Neler Yeni

Bu kızı nasıl unutabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
batuhan beydoğan
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar.
Direkt olarak konuya giriyorum; 3 aya yakındır okuldan bir kızla flörtleşiyoruz her sabah her akşam konuşuyorduk her şey çok iyi gidiyordu. Fakat şöyle bir sorun var ki bu kız benim arkadaşımın eskisi. Arkadaşımda toplum dilinde "mcı olarak belirtebileceğimiz, saçları ortadan ikiye ayrık 40 kg kızların hayalleriyle oynayan karaktersizin tekidir. Bu kızla bir ciddi ilişki yapmasam bile genede tekrar bu çocuk tarafından kullanılmasını istemiyordum. Arkadaşım benim o kıza karşı bir şeyler hissettiğimi biliyor bu arada :). Bir kaç kere arkadaşımla buluştuğumuzda benden saklayarak onunla konuştuğunu gördüm. Kız bayadır yazmıyordu sanırım arkadaş ilgiyi kesince bana döndü. Bende açık açık söyledim tekrar mı denemek istiyorsun diye, maalesef öyleymiş...
Bu olayı nasıl unuturum bu kızı önümüzdeki 6 ay boyunca daha göreceğim yani. Her gördüğümde içime böyle bir şey oluyor sanki çok seviyorum ae. Gerçekten çok ciddi bir şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum. Tekrardan iyi akşamlar :(

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Yenisini yap 1 2 aya unutursun.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,938
İsim
tümen dağ
Yeni kiz bularak

Liaraa

80+
En İyi Cevap
1
Direkt olarak konuya giriyorum; 3 aya yakındır okuldan bir kızla flörtleşiyoruz her sabah her akşam konuşuyorduk her şey çok iyi gidiyordu. Fakat şöyle bir sorun var ki bu kız benim arkadaşımın eskisi. Arkadaşımda toplum dilinde "mcı olarak belirtebileceğimiz, saçları ortadan ikiye ayrık 40 kg kızların hayalleriyle oynayan karaktersizin tekidir. Bu kızla bir ciddi ilişki yapmasam bile genede tekrar bu çocuk tarafından kullanılmasını istemiyordum. Arkadaşım benim o kıza karşı bir şeyler hissettiğimi biliyor bu arada :). Bir kaç kere arkadaşımla buluştuğumuzda benden saklayarak onunla konuştuğunu gördüm. Kız bayadır yazmıyordu sanırım arkadaş ilgiyi kesince bana döndü. Bende açık açık söyledim tekrar mı denemek istiyorsun diye, maalesef öyleymiş...
Bu olayı nasıl unuturum bu kızı önümüzdeki 6 ay boyunca daha göreceğim yani. Her gördüğümde içime böyle bir şey oluyor sanki çok seviyorum ae. Gerçekten çok ciddi bir şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum. Tekrardan iyi akşamlar :(
Öncelikle seçilen değil seçen olacaksın. Arkadaşına karaktersiz falan diyorsun ama çocuk seçilmiyor, seçiyor. Bu durumda sen ise en fazla yangın anında basılan imdat butonu görevi görürsün, o kızdan sana hayır falan gelmez, kullanıldığınla kalırsın. Dolayısıyla kızı düşünmek yerine kendini düşün, önüne bak.

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Kızları unut kendine odaklan

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
İstemiceksin istenceksin. Kızların peşinden koşmicaksın. Ona sevdiğini hissettirmeyeceksin

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Çok afedersin ama böyle ***** kızları bırakın hatırlamayı unutmaya çalışarak bile kendinize yazık edersiniz. Ortada unutulması gereken bir kız yok kardeşim. Geldi ve gitti. Salla gitsin hayatına devam et ve bundan sonraki hayatında da bu bakış açısıyla yaşa. O arkadasınla da ilişkini kesmissindir heralde diye düsünüyorum.

Top Bottom