Neler Yeni

Türknete geçilir mi ?

ewone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emirhan Bolat
Merhabalar, ben şu an Türk Telekom müşterisiyim bir kaç hafta sonra 2 yıllık sözleşmemiz bitiyor ve yeni bir eve taşınıyoruz. Türknete geçmeyi düşünüyorum nasıl bir yol izlemeliyim ?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,304
İsim
Oğuz Oğuz
Yeni bir eve geçiyorsanız türknet müşteri hizmetlerini arayarak geçebilirsiniz.

(Birazdan bir kaç arkadaş Türknet davet kodlarını atacak ve attıkları kodla üye olursanız bir ay sen bir ay ben bedava kullanalım diyecekler :D)

2mApoo

80+ Silver
Yeni bir eve geçiyorsanız türknet müşteri hizmetlerini arayarak geçebilirsiniz.

(Birazdan bir kaç arkadaş Türknet davet kodlarını atacak ve attıkları kodla üye olursanız bir ay sen bir ay ben bedava kullanalım diyecekler :D)
ahahahahaha
tamda giriş yapıyodum TURKNET ONLİNE İŞLEMLERE.

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Murat
Geçme kardeşim geçme ben geçtim pişmanım 1 ay çok iyi kullandım ikinci ayın ikinci haftasından sonra pişman etti üçüncü aydayım 3 haftadır haftasonları interneti hiç kullanamıyorum upload 8mbps download 0.5-1 mbps arası oluyor haftaici hemen her gün internet kesiliyor 1-2 saat sonra geliyor aradığım zaman kimseyi bulamamak sıkıntı değil ticket atıyorsun tek bildikleri TT ye haber verdik bize bir haber gelirse sizi arayacağız TT nin keyfi gelince interneti kullanıyorsun bu ayda bitsin parayı önden ödüyorsun nasılsa bu aydan sonra millenicom deneyeceğim gıbirnet kullanan insanlar çok öneriyor millenicom işe yaramaz ise onu da deneyeceğim

2mApoo

80+ Silver
Merhabalar, ben şu an Türk Telekom müşterisiyim bir kaç hafta sonra 2 yıllık sözleşmemiz bitiyor ve yeni bir eve taşınıyoruz. Türknete geçmeyi düşünüyorum nasıl bir yol izlemeliyim ?
Şuan piyasaki en iyisi bence türknet. (tabi konuma göre değişebilir)
ama tavsiye ediyorum

SalihKa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Salih Kaya
Knk 1 yıldır kullanıyorum bi sıkıntısını göremedim sadece abone olmak biraz zahmetli kargo ya gitmen gerek (Alt yapı sorgula kafana yatarsa geç derim)

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,304
İsim
Oğuz Oğuz
Geçme kardeşim geçme ben geçtim pişmanım 1 ay çok iyi kullandım ikinci ayın ikinci haftasından sonra pişman etti üçüncü aydayım 3 haftadır haftasonları interneti hiç kullanamıyorum upload 8mbps download 0.5-1 mbps arası oluyor haftaici hemen her gün internet kesiliyor 1-2 saat sonra geliyor aradığım zaman kimseyi bulamamak sıkıntı değil ticket atıyorsun tek bildikleri TT ye haber verdik bize bir haber gelirse sizi arayacağız TT nin keyfi gelince interneti kullanıyorsun bu ayda bitsin parayı önden ödüyorsun nasılsa bu aydan sonra millenicom deneyeceğim gıbirnet kullanan insanlar çok öneriyor millenicom işe yaramaz ise onu da deneyeceğim
Her zaman diyoruz altyapınız sorunsuz ise Türknet candır ama altyapınız sorunlu ise Türk Telekom’dan başka operatöre geçmeyin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk 1 yıldır kullanıyorum bi sıkıntısını göremedim sadece abone olmak biraz zahmetli kargo ya gitmen gerek (Alt yapı sorgula kafana yatarsa geç derim)
Artık evrak için evine geliyorlar.

Aron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Eren Senol
3 ay önce geçiş yaptım. İlk başlarda biraz kopmalar oluyordu ancak son 2 aydır 1 veya 2 kere kopma yaşadım. 81 mbps gözüküyordu max. 74'ü gördüm Steam'de indirme yaparken. Upload 8 diyordu 7.7 geliyor. TT ekipleriyle çalıştıkları için bir sorun olduğunda uzaktan yapılacak bir şey değilse onlara yönlendiriyorlar. Biraz oturduğun yere bağlı. Eğer TT ekipleri güzel çalışıyorsa ertesi gün geliyorlar. Hattımda bir sorun gözüküyordu TT ekiplerine ilettiklerini söylediler ve ertesi gün telekom ekipleri gelip sorunu çözdü. Turknet cidden yaşadığın yere göre değişiyor. Ben de geçmeden önce çok kararsızdım. Ama şuan kullandığım kadarıyla iyi ki geçmişim diyorum. Evet arayıp ulaşabileceğin bir müşteri hizmetleri yok ama online işlemler üzerinden yazdığımda beni sorun hakkında bilgi almak için arıyorlardı.

SalihKa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Salih Kaya
Her zaman diyoruz altyapınız sorunsuz ise Türknet candır ama altyapınız sorunlu ise Türk Telekom’dan başka operatöre geçmeyin?

Öyle mi bilmiyorudum eyw

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Murat

Altyapı sorunlu değil ki bundan evvel Vodafone kullanıyordum böyle sıkıntılar yoktu pahalı diye devam etmedim turknet ile sıkıntılar başladı

Altyapı sorunlu değil ki bundan evvel Vodafone kullanıyordum böyle sıkıntılar yoktu pahalı diye devam etmedim turknet ile sıkıntılar başladı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,885
Üyeler
144,584
Son üye
czarline
Top Bottom