Arama sonuçları: *

1. _omerburak

🔥İndirim N11 100/40₺ Kupon Kodu Geldi🔥🔥

Hangi siteler? Burada satışı yasak mı
  2. _omerburak

🔥İndirim N11 100/40₺ Kupon Kodu Geldi🔥🔥

Merhaba hocam. Ben sürekli olarak hepsiburada 150 75 kuponlu hesap üretiyorum burada satışı yasak mıdır?
  3. _omerburak

Öneri Okul için bilgisayar önerisi

Teşekkürler hocam bunlara bakacağım. Ama model olarak düşük bir sorun yaratmaz mı perfonması nasıl
  4. _omerburak

Teşekkürler hocam. Biraz daha küçük okul için arıyorum genelde o gibi yerlerde kullanılacak
  5. _omerburak

Laptop alıcam zaten hocam dışarda kullanabilmek için sadece ders için bütçem düşük idaretenlik bütçe düşük. Sadece okul için ve site işleri falan
  6. _omerburak

Merhabalar, okul için pc önerisi lazım. Tablet bilgisayar da olur fiyatı yüksek olmasa daha iyi olur ikinci el de önerebilirisiniz Ek olarak sim kartı takılan bilgisayar var mı internet açısından.
  7. _omerburak

valorant hesap alırken neye dikkat edilmeli ACİL

Arkadaşlar konu kilittir. Herkes az çok gerçeği öğrenmiştir.
  8. _omerburak

items***da 2.5k ticareti olan biri sizce geri çeker mi?
  9. _omerburak

sadece soru sordum hocam cevabını verirsiniz biter gider
  10. _omerburak

sorum başlıktadır maili değişerek alacağım bir hesap vardır. Girerken olan maile gelen kodu veriyorlar sonra değişiyoruz. Bir sorun çıkar mı?
  11. _omerburak

Valorant hesap alınacaktır.

Merhabalar. Valorant hesap alınacaktır. Vandal ve bıçak skini olması yeterlidir veya diğer türlü hesaplar değerlendirilir. max bütçe 450'dür. Ona göre tekliflerinizi yaparsanız sevinirim.
  12. _omerburak

Yardım Fujitsu e756 laptop acil

Merhabalar Fujitsu e756 laptobunu satan var mı çok önemli bu bilgisayar lazım
  13. _omerburak

f/p sata ssd önerisi

gigabyte önerdiğinizi almayayım mı
  14. _omerburak

f/p sata ssd önerisi

Bu dediğiniz olabilir hocam 1677413754 Hocam ben jd 120 gb ssd kullanıyorum şuana kadar bir sorun çıkmadı neden önermiyorsunuz
  15. _omerburak

f/p sata ssd önerisi

Hocam ama belirli bir bütçe de var jd marka alabilirim sandisk alabilirim...
  16. _omerburak

f/p sata ssd önerisi

Hocam fiyat performans için ucuz olanlardan en kalitesi olması gerekio zaten 1k size f/p ürünü mü
  17. _omerburak

f/p sata ssd önerisi

selamlar laptop için ssd arıyorum indirimde olan ssd var mıdır 240 veysa 512gb olması yeterrli fiyat performans arıyorum
  18. _omerburak

Yardım Laptop Önerisi lazım

4-5k arası laptop öneriniz var mıdır sıfır veya ikinci el olabilir farketmez temiz olsun yeter
  19. _omerburak

hangisi daha iyi laptop

hocam zaten o kadar yüksek bir şey istemiyorum valo 70 fps alsın google photoshop falan açsın yeterli
  20. _omerburak

hangisi daha iyi laptop

tamamdır hocam teşekkürler 1675445335 hocam 700 TL farka çok derken 2.5k eklediniz :D
Top Bottom