Arama sonuçları: *

• Users: Qilin
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Qilin

A750FN custom rom sorunu

Treeui 0.9.5 custom rom twrp ile yükledim ama uygun csc olmadığı için XEF (France csc) csc ile kurdum. Sım görmüyordu ve tekrar stock Roma döndüm. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  2. Qilin

Silinsin

Silinsin
  3. Qilin

Eski swatchlardan anlayan var mı?

Merhaba babamdan kalma bir swatch buldumkordonu kırıktı,kordonunu buldum ama saatin nasıl takılacağını bilmiyorum çünkü en son 6 7 yaşında falan saat kullandım. Dönen kısım aşağıda iken çalışmada bir sorun olmuyor ama babam saatin yönünün bu olmadığını söylemişti. Diğer yönde takıldığında ise...
  4. Qilin

Tyt kaynak önerisi orta zor

Merhaba esen yayınları için kötü, çöp yayın deniyor. Matematik için çözmeyi düşünüyordum. Çözülür mü? Varsa Matematik için tyt ayt orta seviye kaynaklar öneririm misiniz? Diğer dersleri için zor kaynaklar önerir misiniz?
  5. Qilin

Dershane konu ilerleyişi

Merhaba mezunlar dershane d eilk konular üzerinden mi gidiyor yoksa hocalar kafasına göre mi davranıyor?
  6. Qilin

Yks maratonu hakkında

Selamlar mezuna bırakmış ve haliyle de tekrar hazırlanan biriyim. Gün içinde fazla soru çözmeyi seven birisiyim. 12.sınıfta günde çoğunlukla 1 kaynağın yarısı 1 günde bitiyordu. Dershane vs var ama günde 1 kaynak bitirmek istiyorum. Genel itibariyle öyle her gün mat Türkçe bitirmek değil amacım...
  7. Qilin

.

Sizce blocklama sistemi Donanım Arşivi foruma gelmeli mi?
  8. Qilin

Yağ yakma süreci hakkında

Merhaba günde 1700-1800 kcal tüketiyorum ve 1 gün kardiyo ve 1 gün ağırlık olarak çalışıyorum. Şeker lor peyniri yumurta vb. den geliyor. Karbonhidrat ise pirinçten geliyor.
  9. Qilin

Kargo teslim edilemedi

Merhaba amazon siparişi mng ile yapmış ama benim duşta olduğum sırada kargocu gelmiş ve zile basıp gitmiş. Bugün ise amazonda da tekrar denenecektir demesine rağmen kargo gelmedi. Gidipte alamıyorum uzak ve sınava hazırlandığımdan zamanım da yok. Kargo gelmezse ne olur?
  10. Qilin

Dershane kütüphanesi mi yoksa belediye kütüphanesi mi?

Merhaba mezun olarak dershaneye yazıldım, eylülde başlıyor. Evde ders çalışma açısından oturup çalışayım diyeceğim bir yer yok. Belediyenin kütüphanesi 09.00-20.00 kadar açıkmış. Hangisini önerirsiniz? Dershane 13.20 de bitiyor.
  11. Qilin

Dershane seçimi ve aile

Merhabalar, mezunum ve hem aile hem de yakın bir öğretmen dostumuzdan dolayı bu sene tekrar dershaneye gitmem için aile biraz zorluyor. Aileyle bu konu ne zaman açılırsa açılsın aile d eöfke kontrolü pek olmadığından taraflardan birisi olduğu yerde patlayacak kadar sinirli hale geliyor...
  12. Qilin

Diş teli, çene ve stres

Merhaba az önce diş hekiminin yanından çıktım, kendisi bana diş teli tedavisi uygulanırsa alt çenenin üst çeneye göre gelişmediğinden dolayı tedivi gerçekleşse bile üst ve alt dişler arası uzaklık farkı oluşacağını cerrahi tedavi ile alt çenenin kesilip uzatılması gerektiğini söyledi ve alt...
  13. Qilin

Yks sınav için eski kitapları kullanma

Merhaba 2024 yks için 2023-2022 kitapları kullanmak bir sorun oluşturur mu? Biliyorsunuz ki depremden dolayı sınavda konular çıktı ama kitaplarda konular hala var.
  14. Qilin

Zamanla hislerin kaybolması

Önceden olsa birçok şeyle ilgilenir hissederdim ama şuan hissiz, ruh gibi yaşıyorum. İçimden ne dışarı çıkmak geliyor ne bir şey yapmak geliyor. Önceden çok çabaladım 45kg verdim hatta, 4 5 dil öğrendim. Şuan ruh gibiyim. Sevgiyi önceden önemli bir şey olarak görürdüm, flört sevgili cs olunca 1...
  15. Qilin

Yağ yakımına bu şekilde devam etmeli miyim?

Merhaba yağ yakımı için günde 1500-1700 kcal alıyorum. Aldığım kalorileri sağlıklı bir şekilde almaya dikkat ediyorum. Gün içinde sağlıklı yağları tüketiyorum. Antrenman ise 30-40dk kardiyo ve 1 saat ağırlık çalışması yapıyorum. Günde en az 80gr protein tüketiyorum. Tüm bu süreç için kendime 32...
  16. Qilin

Kafein için hangi marka?

EFFİVE CAFFEİNE + TAURİNE ve Bigjoy Caffeine arasında hangisini tercih etmeliyim? Effive hap saklama kutusu ve ek hediye seçeneği veriyor, effive 200tl bigjoy 210₺ taurin ve kafein oranları aynı. https://heraclessupplement.com/ mağaza bu
  17. Qilin

Ana parayı kronda saklamak, biriktirmek.

Ana parayı TL yerine kronda biriktirmeye daha mantıklı buluyorum, sizin bu konuda fikriniz nedir?
  18. Qilin

Sağlıklı kilo vermek

Günlük 1500-2500 kalori arası alıyorum ve günlük 4500-5000 kalori yakıyorum.(kardiyo vs) Amacım kilo vermek ve bu tarz şekilde sağlıklı bir şekilde kilo verilebilir mi? 20 Kilo verdiğimden dolayı gün içerisinde eskisine göre daha aktif ve enerjiğim.
  19. Qilin

Bir işletim sistemi kurarken ilk defa böyle bir şey görüyorum.

Kullanan var mıdır?
  20. Qilin

Amazona sonradan T.C eklemek gönderi de bir sorun yaratır mı ?

Amazona sonradan T.C eklemek gönderi de bir sorun yaratır mı ?
Top Bottom