Neler Yeni

Yardım ''HyperX Cloud II Core Wireless'' Alınır Mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege
Çoklu Konu, Spam
Arkadaşlar iyi günler ben bu kulaklıkla ilgili hiçbir bilgi, inceleme bulamadım ''HyperX Cloud II Core Wireless'' diye arattığımda ya ''HyperX Cloud 2 Wireless'' çıkıyor ve ya ''HyperX Cloud Core 2'' çıkıyor kulaklık hakkında bilgisi olan yardım edebilir mi? Güzel bir indirim görünüyor...

Ekler

• 1710707971229.png
    1710707971229.png
    433.6 KB · Hit: 61

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
9 ay kadar kullanma fırsatım oldu şarj süresi üzmez ama deri pedleri kullanıcaksan kesinlikle yanında internetten yedek pedler al yoksa 3 ay içinde kulak içlerinde sivilce görürsün.
onun dışında güzeller

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
9 ay kadar kullanma fırsatım oldu şarj süresi üzmez ama deri pedleri kullanıcaksan kesinlikle yanında internetten yedek pedler al yoksa 3 ay içinde kulak içlerinde sivilce görürsün.
onun dışında güzeller
Cloud 2 core wireless değil mi çok karıştırılıyor çünkü cloud core wireless ile ve ya cloud 2 wireless ile. Ben bu kulaklık hakkında bilgi bulamadım neredeyse diğer özelliklerinden memnun musun ses kalitesi olsun mikrofon kalitesi, gecikme var mı, alırsam ilk olacak kablosuz kulaklık o nedenle soruyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

onun dışında güzeller
Ve fiyatını hakediyor mu? 3099 TL şu an ve 9 ay taksit imkanı var.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom