Arama sonuçları: *

• Users: worn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. worn

Gamermarkt İlamsız İcra Takibi

Arkadaşlar bu gelen ilamsız icra takibi kağıdına itiraz edildikten sonra konu kapanıyor mu bilgisi olan var mı
  2. worn

Monitör Kolu (twisted minds)

Merhabalar uzun zamandır monitor kolu almayı düşünüyordum iki monitorum var birinin ayağını yerden kesmek istiyorum. Twisted Minds markasının bir ürünü var şu anda 999TL'ye alınabiliyor. Çok bilinen North Bayou karşısında tavsiye eder misiniz? -...
  3. worn

Kablosuz Mouse için Pil önerileri 🚨

Merhabalar G305 kullanıyorum. Bir kaç seçenek var bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Öncelikle; şarj edilebilir pil mi, normal pil mi? AA pil mi, AAA pil mi? sanırım AAA piller daha hafif olduğu için tercih ediliyor siz ne diyorsunuz
  4. worn

Soğutucunun RGB kontrol edemiyorum

Merhabalar Dark Freezer x127 model soğutucusunu kullanıyorum. İlk taktığımda RGB Fusion 2.0 programı üzerinden kontrolleri gerçekleştirebiliyordum fakat şu anda aynı programı açtığımda sadece Ekran kartımı görüntüleyebiliyorum. Soğutucuyu göstermiyor durduk yere böyle bir şey olmasına anlam...
  5. worn

Hava Soğutucu Monte edemiyorum

Kitapçikta tum parcalar tamam gozukuyor anakartin arkasina takmak icin bir backplate yok kutudan çikan backplate intel işlemci için ben ryzen 5 5600 kullaniyorum bu vidalar boyle kaliyor asagi inmiyor napacagim
  6. worn

Sıvı soğutucu 3k altında

İşlemcim Ryzsen 5 5600 yayın + oyundayken (Overwatch2) 90dereceleri gördü yayını ve oyunu kapattım. Sıvı soğutucu önerisi alabilir miyim bütçem 2-3K aralığında tercihim ucuz ve işimi görebilecek bir şey olması yönünde ama adını hiç duymadığım markaları da almak istemiyorum sizin önerilerinizi...
  7. worn

Google Chrome Tıklama Sorunu

Arkadaşlar Google Chrome kullanıyorum sayfa içinde aşağı yukarı hareket edebiliyorum içerdeki videolar vesaire de oynuyor ama tıklama yapılmıyor. Bu sorun Twitterda ve YouTubeta var şu anda nasıl çözeriz.
  8. worn

3.5mm jack birleştirici

Arkadaşlar ekte gördüğünüz bu mikrofon ve kulaklık birleştirici aparatı aldım ancak uzunluğu yeterli gelmedi. Bunun daha uzununu aradım bulamadım varsa bildiğiniz atar mısınız
  9. worn

Masa Boyu Mousepad Önerisi

Masam 65x92 boyutlarında internette sürekli 90x30 görüyorum başka bi masa boyu mouse pad yok mu ya bana uygun bilen var mı arkadaslar
  10. worn

Oyuncu Koltuğu Önerisi

Merhabalar arkadaşlar oyuncu koltuğu veya ofis koltuğu tarzında 5000₺ altında önerebileceğiniz bir koltuk var mı? Şu an kullandığım sandalyenin halini görüyorsunuz evde 3 tane kedi var ayrıca sandalyenin tekerlekleri de çıkıp duruyor..
  11. worn

Laptop Tavsiye 10-12K ₺

10-12K ₺ arası Laptop önerebilir misiniz? Oyun oynanmayacak ama tarayicidaki performansi önemli çoklu sekmelerde kasmamasi gerekiyor
  12. worn

Oyunlar SSD'de mi olmalı HDD'de mi?

Merhaba arkadaşlar Windows'u SSD'ye kurduğum bir senaryoda oynadığım oyunları HDD'ye kurmam o oyunları yavaş açıp kapamama neden olur mu? Oyunları da SSD'ye kurmak şart mıdır? Buna göre ikinci bir SSD veya HDD tercih edecegim.
  13. worn

Display Port Görüntü Gelmemesi

Arkadaşlar hepsiburada üzerinden gigabyteın 3060 model 12gblık ekran kartını almıştım 2-3 hafta kadar önce. İki adet display porttan bir tanesinde Windowsun açılışında ASUS logosundan sonra windows açılıyor fakat görüntü alamıyorum. Diğer Display Portumda bir problem yok. Ne yapayım dersiniz?
  14. worn

Çözüldü✓ i3-12100F İçin Ekran Kartı Önerisi

Sistem özelliklerim i3 12100f asus b610m-e d4 ram 3200mhz 2x8gb psu 550w almayı düşündüğüm kartların listesi : https://app.hps.im/d7ct/b1jqaf3a
  15. worn

10K Bütçe Sistem Öneri

Merhabalar VALORANT,CSGO tarzı oyunlar oynuyorum. Bu fiyatta güncel bir sistem var mı şu anda piyasada?
  16. worn

Radeon Software Çökme Sorunu

Arkadaşlar radeon software aylardır saçma sapan çökme sorununu düzeltmediği için nvidia bir karta geçmek istiyorum. Nerdeyse hep oynadığım oyun VALORANT muhtemelen ekran kartını pek kullanmayan bir oyun diye düşünüyorum. Elimde RX 6600 var bunu ikinci el satıp Nvidia bir karta geçmek istiyorum...
  17. worn

6-6.5K ₺ TELEVİZYON ÖNERİSİ

6.000₺ - 6.500₺ aralığında Televizyon önerisi verir misiniz? Bir de TV alırken Android olması önemli midir veya marka native işletim sistemi yazanlar var burada neye dikkat etmek lazım?
  18. worn

Öneri Oyuncu Koltuğu Önerisi (xDrive vs HAWK)

Merhaba arkadaşlar bütçe 3k altında olması hatta mümkünse 2500 civarlarında olması yönünde. Hangisini önerirsiniz? bunlar dışında bir seçenek varsa beklerim.. https://www.hawkchair.com/urun/fab-v5-kumas-oyuncu-koltugu https://www.amazon.com.tr/dp/B09QBT9JD2?ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_5K6HF514C77ZGQFZMCRD
  19. worn

RX 6600 KARTIMI TAKAS YAPMAK İSTİYORUM

Selam arkadaslar yaklasik 3 ay önce hazır bir sistem aldım içinde ASUS RX 6600 ile birlikte. Nvidia RTX 2060 ile takas yapmayı düşünüyorum ilgilenen var mı? RX 6600'ün RTX 2060'dan daha iyi performans verdiğini biliyorum, sorun şu ki video render alırken veya OBSte yayın, kayıt alıcakken AMD...
  20. worn

Vegas PRO 19 Ses Sorunu

Videodaki sorunu yaşıyorum nedenini bilen var mıdır
Top Bottom