Arama sonuçları: *

1. Flymoww

Bilgisayar Mühendisliği

hocam şimdi sagolun öncelikle iş imkanı konusunda daha girmeme 2 sene var neler değişir bilmiyorum, temelden kastım yazılım evet ama İngilizce dediniz ingilizcem bu işler deki kullanılan İngilizcenin %30 u var bende İngilizce konusunda berbat değilim üni olarak tek bildiğim zaten ODTÜ itu, itü...
  2. Flymoww

Bilgisayar Mühendisliği

bulunduğum ildeki en iyi Anadolu lisesinde
  3. Flymoww

Bilgisayar Mühendisliği

Selam Dostlar YKS' ye girmeme 2 sene kaldı ve şimdiden bölüm, meslek kaygısı yaşıyorum. İstediğim meslek bilgisayar mühendisliği veya yazılım tam net değilim çünkü başka bildiğim bir şey yok veya ilgi alanım, ikisinin farkı bildiğm kadarıyla bil. mühendisliği hem donanım hem yazılım, yazılım da...
  4. Flymoww

Çözüldü✓ .

Yani fan sicakligi felanmi pek bilmiyorum 1642944442 Hocam hazir sistem napalim
  5. Flymoww

Çözüldü✓ .

Valla yapacak bişey yok ): 1642938157 Aynen hocam hp sizce iyi markamı yarı yolda bırakır mı ? 1642938181 Hocam sizede sorayım hp sizce iyi markamı yarı yolda bırakır mı
  6. Flymoww

Çözüldü✓ .

Baska secenek yok ):
  7. Flymoww

Çözüldü✓ .

Kanka baska secenek yok nakit para sadece 5500 var bu sitenin tokatta magazasida var elden taksit yapiyor yani anlarsinya ): sen ginede bi cevap ver knk ya sence hangisi
  8. Flymoww

Çözüldü✓ .

Seçeneklerim bunlar. Hangisi daha iyi? Bu arada baska bir site falan söylemeyin, yalnızca bunları alabilirim ama hangisini alacağıma karar veremiyorum. Valorant vb. Oynayacağım sizce hangisi...
Top Bottom