Neler Yeni

Kulaklık için yardım

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Arkadaşlar merhaba şuan anker soundcore life q10 kulaklığını kullanıyorum ama geçen ay kulaklığın padleri yırtıldı tamire göndermeye vaktim olmadı en yakın zamanda göndercem. Arkadaşlar ben bu kulaklığı 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum ve kulaklığın hiçbir sorunu yok ama çok kaba durduğu için hoşuma gitmiyor ben bu kulaklığı satıp yerine kulak içi Bluetoothlu güzel temiz bir kulaklık almayı düşünüyorum. Sizce ben bu kulaklığı 2. El sitesinde satabilirmiyim, kaça satarım ve satınca üstüne 300-400 TL koyup alabileceğim güzel günlük kullancağım kulak içi Bluetooth kulaklık varmı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

Woxy0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Balcı
hocam 2.el sitelerinde genellikle parayı sıfırın fiyatına yakın olduğu için insanlar çok almıyor ama şansınız varsa alırlar bide satıp üstüne 300-400 TL koyduğunuzda nekadar bütçeniz oluyor?

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam 2.el sitelerinde genellikle parayı sıfırın fiyatına yakın olduğu için insanlar çok almıyor ama şansınız varsa alırlar bide satıp üstüne 300-400 TL koyduğunuzda nekadar bütçeniz oluyor?
Hocam kaça satılır hiçbir fikrim yok ürünü çok temiz kullandım tek sorunu padleri yırtık ama onları anker yetkili serviste yaptırıcam 450-500 TL ye satarsam max 900 TL bütçem olur

Woxy0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Balcı
h
Hocam kaça satılır hiçbir fikrim yok ürünü çok temiz kullandım tek sorunu padleri yırtık ama onları anker yetkili serviste yaptırıcam 450-500 TL ye satarsam max 900 TL bütçem olur
hocam eğer 300 lira daha koyabilirseniz ve rgb takıntınız yoksa https://www.amazon.com.tr/dp/B00SAY...e=380333&creativeASIN=B00SAYCXWG&linkCode=asn olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

h

hocam eğer 300 lira daha koyabilirseniz ve rgb takıntınız yoksa https://www.amazon.com.tr/dp/B00SAY...e=380333&creativeASIN=B00SAYCXWG&linkCode=asn olabilir
siz bilirsiniz yinede eski kulaklığınızı sattığınızda piyasaya bir bakın derim

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom