Arama sonuçları: *

1. D

İftira ve isim karalama davası açma

Arkadaşlar merhaba hızlıca konuya giriyorum. 2 Ay önce kızın biri bana müstehcen içerikli fotoğraflarını paylaşmıştı sosyal medya üzerinden. Sonradan öğrendim kız herkese atıyormuş. Sonra attığı birisi bunu yaymış falan ailesi görmüş polise gitmişler. Fotoğrafı attığı herkesi sorguluyorlar. Sıra...
  2. D

30000 TL bütçe hazır sistem

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-sten-ryzen-5-7600-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rtx3060ti-oyun-bilgisayari-p-42507 şuanlık bu gözüme çarptı alınır mı sizce veya benzer fiyata daha iyileri var mı max 35 e çıkabilirim
  3. D

Flame 4060 incehesap alınır mı?

https://www.incehesap.com/flame-oyuncu-bilgisayari-fiyati-37443/#tabs link bu arkadaşlar alınır mı sizce gaming gecesine geliyor
  4. D

423 Puan lise tercihi

Yüzdelik dilimim 11 puanım 423. Bursa izmir veya daha çok kıyı kenarı bir şehirde hangi liseyi önerirsiniz?
  5. D

Şehir dışında okumak

Merhabalar seçim haftasına girdik malum şehir dışı lise yazmak istiyorum fakat yazmak istediğim okulların bildiğim kadarıyla pansiyonu yok. Gidersem mebin özel yurtları falan var mı veya nerelerde kalabilirim? Maksimum 1 sene zaten ailem de taşınacak ben gittikten sonra.
  6. D

Parfüm tavsiyesi max 600 TL

Versace eros falan düşünmüştüm ama önerilerinizi bekliyorum
  7. D

Bu kızı nasıl unutabilirim?

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Direkt olarak konuya giriyorum; 3 aya yakındır okuldan bir kızla flörtleşiyoruz her sabah her akşam konuşuyorduk her şey çok iyi gidiyordu. Fakat şöyle bir sorun var ki bu kız benim arkadaşımın eskisi. Arkadaşımda toplum dilinde "mcı olarak...
  8. D

Kavga çıkacak ne yapmam lazım?

Arkadaşlar şimdi bi kız sözde ben ona taciz edici şeyler yazmışım diye iftira attı arkadaşları olaya girdi 6-7 kişi adam toplamışlar. Bende mahalleden adam topladım yaklaşık 20 kişi gittikçe artıyor. Yarın ne yapmam lazım?
  9. D

Arkadaşlar TWS A6S (Çakma airdots) sorun açıklamada

Arkadaşlar bugün aldım sağ ve sol kulaklık ayrı ayrı bluetooth cihazı olarak gözüküyor. Reset atamıyorum ne kadar beklersem bekleyeyim kırmızı ışık yanıp sönmüyor yarın sabaha lazım çok acil lütfen.
  10. D

Oda için dekorasyon aydınlatma

Selam arkadaşlar. Odaya hoş soft bir aydınlatma için adreslenebilir led düşündüm. 5 Metre civarı adreslenebilir led önerebilir misiniz? Teşekkürler
  11. D

Ne bu vatandaştaki kız erkek ayrımı?

Selamlar arkadaşlar. Biraz klasik sorunlar hatta çocukça bile gelebilir fakat bizzat çok rahatsız olduğum bir konu. Toplumumuzda kızlar daha el üstünde tutuluyor. En ufak örnek kız bir arkadaşım bana sert vurduğunda ben de ona karşılık vurmasın diye hafif ittirdiğimde hem ortamda çok kötü...
  12. D

MAX 500 TL TİTREŞİM GİDERİCİ APARAT

Arkadaşlar 500 TL civarı gimball tarzı titreşim gidermek için alet arıyorum bilgisi olan varsa yazabilir mi?
  13. D

İOS ve Android Megapixel Farkı

Arkadaşlar gm20 pro kullanıyorum 48 mp kamera var ama 12 mp kamerası olan İphone 13 den daha kötü çekiyor sebebi nedir?
  14. D

3000 TL Civarı Fotoğraf Makinesi

Merhaba arkadaşlar 2. el de olabilir 2000-3000 TL arası fotoğraf makinesi arıyorum hem fotoğraf hem video çekiminde kullanılacak. Manzara-Araba vb videolar çekiminde kullanılacak. İphone dur cartdır curtdur onlardan daha iyi olması lazım Nikon D3100 düşünmüştüm ama kararsız kaldım
  15. D

LGS'ye hazırlanırken stres olma

Merhaba arkadaşlar. Bu sene lgsye hazırlanıyorum. Elimden geldiğince çalışıyorum ailemin durumu kötü değil Allaha şükür özel okula gidiyorum fakat sadece okul ve evde çalışmayla devam ediyorum. Çevremde nerdeyse herkes o dershaneden bu özel derse koşturuyor. Onların daha şanslı ve başarılı olma...
  16. D

200 TL Civarı Sadece Titreşim Engelleyecek Tripod

Arkadaşlar çekime meraklı birisiyim video ve fotoğraf olarak. Telefonumun kamerası iyi fakat titreşim sorunu var. 200 TL civarı el de tutumda sadece titreşim engellesede olur bi tripod arıyorum gimball gibi. Farklı hiç bir özelliğe ihtiyacım yok sadece titreşim engellemesi lazım. Önerilerinizi...
  17. D

Neden çevremdeki herkesin tipi hatırı sayılır kadar var ama benim yok?

Selam arkadaşlar, öncelikle dalgasına değil ciddi anlamda yazıyorum. Sağlığım Allah'a şükür yerimde fakat çevremdeki çoğu kişinin tipi güzelleşmeye başlarken; ben şişman,tipsiz eğlenilecek tip durumuna düşüyorum. Sırf kız için de değil cidden kendim bile nefret ediyorum tipimden. Yani iştahım...
  18. D

Az önce karşılaştığım sivil jandarma olayı

Arkadaşlar merhaba öncelikle. Biz arkadaşça mezarlığa girip eğleniyorduk sonra 6 kişi bizi korkuttu etti falan 6 tane 30 lu yaşlarda abiler. Biz de dedikki gelin saklambaç oynayalım falan öyle tanışma imkanımız oldu. 2 - 2 ayrılıyorduk ben bi abiyle takım oldum. Abiye dikkat et abi başına...
  19. D

600 TL civarı kulaklık

Arkadaşlar gündelik okula giderken gelirken müzik dinleyebileceğim kulaklık önerisi güvenip ne derseniz alıcam ona göre yazarsanız sevinirim
  20. D

B450-M A PRO MAX ANAKARTA EN İYİ HANGİ İŞLEMCİ TAKILABİLİR?

Evet arkadaşlar soru başlıktaki gibi
Top Bottom