U

deneyeceğim
  10. U

@MuratTheFounderOfGariban onboardın gt720den daha güçlü olduğunu mu söylüyorsunuz
  11. U

dostum satılmıyor ikinci el kısmı ölü bilgisayar lol valo açıyor ama valoda sıkıntı yaşıyor ram 2x4 sadece işlemciyi biraz yükseltmek istiyorum valoyuda lol gibi açabilir şekilde bilen varsa yazabilir mi bu xeon x3440 vardı overclock felanla güçleniyordu işlemci bazlı oyunlar için ideal gibi...
  12. U

merhaba arkadaşlar benim bilgisayarımın özellikleri aşşağıdaki şekildedir: anakart:Asus K30BF/M32BF/A/F/K31BF/6 işlemci:QuadCore AMD A10-7800 ram:8 gb ekran kartı:NVIDIA GeForce GT 720 anladığım kadarıyla bu işlemci yüzünden oyunlarda biraz sorun yaşıyorum mesela valorant gibi oyun içindeyken...
  13. U

R7 240 4 gb için işlemci önerisi

overclock gibi toplara çok da girmek istemiyorum aslında yanma overheat gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorum düşük orta ayarlarda kasmadan oynayabilsem yeter bana kesin donanım önerin
  14. U

anladım dostlar ilginiz alakanız için teşekkürler en kısa sürede bu donanımları alıp deneyeceğim bu arada anakartım bu dediğiniz işlemciyi destekler mi
  15. U

Soğutucu olarak sıfır almam gerek sanırım nasıl bir şey önerirsiniz
  16. U

Bu işlemci uygun mudur emin misiniz uygunsa yapışmayı düşünüyorum aliexpressde dediğiniz fiyatta satılıyor sizce sıkıntılımıdır alınır mı ayrıca overclock işlemini nereden yapabilirim ayrıca biraz daha iyisini 100 150 tl fazla fiyata önerirseniz onlara da bakabilirim bana hangi işlemcide nasıl...
  17. U

Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm ben bu forumda yeniyim şimdi soruma geleyim. Benim elime bir kasa geçti bu internette şişirilerek i5 i7 diye satılan ama sadece ekran kartına abanılıp eski nesil işlemci takılan bilgisayarlardan elimde r7 240 4gb var 6 gb DDR 3 ram var 8 yapmayı düşünüyorum...
Top Bottom