Arama sonuçları: *

• Users: iamyuso31
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. I

FIFA 23 KOLU PS KOLU OLARAK GÖRÜYOR

Arkadaşlar FIFA 23 te bu kolu önceden Xbox kolu şeklinde görürken şimdi S kolu olarak görüyor ve bazı tuşlar işlemiyor. Bunu tekrar Xbox ayarlarına nasıl çevirim?
  2. I

Sinnerclown çeviri sitesine üye olan biri yardımcı olabilir mi?

Hades yama kuracağım fakat yama linkini görmek için site e posta doğrulaması istiyor ama doğrulama gelmiyor önceden doğrulayan biri linki bana atabilir mi?
  3. I

Düşük Çözünürlük Sorunu Yardim

Önceden 1920x1080 çözünürlük ayarlaniyordu. Şimdi ayarliyamiyorum sebebini bilen var mı?
  4. I

Ekran Çok Yakin Yardim

arkadaşlar pcyi açtığım zaman ekran böyle çok yakın olmuş duzeltemedim bir türlü. driverlarda güncel. yardımcı olur musunuz?
  5. I

Moni̇tör Dalgalaniyor

Arkadaşlar monitörde yukardan aşağıya doğru dalgalanma var. VGA kablosuyla bağlı, driver güncel. Sorun nasıl çözülebilir?
  6. I

Küçük Boy Telefon Öneri̇si̇?

Arkadaşlar iPhone 5s 6s boylarında güncel telefon arıyorum büyük ekran istemiyorum. Bütçem 4000 TL, acaba bu tarz güncel telefonlar var mıdır?
  7. I

32x96 LED TABELA FİYAT?

Arkadaslar elimde 32x96 çift taraflı LED TABELA var. Satmaya kalksam kaç para eder? Fiyat bilgisi olan var mıdır? (yasaksa kaldırırım)
  8. I

Windows 10 nasıl kurarım?

Arkadaşlar başka bilgisiyardan flasha neleri yükleyip kendi bilgisiyarimda Windows 10 kurabilirim?
  9. I

PC Açılırken Gigabyte Yazan Ekranda Kalıyor

Pcyi açtığımda ekran böyle oluyor önceden böyle olmaya başlayınca SSD'im bozulmuştu, bunun çözümü var mıdır varsa nedir?
  10. I

Çözüldü✓ AOC C24G1 MONİTÖR YARDIM

Monitörü bilgisayara kuramadım A320 anakart ryzen 3 2200 g işlemci VGA kablosunu ve güç kablosunu taktım ama ekrana görüntü sağlayamadım ne yapmam lazım?
  11. I

Öneri Bütçe 3000 Monitor önerisi?

Monitör almak istiyorum genelde rekabetçi oyunlar oynarım 24 inç istiyorum dün itopyada 240 Hz bir monitör vardı ama alamadım öneriniz var mı?
  12. I

17.000 TL SİSTEM ÖNERİSİ?

Arkadaşlar 17.000 TL gibi bir bütçem var. Kasanın yanında monitör de alacağım. Nasıl bir sistem tavsiye edersiniz?
Top Bottom