Arama sonuçları: *

1. P

Xbox game pasa nedir

Evet üyeliğiniz boyunca xbox gamepass'ın desteklediği ve kütüphanesinde olan oyunları değişmeden oynayabilirsiniz. Fakat bazı oyunlarda dosyalar değiştirilemediği için türkçe yama vb. şeyler olmuyor. Fakat youtubeden araştırırsanız dosyalara erişme uygulaması var. Xbox Hub du galiba yanlış...
  2. P

JS için güncel kurs arıyorum

Merhabalar Udemy'de Mustafa Murat Coşkun ve Engin Demiroğ'un Sıfırdan Sektörün Yükseklerine adlı kursunu satın almıştım. HTML CSS bilgim vardı onların üzerinden geçtikten sonra JS ile kursa devam ettim. Devam ederken videoların 2018 de çekildiğini gördüm. Sonra yorumlara baktığımda kursun güncel...
  3. P

Bilgisayarımda oluşan siyah kısımlar ve ekran gidip gelmeleri

Merhabalar ben RX6600 ekran kartı kullancısıyım ve bazı paint.net, photoshop, cinema4d kullanırken veya diğer programları kullanırken chrome, firefox vb. bir saniyeliğine ekran siyah oluyor ve programlardaki bazı kısımlar siyahlaşıyor. Bu sorun windowsun dosya gezgininde de yaşanıyor yani tüm...
  4. P

HyperX Cloud Core Wireless alınır mı?

Evet onu da araştırmıştım fakat bazı yerlerde kulaktan çok çabuk düşüyor falan dediler ve diğer kötü yorumları da vardı. Yani kafam karışık ama hyperx cloud core nin tasarımını seviyorum. Eğer olmazsa ilk hyperx cloud coreyi sipariş edeceğim memnun kalmazsam corsair düşünebilirim.
  5. P

Hiç sorun değil yine de cevapladığınız için çok teşekkür ederim.
  6. P

Evet 2000tl bir kulaklık için değmez fakat kullandığım bütün orta fiyatlı kulaklıklar kablosu yüzünden çok kötü deneyim bıraktı. Ve artık güzel kaliteli ve sorun yaratmayacak bir kulaklık için verilebilir bu ekonomide
  7. P

Yok ben direk bu modeli diyorum stinger değil :D https://www.amazon.com.tr/dp/B09QX3VDVD/ref=asc_df_B09QX3VDVD1663840800000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B09QX3VDVD&linkCode=asn tabi bu uygun fiyatı değil ama direk bu linki buldum
  8. P

Biliyorum fiyat olarak da güzel ama bir indirim yakaladım core modelinde o yüzden almak istiyorum. Cloud core ve cloud II modelindeki tasarım çok hoşuma gidiyor ayrıca mikrofon takıp çıkartılması gibi şeyler olduğu için daha uzun ömürlü olacağını düşünüyorum.
  9. P

Stinger S'in görüntüsüne pek içim ısınmadı çünkü şuandaki kullandığım kulaklığa benziyor. Fakat Cloud II, Core gibi tasarımlar daha şık ve daha estetik durduğu için onu tercih etmek istiyorum
  10. P

Merhabalar, Şu aralar bir kablosuz kulaklık ihtiyacım var acaba hyperx cloud core wireless alınır mı yoksa aynı fiyatta başka güzel wireless kulaklıklar var mı? Önerilerinizi bekliyorum
  11. P

Oyun oynarken bir anda her şey donuyor

bende attım ping ile alakalı olabilir dediler program indirttiler
  12. P

benim ekran kartı da o aynı sorun işte
  13. P

bi genel sorun galiba bazıları yaşıyor hangi ekran kartını kullanıyorsun? 1674060582 benimkiyle aynı bi sıkıntı var valla
  14. P

Sağolun birde 2.profilde oyunda deneyeceğim
  15. P

BIOS'da önceden de başka ayar yapmadım zaten defaultdu sadece güncelliyordum. Herhangi bir sorun olmaz değil mi?
  16. P

1674050225 2 adet profil vardı aynı bu şekildeydi
  17. P

yok biosta auto yazan yerin altında 3400mhz yazıyordu fakat normalde 2400 de çalışıyormuş şimdi 2.profilden 2933 yaptım 1674050058 3400 yazan kısım xmp dışında OC kısmındaydı
  18. P

bios güncel - 3200MHZ olarak gösteriyor ama 2400 de çalışyor - xmp açık değil galiba ona bakacağım
  19. P

valla delircem iki de bi gidiyo pc kapatıyom bozulacak yakında
Top Bottom