Arama sonuçları: *

• Users: ewone
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ewone

Türk Telekom taahhütüm bitmek üzere ne önerirsiniz.

türk telekom taahhütüm bitmek üzere ve fiyatlar da uçmuş durumda 35 mgbte 150tl veriyorum şu an aynı tarife 400-500 arası yenilediğimde araştırdım ve karşıma türknet çıktı fiber alt yapım var kontrol ettim 100 mgbt destekliyor 299tl fiyat çıkıyor bu fiyat sanırım her ay değişiklik...
  2. ewone

Acer Nitro 5 hangi marka ram uygundur ?

2-3 ay önce bu bilgisayarı aldım link 8gb ram mevcut içinde win 11 kurdum ve ramden dolayı google bile kullanamaz duruma geldim sipariş ederken yanında 8gb 3200mghz ddr4 kingston marka ram aldım ama takmamıştım şimdi biraz araştırdığım kadarıyla içinde bulunan ram markası ile aynı olması...
  3. ewone

windows 11 bellek kullanımı %99

yeni laptop aldım ve 8gb ram var win 11 kurdum bi kaç aydır sorunsuz kullanıyordum pcnin içinde google harici hiçbir uygulama yüklü değil geçen haftalarda bi güncelleme geldi intel güncellemesi ondan sonra bellek kullanımım %99larda geziyor napsam bilemedim önerileriniz var mı?
  4. ewone

Acer Nitro 5 Google sayfa yanıt vermiyor hatası

Merhaba neredeyse 3 ay önce acer nitro 5 i7 11th 3060 bir laptop aldım. Bu hafta bir sistem güncellemesi geldi intel Arc control üzerinden onu yükledim ve Googlede 20-30 dakika geçirdikten sonra sayfa yanıt vermiyor yazıyor uygulama kapanmıyor ama Googlei kullanamıyorum pcyi yeniden kapatıp...
  5. ewone

acer nitro 5 3060 işlemci kısmından cızırtı geliyor

Merhabalar, 2-3 hafta önce Acer Nitro 5 i7 11800h 3060 olan bir pc aldım ısınma problemini az çok çözdüm ama bir sıkıntısı daha var oyuna girdiğimde örnek valorant işlemcini oradan bir cızırtı geliyor adeta temassızılıktan oluşan bir elektirik sesi gibi 0 bir cihazın bu tarz tepkiler vermesi...
  6. ewone

acer nitro 5 3060 ısınma sorunu

1 ay önce bir laptop aldım ve bir kaç benim tarafımca şikayetim var laptop valorant oynarken 200 fpsi geçmiyordu ve 80 derecelere kadar çıkıyordu internetten bir çözüm buldum ve intel arclerini güncelleyerek çözdüm 400 altı görmüyorum fpsi ama şimdi de gerçekten çok fazla ısınmaya başladı 90-92...
  7. ewone

Monster laptop alınır mı ?

az önce https://www.n11.com/urun/monster-abra-a5-v1734-i7-11800h-32-gb-1-tb-ssd-4-gb-rtx3050ti-156-dos-fhd-dizustu-bilgisayar-36132994?magaza=monster&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel bu ürünü sipariş verdim ama herkes pişman olacağımı söylüyorlar fiyat olarak 2k...
  8. ewone

24k i7 3060 laptop alınır mı

https://www.amazon.com.tr/Acer-AN515-57-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-i7-11800H/dp/B0BMM2DSCS/ref=sr_1_3?keywords=acer+nitro+5+an515-57&qid=1688721012&sprefix=acer+nitro+5+an515-%2Caps%2C220&sr=8-3 alacağım bilgisayar bu alınır mı ?
  9. ewone

25k laptop önerisi arada kaldım

buradan başka bir konudan bir pc daha gördüm ürün bu 3050 6gb 21k fiyatı var. ama benim düşündüğüm ürün buydu 3060 6gb sizce aradaki fiyat farkı olarak da diğer bilgisayar beni tatmin eder mi karşılaştırırsak ve sepetist sitesini ilk defa duydum bilgisi olan varsa aydınlatabilir. bunların...
  10. ewone

24k laptop önerisi, sepetits.com güvenilir mi ?

buradan başka bir konudan bir pc daha gördüm ürün bu 3050 6gb 21k fiyatı var. ama benim düşündüğüm ürün buydu 3060 6gb sizce aradaki fiyat farkı olarak da diğer bilgisayar beni tatmin eder mi karşılaştırırsak ve sepetist sitesini ilk defa duydum bilgisi olan varsa aydınlatabilir. bunların...
  11. ewone

laptop önerisi pls

konuyu nasıl kapatacağımı bulamadım sry
  12. ewone

3050 vs 3050 ti çok fark var mı ?

arkadaşlar 2 tane pc arasında kaldım birisinde 3050 var ama işlemci i7 12700h diğer laptop 3050 ti ryzen 7 5800h ikisinin de fiyatı 20k birbiriyle aynı birde intel işlemcili olanda m2 ssd var sizce hangi ürünü seçmeliyim
  13. ewone

HP victus gaming 16 laptopu önerir misiniz ?

ürün linki bu LİNK 22k için 3060 uygun mu sizce ama 8gb ram var içini açıp sökmek istemiyorum ne yapabilirim veya başka öneriniz var mı ?
  14. ewone

20K oyun & ders için laptop önerisi

2 gün önce 17kya ürün link bu ürünü alacakken asgari ücret haberinden sonra zam geldi ve ürün stoklarını kapattılar 20k aralağında önerebileceğiniz laptopları değerlendirmek istiyorum. (15-20 gün içerisinde anca alabilirim fiyat çok fark eder mi ?)
  15. ewone

yeni LENOVO IP Gaming 3 alınır mı

merhabalar bi laptop alacaktım HP Victus düşünüyordum ama bi arkadaş lenovo ip gaming 3 önerdi bunu link sizce alınır mı f/p olarak değerlendiri misiniz ?
  16. ewone

storydeki HP Victus R7 ve 3050ti laptop alınır mı ?

bugün storyde hp victus laptobu gördüm şimdi asgari ücrete de zam gelmiş her şeyin fiyatı artacak diye düşünüyorum. sizce Ryzen 7 5800h 3050ti 20k için uygun mu alınır mı? (2 ay önce fiyatı 18k falanmış)
  17. ewone

Türk Telekom fiber modem internet kesintisi

Merhabalar bizim şu tarz bir türk telekom fiber modemimiz var taşındığımızda fiber kablosu kırık dediler değiştirdik 6-7 ay oldu taşınalı sürekli saat sabah ve akşam 2 gibi internet kesiliyor nedenini bilen var mı acaba ?
  18. ewone

Türknete geçilir mi ?

Merhabalar, ben şu an Türk Telekom müşterisiyim bir kaç hafta sonra 2 yıllık sözleşmemiz bitiyor ve yeni bir eve taşınıyoruz. Türknete geçmeyi düşünüyorum nasıl bir yol izlemeliyim ?
Top Bottom