Neler Yeni

Corsair Virtuoso RGB Wireless dip ses alıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ensar
Arkadaşlar merhaba, aktif olarak SteelSeries Arctis 5 kullanıcısıyım ama kablosuz bir kulaklığa geçmek istediğim için Corsair Virtuoso modelini aldım. Ancak ses kalitesi çok aşağılarda SS Arctis 5 bile bundan iyi ve Corsair de dip ses sorunu var. Resim de gördüğünüz gibi SS Arctis 5'te kulaklıklar (Arctis 5 Game) Corsair de ise kulaklık işitme bölümü yazıyor. SS Arctis 5'te de kulaklık işitme bölümü kısmı gözüküyordu önceden ona geçiş yaptığımda ses bariz kötüleşiyordu. Öncelikle ben şu kulaklık işitme bölümünden nasıl kurtulabilirim? Ve problem bundan kaynaklı mıdır?

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    85.1 KB · Hit: 52

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Hocam İCUE uygulamasını kurdunuz mu ?

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
Corsair void elite wireless kullanıyorum bende eq ayarı yapmadan önce kulaklık çöp gibiydi yaptıktan sonra biraz kullanınca kulaklığa alıştım dip ses sorunu bende yoktu 3 ay sonra oluştuğunu farkettim ama walpaper engine yüzünden oluyormuş ne alaka bilmiyorum icue programından walpaper engine ni görmemesini sağladım dip ses gitti

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ensar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Corsair void elite wireless kullanıyorum bende eq ayarı yapmadan önce kulaklık çöp gibiydi yaptıktan sonra biraz kullanınca kulaklığa alıştım dip ses sorunu bende yoktu 3 ay sonra oluştuğunu farkettim ama walpaper engine yüzünden oluyormuş ne alaka bilmiyorum icue programından walpaper engine ni görmemesini sağladım dip ses gitti
Sizde de kulaklık işitme bölümü mü seçili? Ve walpaper engine görmemesini nasıl sağlarım?

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
Sizde de kulaklık işitme bölümü mü seçili? Ve walpaper engine görmemesini nasıl sağlarım?
Evet bende de kulaklık işitme bölümü olarak gözüküyor. Görmemesini sağlamak için sağ üstten icue settingge gidin ve software and games diyin orda görüceksiniz wallpaper engini ve açılan kısımdan device ye tıklayın kulaklık isminin üstündeki software tikini kaldırın sadece games dursun

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ensar
Evet bende de kulaklık işitme bölümü olarak gözüküyor. Görmemesini sağlamak için sağ üstten icue settingge gidin ve software and games diyin orda görüceksiniz wallpaper engini ve açılan kısımdan device ye tıklayın kulaklık isminin üstündeki software tikini kaldırın sadece games dursun
Bende gözükmüyor hocam walpaper engine.

Ekler

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    28.3 KB · Hit: 67

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
Bende gözükmüyor hocam walpaper engine.
hocam bide yukarıda ki enable software ve enable game ile başlayan şeyleri kapatıp icue yazılımını tamamen kapatıp yeniden açarmısınız

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar