Arama sonuçları: *

1. K

15k altı laptop önerisi

Kardeşim için okul kullanımına uygun laptop bakıyorum ve kendi çabamla bu cihazı bulabildim...
  2. K

E PLAN 0x80070422 client servise ile bağlantı mevcut değil

Uygulamayı ilk başta crack bir şekilde kurmak istedim ekrandaki hatayı alınca education versiyonunda sorun çıkmaz belki diyerek education versiyonu kurdum ancak aynı hatayı almaya devam ediyorum. Windows sorun giderici kullanmayı ve windowsu güncelleştirerek sorun çözmeyi denedim ancak işe...
  3. K

windows 10 update hatası

Windowsu güncellemek istediğimde hata veriyor, bunun yanında windows store ve xbox gamepass oyunlarını indirmeye ve yüklemeye çalıştığımda da hata alıyorum. Çözmek için birçok yol denedim ama windows update hizmetler kısmında kapalı olduğu için çözüm bulamadım. En son hizmetler kısmında windows...
  4. K

Forza horizon 4 hesap

oyunu steamden tekrar mı yükledin yoksa steam pc de olan forzayı gördü ve tekrar indirme yapmadın mı
  5. K

Forza horizon 4 dosya eşitleme

Xbox gamepass de oynadığım forzayı steame de aldım ve steam üzerinden devam etmek istiyorum ancak pc de forza yüklü olmasına rağmen steam tekrardan forza yüklüyor, pc de yüklü olan forzayı nasıl steame gösterebilirim? bir daha indirmek istemiyorum.
  6. K

m2 ssd almayı planlıyorum yardım

Teşekkürler
  7. K

Şuan bilgisayarımda windows kurulu ben bu ssd yi fazladan depolama olarak kullanmak istiyorum sadece takmam yeterli mi
  8. K

m2 ssd almayı planlıyorum ancak slota taktıkdan sonra yapmam gereken başka bir işlem olup olmadığını bilmiyorum . yardım ederseniz sevinirim.
  9. K

Bios güncelleme hatası?

İnşallah kardeşim seni de uğraştırdım çok sağol
  10. K

Bios güncelleme hatası?

Güncellemeye çalışırken elim ayağım titredi bunu yapamam herhalde
  11. K

Bios güncelleme hatası?

Format atmak isterken atamadim bios ekranından çıktım bilgisayar açıldı şuan ilgin için teşekkür ederim. Ama gözle görülür bir yavaşlama var
  12. K

Bios güncelleme hatası?

Boot mode a bastığımda böyle bir şey çıkıyor
  13. K

Bios güncelleme hatası?

Bu ekrana geldim ama nasıl disabled yapacağımı bilmiyorum
  14. K

Bios güncelleme hatası?

Şimdi onu da denedim ama hala aynı duruyor
  15. K

Bios güncelleme hatası?

Evet denedim hatta şuan tekrar deniyorum ama bir şey olmuyor
  16. K

Bios güncelleme hatası?

Acer a315 42g cihazımın biosunu güncelledikten sonra açılmasını beklerken siyah ekran üstüne beyaz yazılar geldi ne yapacağımı bilmiyorum yardım edebilirseniz mutlu olurum
  17. K

Acer laptop batarya problemi

Çevremdeki voltaj değerini bilmiyorum. Laptopu genelde sarja bağlı kullanıyordum zaten ancak şarj cihazından çıkardığım da %40 değerinde kapanıyordu. Tekrar açtığımda iste %5 gibi bir değerde oluyordu. Dediğiniz gibi belki programsal bir problem olabilir. Teşekkür ederim.
  18. K

Batarya çıkmıyor. Acer sitesinde şarj cihazından çıkartıp güç cihazına 10 saniye basarak statik boşaltım yapılabileceği yazıyordu denedim ancak durum hala aynı.
  19. K

Acer A315-42 AMD Ryzen 5 3500U 4GB kullandığım model. Şarj kablosu cihaza bağlı durumda ancak 1 saattir kritik pil düzeyi ışığı yanıp sönüyor. Cihazı açtığım zaman şarj düzeyinin full olduğunu görüyorum ancak sarj kablosunu çıkardığım zaman bilgisayar kapanıyor. Müşteri hizmetlerine mail attım...
Top Bottom