Neler Yeni

Siyasi parti üyeliği

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay Aktaş
Merhaba, 14 yaşındayım. Öylesine zafer partisinin sitesinden üye ol kısmına bilgilerimi girdim ancak bunun tam anlamıyla üyelik olduğunu bilmiyordum, öylesine bir şey sanmıştım. 18 yaş altı olduğum için üyeliğin olmayacağını düşünüyorum. Sizce bir şey olur mu?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,546
İsim
uwu
Merhaba, 14 yaşındayım. Öylesine zafer partisinin sitesinden üye ol kısmına bilgilerimi girdim ancak bunun tam anlamıyla üyelik olduğunu bilmiyordum, öylesine bir şey sanmıştım. 18 yaş altı olduğum için üyeliğin olmayacağını düşünüyorum. Sizce bir şey olur mu?
hemen bnde üye oluyorum

#ülkemdemülteciistemiyorum
#ülkemde************istemiyorum

Kara*

80+ Silver
Rütben hazır kardeşim kıdemli s*riyeli çocukları yakalama subayısın onları yakalayıp ellerini bağlayıp enselerine imzanı atacaksın (!)

Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Dax Saz
Ne olabilir sence? Ne olmasından korkuyorsun yani? Bir şey olmaz evladım. Ayrıca korkarak da yaşanmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne olabilir sence? Ne olmasından korkuyorsun yani? Bir şey olmaz evladım. Ayrıca korkarak da yaşanmaz.
Kimlik vs yazdım çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rütben hazır kardeşim kıdemli s*riyeli çocukları yakalama subayısın onları yakalayıp ellerini bağlayıp enselerine imzanı atacaksın (!)
hemen bnde üye oluyorum

#ülkemdemülteciistemiyorum
#ülkemde************istemiyorum
Sonuçta kimlik vs yazdım nasıl emin olabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Dax Saz
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay Aktaş
Her yerde zaten kimlik bilgilerimiz önemli değil üstüne tel no verdiysen bol bol mesaj atarlar reklam olarak başka da bir şey olmaz.
Zaten bugün de SMS geldi ondan sıkıntı ettim

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,120
İsim
Hakan
Bende Demokrat Partiye üyeyim dostum.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ortalama Zafer Partisi kitlesi, yaşları 10-15 arasıdır, iki TikTok editine tav olmuşlardır ve hiç bir şeyden habersiz parti üyeliğine başvururlar.

Şimdi kardeşim, senin verilerin onların veritabanına işlendi bile.
18 yaşının altında zaten resmi olarak siyasi parti üyeliği olmayacağını biliyorken niye böyle bir şey yaparsın ki?
Ek olarak 2028'de bile oy kullanacağın meçhul senin, bu nesilin her aklına geleni yapma huyu çok kötü yerlere gider.

Top Bottom