Arama sonuçları: *

• Users: Dycer
  • Order by date
  1. D

Rampage Fury Z "USB aygıtı tanınmadı" hatası

Daha yeni aldım ilk taktığımda USB alıcısını çıkartmadan taktım baktım sorun yaşıyorum USB alıcısını çıkartıp denedim ama sorun devam etti sürücüyü geldiği ilk gün kurdum.
  2. D

Rampage Fury Z "USB aygıtı tanınmadı" hatası

Almış olduğum Rampage Fury Z fare 2 gün önce elime ulaştı. Başlangıçta Wireless olarak kullanırken herhangi bir problem çıkartmadı ama kablolu denemek istedim. Fareyi bağladım normal Windows bir aygıt bağlandığında çıkan ses geldi, aradan 5-10 saniye geçtikten sonra aygıt çıkartma sesi geldi...
  3. D

Öneri 500-800 TL Wireless mouse önerisi

Pek bir bilgim yok yanlış tabir kullandıysam özür dilerim. Demek istediğim dpi ayarları gibi ayarlarını yapabileceğimiz uygulaması örnek olarak Logitech'in uygulamaları gösterilebilir. Ayrıca biraz araştırdım birçok yerde dayanıksızlığından ötürü fareyi kötülüyorlar. Evdeki tek kullanıcı ben...
  4. D

Hayatımı adadığım falan yok ama zamanında Logitech sevdamdan dolayı almıştım senelerce gitti ben de değiştirme gereği duymadım elime tam oturuyor, ergonomik ve bir kere bile takılma rahatsızlık verme gibi sorunlar yaşamadım dediğim gibi artık bozulduğu için gitmeli diye düşünüyorum :). Mouse...
  5. D

Selam, 3 senedir kullanmış olduğum Logitech G300s farem bozuldu. Artık Wireless bir fareye geçmem gerektiğini düşünüyorum. Biraz araştırma yaptım ve Delux M800'ün çok önerildiğini gördüm ama ne yazık ki internette Wireless modelinin satışını bulamadım. Eğer bu modelin satışı yoksa 500-800 TL...
  6. D

Yeni bilgisayarın donma sorunu

Öyle olacak gibi duruyor ;)..
  7. D

Bende öyle düşünüyordum :D muhtemelen ekran kartı yüzünden oluyor ama en çok merak ettiğim eski sistemle nasıl oluyorda neredeyse eşit fps veriyor çok garip geliyor bilgisizliğimden kaynaklı olabilir. 1642604100 imkanlarımın el verdiği en yakınz zamanda net değiştiricem amacım zaten oyun değil :).
  8. D

Evet güncel.
  9. D

Daha dün parçaları gelen bilgisayarımı topladım, bütün kurulumları gerçekleştirdikten sonra CS:GO oyununu açtım oyuna girdim ama sistem eski sistemimle neredeyse aynı kare hızını veriyor. Sistemime amd ryzen 5 5600x 16gb 3200mhz ram b450m s2h anakart samsung 980 ssd parçalarını aldım ekran kartı...
Top Bottom