Arama sonuçları: *

1. B

Mavi anket benden habersiz adıma üyelik açmış

Merhaba, 1 hafta önceden beri sürekli mavi anket tarafından ... anketiniz yayınlanmıştır diye bildirim geliyordu, en son instagram sayfalarına yazdım epostamda üyelik varmış ancak ben bu siteyi ilk defa duydum ve böyle bir şeye başvurmadım ne yapmalıyım hesabımın ve bilgilerimin silinmesini...
  2. B

❌İndirim Bitti! OVION marka ürünler 0 TL (Telefon, Akıllı Saat, Kulaklık)

Satın alan arkadaşlar son durum? :)
  3. B

15000TL Telefon Önerisi

Bütçeyi bayağı zorladık 20000e buds fe hediyeli s21 fe aldık
  4. B

15000TL Telefon Önerisi

Ablam için bakıyorum oyun oynamayacak batarya ekran ve kamera önemli.
  5. B

15000TL Telefon Önerisi

realme 11 pro gördüm aynı fiyata sizce hangisi daha iyidir?
  6. B

15000TL Telefon Önerisi

Merhaba, 15000tlye kadar sıfır telefon bakıyorum, tercihim Samsung'tur çünkü yazılım konusunda Xiaomi çok kötü ancak f/p ise düşünebilirim, önerileriniz neler?
  7. B

3000- 4000 TL'ye espresso makinesi önerisi

Merhaba, evde espresso yapmak istiyorum ama kararsız kaldım, gözüme kestirdiğim iki makine var: Karaca Coffee Art 1101 Süt Köpürtücülü 20bar Basınçlı Espresso Latte Cappuccino Americano Mak. 1,5l Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu karacanın ve 4000TL. Altus AL 4933 ES Espresso Makinesi...
  8. B

RX 6750 XT sisteme Hackintosh kurulumu

bir m2 ssd bir de hdd var hddye kursam çok mu çekilmez olur 1706955728 h610m e ddr4 anakarta uygun efi dosyasını nasıl bulabilirim
  9. B

RX 6750 XT sisteme Hackintosh kurulumu

Merhaba, aşağıda detayları yazan sisteme macOS kurmak istiyorum ama araştırdığım kadarıla RX 6750XT desteklenmiyor, yüklersem çalışır mı, yüksek grafik gücü isteyen işler yapmayacağım sadece Windows ile Dual boot yapıp macOS kullanabilmek istiyorum. Bu mümkün müdür?
  10. B

Realtek HD Audio Sorun

Merhaba, bilgisayarı açtığımda jack girişine bağlı kulaklık çalışmıyor, aygıt yöneticisinde Realtek HD Audio görünmüyor, sadece HDMI üzerinden monitöre bağlı hoparlör görünüyor. Biraz bilgisayarda dolaşıp yeniden başlattığımda aygıt yöneticisinde Realtek HD Audio görünmeye başlıyor. Format attım...
  11. B

Realme 4K Tv Stick mi Next 4K Tv Stick mi alınır?

xiaominin box'ı 1900 en ucuz ve benim için usb girişi vs. önemli değil, 4k xiaomi stick'in arayüzü eski arayüz.
  12. B

Realme 4K Tv Stick mi Next 4K Tv Stick mi alınır?

Next: https://www.hepsiburada.com/next-stick-4k-android-medya-oynatici-p-HBCV00002392T0?magaza=Sara%c3%a7o%c4%9flu+Ticaret+Ve+Pazarlama Realme: https://ty.gl/s63llh5u6z Fiyatlar bu şekilde. Sizce hangi cihaz daha mantıklı?
  13. B

VERGİ İNDİRİMLİ TELEFON ALAN VARMİ?

Konuyu hortlattım kusura bakmayın ancak ben de 27 aralıkta başvurdum bugün durumunu kontrol ederken yanlışlıkla iptal ettim tekrar başvurdum sizce yatar mı?
  14. B

Vergi iadem yatar mı?

Merhaba, 27 aralık tarihinde vergisiz telefon aldım ve aynı gün başvurdum. Bugün durumunu kontrol etmek için sisteme girdiğimde yanlışlıkla başvuruyu iptal ettim. Anında tekrar bilgileri doldurarak yeni başvuru oluşturdum. Sizce vergi iadesi yatar mı, tüm koşullar sağlanıyor.
  15. B

Teknolojik destek başvuruları henüz başlamamıştır hatası

Merhaba, ablam vergi indirimiyle telefon aldı ve bugün durumunu kontrol ederken aşağıdaki hatayı aldık.
  16. B

Chromebook için kalem önerisi

Yurtdışından bir chromebook geldi, tablet gibi kullanmayı düşünüyorum. Uyumlu kalem öneriniz var mıdır?
  17. B

Kasama kaç mm sıvı soğutma uyar?

Merhaba, i5 12400f işlemcinin stok fanını değiştirmek istiyorum, 240mm sıvı soğutma düşünüyorum. Ancak kasama sığar m bundan emin değilim. Kasa özellikleri; Açıklama ATX Oyuncu Kasası Anakart Desteği ATX/Mikro-ATX/Mini-ITX Arka Fan 1*120mm RGB Fan Garanti Süresi 24 Ay Genişletme Yuvaları 7 Kasa...
  18. B

Oppo A55 mi iPhone 7 mi?

Merhaba, şu an iPhone 7 kullanıyorum, bataryasından ve ısınmasından şikayetçiyim. Babamda Oppo A55 var. Sizce babamla telefonu değiştirmeli miyim? Benim için önemli olan akıcılık. Oyun ve kamera konusu benim için önemli değil.
  19. B

Siyasi parti üyeliği

ben bu üyelik işini imza kampanyası falan sanmıştım bambaşka birşeymiş
  20. B

Siyasi parti üyeliği

Zaten bugün de SMS geldi ondan sıkıntı ettim
Top Bottom