Neler Yeni

Yardım Corsair Void Elite Surround dip ses problemi

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
Merhaba yaklaşık 5 gün önce falan donanım arşivinin instagramda indirim diye paylaştığı 1k olan corsair void elite ürününü aldım. Kulaklığın yanında ses kartı geliyor usb olarak eğer ses kartı ile kullanırsam ufak bir dip ses oluşuyor kulaklıkta ama normal jak ile kullanırsam dip ses olmuyor bu seferde kulaklığın ses ve mikrofon kalitesi düşüyor kasanın ön panelinde denemiştim acaba direk anakartın usb portuna takarsam düzelir mi diye denedim yine aynı sorun var. Hani böylede kullanılmaz mı kullanılır ama yinede üzücü bir sorun. Extra olarakta icue4 uygulaması corsairin kulaklığı ses kartı ile kullanmadan görmüyor bu normal bir durum mu? Kulaklık ile bilgisi olup yardım edebilecekler var mı? Şimdiden teşekkürler.

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncel

Mirlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Miraç
bu konuya bak çözümünü bulucaksındır agacım

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu konuya bak çözümünü bulucaksındır agacım
Aga ben zaten bundan önce bu işlemi 3-4 kere yaptım ama belki yanlış yapmışımdır diye birde seninkinden denedim aynı sorun usb taktığımda oluyor normal jakda olmuyor ya iade edicem ya da jak ile kullanıcam pek anlamadım bu işi ben corsair gibi bir marka dandik ses kartı üretip kulaklığın yanında mı gönderiyor da dip ses oluşuyor? hyperx den şaşılmayacakmış kulaklıkda bir kez daha onu anladım ben.

Top Bottom