Arama sonuçları: *

1. E

240mm Sıvı Soğutma Önerisi

Evet hocam
  2. E

240mm Sıvı Soğutma Önerisi

Ryzen 5 7500f işlemci için 240mm sıvı soğutma önerir misiniz bütçe en fazla 3000₺.
  3. E

Çözüldü✓ RTX 4070 Lİ SİSTEM SÜREKLİ HATA VERİP KAPANIYOR

Hocam ramleri çıkar tak yaptım anakarttaki büyün kabloları çıkar tak yaptım bunun üzerine biosu yazılımsal olarak sıfırladım problem çözüldü. Üstüne format attım ne olur ne olmaz şu an sorunsuz kullanıyorum problem yaşarsam yine yazarım. Destekleriniz için teşekkürler.
  4. E

bilgisayarı hiç kullanamıyorum hocam
  5. E

Yeni windows kurmayı denedim o sırada bile kapanıyor sistem
  6. E

Umarım yardımcı olabilecek biri çıkar
  7. E

Herkese merhaba arkadaşlar. 3 gün önce Gaming.gen.tr'den https://www.gaming.gen.tr/urun/339152/carnage-7500f-amd-ryzen-5-7500f-mpk-msi-geforce-rtx-4070-ventus-2x-e-12g-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sistemi sipariş verdim ve bugün geldi. Gerekli tüm güncellemeleri yaptım...
  8. E

Millenicom İnternet İle Footbaall Manager Sunucularına Bağlanamama

Bir çözüm bulunca haber verirsen çok sevinirim hocam.
  9. E

Millenicom İnternet İle Footbaall Manager Sunucularına Bağlanamama

Millenicom servis sağlayıcılı internetimde football manager 2023 çevrimiçi oyunlarına katılamıyorum. İnternet bağlantımı değiştirdiğim zaman kendi cep telefonu internetimi kullandığım zaman bağlantı sağlanıyor, diğer türlü internet erişimim olmasına rağmen sunucu bağlantısı sağlanamıyor. Bu konu...
  10. E

Corsair Virtuoso RGB Wireless dip ses alıyorum

Denedim değişen bir şey yok sanırım kulaklığın kendisinde bir problem var iade edicem. Arctis 9 almayı düşünüyorum.
  11. E

3000 TL Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Arkadaşlar Corsair Virtuoso haricindeki kulaklıklar olabilir. Virtuoso'yu denedim kafamda çok ağrı yapıyordu ve dip ses vardı soğudum.
  12. E

1641385417 Aynen eğer olmazsa steelserieslere falan bakıcam ya da logitech g pro x
  13. E

yok hocam değişen bir şey olmadı
  14. E

Bende gözükmüyor hocam walpaper engine.
  15. E

Sizde de kulaklık işitme bölümü mü seçili? Ve walpaper engine görmemesini nasıl sağlarım?
  16. E

Corsair Virtuoso kullanıcısı mısınız?
  17. E

Arkadaşlar merhaba, aktif olarak SteelSeries Arctis 5 kullanıcısıyım ama kablosuz bir kulaklığa geçmek istediğim için Corsair Virtuoso modelini aldım. Ancak ses kalitesi çok aşağılarda SS Arctis 5 bile bundan iyi ve Corsair de dip ses sorunu var. Resim de gördüğünüz gibi SS Arctis 5'te...
Top Bottom