Arama sonuçları: *

• Users: paart3
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. P

Amd Ryzen 5 3600 işlemci boştayken 42-45 derece normal midir?

Merhaba bilgisayarı aldığımda ilk iş olarak CPB kapatmıştım. 3.6 sabitleyip öyle kullandım. Lakin dün gece bir arkadaşımın söylemi üzerine gidip tekrardan açtım. CS:GO oynuyorum ve inanılmaz fark etti, daha akıcı,daha smoothlaştı resmen. Tekrardan kapatmak istemiyorum. CPU Temp programıyla...
  2. P

Razer Klavye kullanan birisi var mı? Yardım lütfen.

Merhaba. Razer Ornata Chroma v2 aldım. (Mekanik sevmiyorum, çok sesli) Diğer klavyemde fn tuşuyla kombinasyon yaparak, rgb modlar arasında geçiş yapabiliyordum. Bunda sadece synapse programıyla mı geçiş yapılıyor yoksa tuş kombinasyonu var mı? Razer klavye kullanan arkadaş var ise, bilgi...
  3. P

Accest Point için Modem önerisi Lütfen yardım?

Merhaba. 3 katlı bir bina düşünün. 3 kat ve 1 kat bize ait.. 3 katta bulunan modemimden 1.kata ethernet kablosuyla internet çekmek istiyorum. Şuanda Turk telekom 24 mps kullanıyorum. Belki ilerleyen zamanlarda yükseltirim.. 2 tane cihaz önerdiler. Birisi 750 Mps, diğeri 1200 mps, ne farkı...
  4. P

Wifi çoğaltıcı diye bir şey var mı?

Merhaba. Benim bir sorunum var. Nasıl yapacağımı bilmiyorum, bilgim yok. 3 Katlı bir apartman düşünün. 3 kat ve 1 kat bize ait. 3 Katta İnternet(Modem) var. 1 Kattan wifi çok az çekiyor yada hiç çekmiyor. Benim şöyle bir düşüncem var, 3 Kattaki modemden aşağıya bir ethernet kablosu çeksem...
  5. P

B450 Pro Max - Smart Auto Fan enable mi olmalı disable mi?

Dostlar selam 1 hafta önce xigmatek cylopos x power 650 wat +80 plus bir kasa aldım. Masam yoktu aşagıya koyuyordum. Şimdi masa aldım, üste koydum. İnanılmaz derece de titreşim sesi geliyor. Bios'a girdim. Fan 2500 rpm'de çalışıyordu Boş masa üstünde bile Full speed yani. Smart Auto Fan diye...
  6. P

XİGMATEK CYCLOPS kasadaki x-power 650 Watt PSU sıkıntı yaratır mı?

Dostlar. Bu kasayı alıcam içindeki psu hakkında çok ses yapıyor vesaire diye yorumlar gördüm. ama bazılarındada hiç sorun yokmuş. Kullananlar varmış, hatta övüyorlar. Mesh olanını alıcam. Kararsız kaldım, psu olarak sıkıntı çıkar mı sizce...
  7. P

Yeni sisteme geçiş yapacağım. Yardım lütfen?

Dostlar selam Eski sistemi yükselticem..DDR3 sistemden, DDR4 geçmeyi düşünüyorum. Amd ryzen 5 3600 MSI B450M-a Pro Max mi ? yoksa intel 10400f mü almalıyım? Bilmediğimden soruyorum..2.9ghz diyor artırılmış frekans ile; 4.3 çıkıyormuş sanırım. Lakin oc ile mi oluyor bu olay intelde? İntelin...
  8. P

Anakartım yandı. Bu anakart uyar mı?

dostlar. P8b75 115pin anakart vardı elimde, asusun. çöp oldu. şimdi ikinci el buldum bitane. asus P8Z68 V-LE, 1155 pin diyor. Uyar öyle değil mi? Ek olarak diğerine göre daha üst model bir anakart sanırım. işlemci: i5 3470
  9. P

Ddr3 için, anakart tavsiyesi gerekiyor

İ5 3470 1050ti ekran kartı 4gb ram 350 psu Anakart yanmış. Yeni anakart alacağım lakin, bilgim yok. Anakart tavsiyesi verebilecek var mı?
  10. P

Anakartım yanmış. Yeni anakart önerisi

Küçük kardeşim, bilgisayarı temizlemek amacıyla; fanı sökmüş, takamamış geri, takma kancalarını kırmış, olmayınca japonla yapıştırmış. Anakart gitmiş. yeni anakart almam lazım. İ5 3470 4gb ddr3 ram 1333 mhz 1050ti Uyacak anakart tavsiye? 1610462075 Gençler yardım?
  11. P

Düşük çözünürlükte düşük fps sorunu.

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim, üzgünüm. i5 3470 1050ti 4GBRAM 1TBHDD bir sistemim var.. CS:GO oynuyorum sadece, 1024x768'de 200 ve üzeri fps alıyorum. Lakin 800x600 aldığımda 150,160 fps alıyorum. Bunun sebebi tam olarak nedir? Low çözünürlükte daha yüksek fps almam gerekmiyor mu? Pascal...
  12. P

Anakartımı bulamıyorum. Bios update nasıl yapacağım?

Merhaba dostlar! Ben yıllar önce bir bilgisayar almıştım. Üstüne ekleme, ekran kartı vesaire ekleyerek kullanıyorum. Lakin anakart modelimi bir türlü bulamadım. https://www.asus.com/tr/Tower-PCs/CM6340/ Anakart bu. ASUS CM6340 Motherboard yazıyor. Bios sürümü 604 olarak gösteriyor. Ama burada...
  13. P

Windows 10 geçmeli miyim?

Merhaba dostlar.. i5 3470 3.2 GHZ 1TBB Hard Disk 4 GB RAM 1050 ti var. 350 psu Sistem bu şekilde, windows 7 kullanıyorum.Faceit oynadığım için haziran gibi desteği kesilecek, geçmeli miyim? Yoksa faceit bırakıp MM'mi devam edeyim? Windows 10 2 sene önce geçmiştim bir çok problemlerle...
  14. P

CS:GO Low ayarlarda düşük fps sorunu? Uzun süredir cevabını arıyorum.

Merhaba dostlar.. Benim ilginç bir sorunum var. Neden böyle olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok. Tek oynadığım oyun CS:GO.. Normal şartlarda düşük çözünürlükte fps "daha fazla artar öyle değil mi"? Lakin benim 1024x768'de 150-200 fps alıyorum. 1280x960'da 200-250 fps alıyorum. 800x600'da...
Top Bottom