Neler Yeni

Sıvı soğutucu 3k altında

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş
Bütçe
2500
İşlemcim Ryzsen 5 5600 yayın + oyundayken (Overwatch2) 90dereceleri gördü yayını ve oyunu kapattım.
Sıvı soğutucu önerisi alabilir miyim bütçem 2-3K aralığında tercihim ucuz ve işimi görebilecek bir şey olması yönünde ama adını hiç duymadığım markaları da almak istemiyorum sizin önerilerinizi bekliyorum.

weiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
mehmet
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Aras Karaörs
İşlemcim Ryzsen 5 5600 yayın + oyundayken (Overwatch2) 90dereceleri gördü yayını ve oyunu kapattım.
Sıvı soğutucu önerisi alabilir miyim bütçem 2-3K aralığında tercihim ucuz ve işimi görebilecek bir şey olması yönünde ama adını hiç duymadığım markaları da almak istemiyorum sizin önerilerinizi bekliyorum.
cooler master ml serisi süper bende ml120 kullanıcısıyım gayet güzel ve kaliteli çok iyisoğutuyor bende r5 7600x var en ağır oyunlarımda 70 dereceyi geçmiyor fiyatı 2400tl fakat dersen çift fanlısını istiyoum ml240 al ikisininde linkini bırakıyorum sana ama benim işlemcim seninkinden daha ağır ve 55-60larda dolanıyor sana tavsiyem bunu al çok memnun kalırsın ve görüntüsüde çok hoş anakartının yazılımından rgb modu ve rengide değişebiliyor gayet başarılı bir sıvı soğutucu. :D

• Beğen
Reaksiyonlar: worn

weiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
mehmet
cooler master ml serisi süper bende ml120 kullanıcısıyım gayet güzel ve kaliteli çok iyisoğutuyor bende r5 7600x var en ağır oyunlarımda 70 dereceyi geçmiyor fiyatı 2400tl fakat dersen çift fanlısını istiyoum ml240 al ikisininde linkini bırakıyorum sana ama benim işlemcim seninkinden daha ağır ve 55-60larda dolanıyor sana tavsiyem bunu al çok memnun kalırsın ve görüntüsüde çok hoş anakartının yazılımından rgb modu ve rengide değişebiliyor gayet başarılı bir sıvı soğutucu. :D

dostum diğer arkadaş bütçem 2500 dediği için ben o fiyat çerçevesinde önermiştim ama coolermaster masterliquid ml240l ıyı sogutucu ınce hesapta 3600tl ama vatanda 3100tl eger alırsan vatandan al o da ıyı bır sogutucudur

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Salih İdris Can
  • Beğen

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar öneriler icin tesekkur ederim galiba bunu alacağim biraz daha arastiriyorum 5600 için ideal olsa sadece yeterli benim için
fiyatı indirimle tam 2500tl ye denk gelıyor ıyı ve kalıtelı bır sıvı sogutma dıger noname sıvı sogutmalar gıbı degıl msi bu

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,038
İsim
Lokman Açil

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş
arkadaşlar bazı yerlerde 5600 islemci için sivi sogutma almana gerek yok hava sogutma da işini çözer kesin diyorlar siz ne dersiniz
fiyatı indirimle tam 2500tl ye denk gelıyor ıyı ve kalıtelı bır sıvı sogutma dıger noname sıvı sogutmalar gıbı degıl msi bu

dostum diğer arkadaş bütçem 2500 dediği için ben o fiyat çerçevesinde önermiştim ama coolermaster masterliquid ml240l ıyı sogutucu ınce hesapta 3600tl ama vatanda 3100tl eger alırsan vatandan al o da ıyı bır sogutucudur

Bunada bakabilirsin Kendim kullanıyorum 5600 için gayet yeterli diye düşünüyorum Overclocklu 5600 bile 65 max 70 görüyor 4.7 ghz de full yükte çalışırsa oda slient modda Full güçte denemedim gerçi 65 i çok geçmediği için full performansa almadım.

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,038
İsim
Lokman Açil
arkadaşlar bazı yerlerde 5600 islemci için sivi sogutma almana gerek yok hava sogutma da işini çözer kesin diyorlar siz ne dersiniz

Hocam ileride sistemi yüksetmeyi düşünürseniz sıvı soğutma almanız daha mantıklı zaten iyi bir hava soğutma 1000-1500 TL arasında dolanıyor karar sizin

• Beğen

fspdrop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
ibrahim
5600 için sıvı soğutma gerek yok. kule tipi rahatlıkla yeterli. kasanın önü mesh yapıdaysa çok rahat düşük sıcaklıklarda kullanır

• Beğen

worn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Muhammed Mucahit Ektaş
5600 için sıvı soğutma gerek yok. kule tipi rahatlıkla yeterli. kasanın önü mesh yapıdaysa çok rahat düşük sıcaklıklarda kullanır
kasam bu öneriniz nedir çok böyle sivi sogutma fiyatlarina çikmazsak sevinirim eğer isimi gorecek uygun fiyatli bir sey varsa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,078
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom