Arama sonuçları: *

• Users: Woxy0
  • Order by date
  1. W

steam Hesabım Çalındı Fakat Şifresi Değişmemiş

yazıyorum olmuyo
  2. W

reyiz şu fotoğrafta fatura adresi yazıyor hangisi ad hangisi soyad hangisi şehir bi bilgin varmı bunları bilsem yeticek
  3. W

Arkadaşlar Selam 1-2 gün önce bilgisayarıma trojan bulaşmıştı temizledim bilgisayarı fakat steam hesabımın maili değiştirilmiş.Kullanıcı adı ile şifreyi değişmemiş girebiliyorum hesaba ama maili değiştiremiyorum.Steam Desteğe baktığım zamanda oyun aldığımda kart bilgilerimi istiyor adımı...
  4. W

Çoğu oyunlarda pc çökmüş gibi olması ve oyunun yanıt vermiyor hatası

Asetto Corsa gibi ve diğer oyunlarda pc çöküyor 1 fps oluyo ve oyun yanıt vermiyor hatası alıyorum oyunu kapattığımda ise bilgisayar 10 dakika kendine gelemiyor çözüm.Sistemim:3060 Tİ RYZEN 5 5600X
  5. W

1500 TL klavye önerisi

oyun odaklı olucak red switch olursa iyi olur bütçem belli zaten
  6. W

Harddiske psu kablosu girmiyor içine tam girmiyor

Dediğim gibi harddiski yuvasına takıyorum sata psu dan gelen kablo harddiskin içine tam girmiyor doğru oturtuyorum fakat girmiyor içine
  7. W

Kulaklık için yardım

çok çok pardon hocam görmemişim orayı :)
  8. W

Kulaklık için yardım

h hocam eğer 300 lira daha koyabilirseniz ve rgb takıntınız yoksa https://www.amazon.com.tr/dp/B00SAYCXWG/ref=asc_df_B00SAYCXWG1652079600000/?tag=technopattr-21&creative=380333&creativeASIN=B00SAYCXWG&linkCode=asn olabilir 1666630856 siz bilirsiniz yinede eski kulaklığınızı sattığınızda...
  9. W

Kulaklık için yardım

hocam 2.el sitelerinde genellikle parayı sıfırın fiyatına yakın olduğu için insanlar çok almıyor ama şansınız varsa alırlar bide satıp üstüne 300-400 TL koyduğunuzda nekadar bütçeniz oluyor?
  10. W

1500 TL oyuncu klavyesi

bütçe belli zaten blue veya red switch olabilir oyun oynayacağım bir klavye olacağı için birazda dayanıklı olsun yeter görünüşü farketmiyor
  11. W

Türk Telekom Hız Sorunu

Türk Telekom'da 34mbps paket kullanıyoruz ve süresi geldiğinde paramızı da eksiksiz ödüyoruz birkaç haftadır internetimde bayağı bir yavaşlık vardı müşteri hizmetlerini aradığımda ise dalga geçer gibi 30 Mbps hız aldığımı söyledi halbuki aldığım hız değeri 3 Mbps müşteri hizmetleride sürekli...
  12. W

250.000 TL Araba Önerisi

peugeot olabilir 206-207-307 vb. olabilir yada civic lerin hb modelide olabilir başka aklıma gelen yok o fiyatada temizini bulmak zor biraz araştırmak gerekir
  13. W

Ryzen 5 5600x rtx 3060 ti sistemle internet hızına göre yayın ayarı

30 downlad hızım var 5.7 uploadım var yayın ayarlarımı ve bitrate kaç vermeliyim not:donma,delay olmadan bir yayın yapmak istiyorum sistemim ryzen 5 5600x rtx 3060 ti
  14. W

Bilgisayarımda Culsor Hider Silinmiyor

Oyun için indirmiştim işim kalmadı silmeye çalışıyorum silemiyorum üstelik programda paralıymış hep uyarı geliyo nasıl sileceğimi gösterirmisiniz
  15. W

Arkadaşlar vatan dan sistem toplamak mantıklımı?

Dediğim gibi 25k bütçem var sadece kasa için 25k vatan a gidip ordanmı pc toplayayım yoksa internetteki sinerji,ince hesap,tebilon,gaming gen gibi siteleremi bakayım?
  16. W

25k sistem tavsiyesi

oyun yayınları yapmayı düşünüyorum işlemci amd odaklı olursa iyi olur yayın ve oyun odaklı olucak bütçe yazıyor zaten
  17. W

asetto corsa crashed hatası

content manager sunucularına girdiğimde crashed hatası alıyorum çözüm???
  18. W

ryzen 5 3400g fsr destekliyormu?

ryzen 5 3400g işlemcim vega 11 2 gb ekran kartım var fsr özelliği destekliyormu?
  19. W

Rx 6600 xt sistem önerisi

arkadaşlar bütçe farketmez uygun işlemci anakartı düzgün olan rx 6600 xt li güzel bi sistem önerisi
  20. W

Ryzen 5 3400g+gtx 1060 6 gb yayın yapılır mı??

işlemcim ryzen 5 3400g gtx 1060 6 gb ile valorant kaliteli yayın yapılır mı? 50 download hızım 7 de upload var
Top Bottom