Neler Yeni

HyperX Cloud Core Wireless alınır mı?

Prawler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Arda Özmen
Merhabalar,
Şu aralar bir kablosuz kulaklık ihtiyacım var acaba hyperx cloud core wireless alınır mı yoksa aynı fiyatta başka güzel wireless kulaklıklar var mı?

Önerilerinizi bekliyorum

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
Merhabalar,
Şu aralar bir kablosuz kulaklık ihtiyacım var acaba hyperx cloud core wireless alınır mı yoksa aynı fiyatta başka güzel wireless kulaklıklar var mı?

Önerilerinizi bekliyorum
alınır çok rahat bi kulaklık bi kronik sorununu görmedim. mikrofonu, ses kalitesinden yana memnunum

FatihKvk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Fatih Kavlak
Hyper X Cloud Stinger S sahibiyim gayet memnunum. Stinger S , Stinger Core ve Wireless arasından bunu yani Stinger S'i tercih ettim.

---> Bu video sana fikir kazandıracaktır. Eğer kablosuz şart değilse Stinger S öneririm tabi fiyatı uyguna bulursanız. Ben alırken 800 civarıydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stinger S tercih etmemdeki en büyük etmen wireless modelinde kablosuza ağırlık verildiği için olan kalite düşüşüydü. Stinger Core modeli ise daha ucuz hissettiriyor ve özellik eksikleri var. Arkadaşımda var bizzat test ettim. S bence en mantıklısı ve en iyisi.

Prawler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Arda Özmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hyper X Cloud Stinger S sahibiyim gayet memnunum. Stinger S , Stinger Core ve Wireless arasından bunu yani Stinger S'i tercih ettim.

---> Bu video sana fikir kazandıracaktır. Eğer kablosuz şart değilse Stinger S öneririm tabi fiyatı uyguna bulursanız. Ben alırken 800 civarıydı.
Stinger S'in görüntüsüne pek içim ısınmadı çünkü şuandaki kullandığım kulaklığa benziyor. Fakat Cloud II, Core gibi tasarımlar daha şık ve daha estetik durduğu için onu tercih etmek istiyorum

FatihKvk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Fatih Kavlak
Stinger S'in görüntüsüne pek içim ısınmadı çünkü şuandaki kullandığım kulaklığa benziyor. Fakat Cloud II, Core gibi tasarımlar daha şık ve daha estetik durduğu için onu tercih etmek istiyorum
Bakın, Stinger S şuan elimde ve gayet sade bir tasarımı var özellikle ergonomisi var ve bu Core modelinde yok. Mikrofonu da gayet ses kalitesi olarak da havaya kaldırılıp susturulabilir olarak da güzel. Core modelinde kafanızın tepenize temas eden yer ve pedler farklı. ses seviyesi buna göre az. ve L R kısmı oynamıyor ergonomisi yok ama Stinger S modelinden daha hafif. Wireless modelinde ise kablosuz var haliyle ama ses kalitesi S'e göre düşük. ayrıca yanlış değilsem o da core ile aynı özelliklere sahipti.

Hyper X Cloud II zaten tasarım olarak güzel kırmızılı kulaklıktan bahsediyorsanız. Ama fiyatı da güzel :)

aklınızda soru varsa buyurun

Prawler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Arda Özmen
Bakın, Stinger S şuan elimde ve gayet sade bir tasarımı var özellikle ergonomisi var ve bu Core modelinde yok. Mikrofonu da gayet ses kalitesi olarak da havaya kaldırılıp susturulabilir olarak da güzel. Core modelinde kafanızın tepenize temas eden yer ve pedler farklı. ses seviyesi buna göre az. ve L R kısmı oynamıyor ergonomisi yok ama Stinger S modelinden daha hafif. Wireless modelinde ise kablosuz var haliyle ama ses kalitesi S'e göre düşük. ayrıca yanlış değilsem o da core ile aynı özelliklere sahipti.

Hyper X Cloud II zaten tasarım olarak güzel kırmızılı kulaklıktan bahsediyorsanız. Ama fiyatı da güzel :)

aklınızda soru varsa buyurun
Biliyorum fiyat olarak da güzel ama bir indirim yakaladım core modelinde o yüzden almak istiyorum. Cloud core ve cloud II modelindeki tasarım çok hoşuma gidiyor ayrıca mikrofon takıp çıkartılması gibi şeyler olduğu için daha uzun ömürlü olacağını düşünüyorum.

FatihKvk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Fatih Kavlak
Düz Cloud Stinger Core modelinden mi bahsediyorsunuz?
kaç TL ye buldunuz?

Prawler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Arda Özmen

FatihKvk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Fatih Kavlak
Anlıyorum. O zaman tabii ki bunu tercih edebilirsiniz bu modeli kullanmadım. 2000tl sizce bir kulaklık için değer mi?
Core 2'nin kablolu modelini araştırmıştım ve güzeldi ama bütçeme aşırı gelmişti o zamanlar. Aslında kablosuz bir kulaklık için 2000tl tercih edilebilir.

bir arkadaşım da bunu tercih etmişti. Attığım ürün yurtdışı gözüküyor siz TR bakarsınız.

Prawler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Arda Özmen
Evet 2000tl bir kulaklık için değmez fakat kullandığım bütün orta fiyatlı kulaklıklar kablosu yüzünden çok kötü deneyim bıraktı. Ve artık güzel kaliteli ve sorun yaratmayacak bir kulaklık için verilebilir bu ekonomide

FatihKvk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Fatih Kavlak
Fikrinize saygı duyuyorum. Kablolu tercih etmek isterseniz ve bütçenizi fazla sıkmak istemezseniz bendekini öneririm. Bu arada karışıklık için kusura bakmayın başta stinger bakıyorsunuz sandım. Ama kablosuzlar için normal fiyatlar.

Prawler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Arda Özmen
Fikrinize saygı duyuyorum. Kablolu tercih etmek isterseniz ve bütçenizi fazla sıkmak istemezseniz bendekini öneririm. Bu arada karışıklık için kusura bakmayın başta stinger bakıyorsunuz sandım. Ama kablosuzlar için normal fiyatlar.
Hiç sorun değil yine de cevapladığınız için çok teşekkür ederim.

FatihKvk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Fatih Kavlak
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055