Neler Yeni

Öneri Okul için bilgisayar önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ömer Burak Bağdiken
Merhabalar,
okul için pc önerisi lazım. Tablet bilgisayar da olur fiyatı yüksek olmasa daha iyi olur ikinci el de önerebilirisiniz

Ek olarak sim kartı takılan bilgisayar var mı internet açısından.

Starlex

80+ Bronze
Merhabalar,
okul için pc önerisi lazım. Tablet bilgisayar da olur fiyatı yüksek olmasa daha iyi olur ikinci el de önerebilirisiniz

Ek olarak sim kartı takılan bilgisayar var mı internet açısından.
Laptop öneririm öğretim açısından yalnız 3d programlama veya farklı yüksek sistem türünden bir şeye mi lazım yoksa internet sunum bazlı bir bilgisayarmı

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,037
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Bütce ve neler yapıcaksın ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ömer Burak Bağdiken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop öneririm öğretim açısından yalnız 3d programlama veya farklı yüksek sistem türünden bir şeye mi lazım yoksa internet sunum bazlı bir bilgisayarmı
Laptop alıcam zaten hocam dışarda kullanabilmek için sadece ders için bütçem düşük idaretenlik
Bütce ve neler yapıcaksın ?
bütçe düşük. Sadece okul için ve site işleri falan

Starlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ömer Burak Bağdiken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Starlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ömer Burak Bağdiken

Starlex

80+ Bronze
Teşekkürler hocam bunlara bakacağım. Ama model olarak düşük bir sorun yaratmaz mı perfonması nasıl
Apple larda performans kaybı gibi bir şey olmuyor merak etmeyin zaten o yüzden apple önerdim diğer intel islemcili bilgisayarlar zamanla yavaslayabiliyor format atma ihtiyacı doğurabiliyor

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Apple larda performans kaybı gibi bir şey olmuyor merak etmeyin zaten o yüzden apple önerdim diğer intel islemcili bilgisayarlar zamanla yavaslayabiliyor format atma ihtiyacı doğurabiliyor
Core 2 Duo da milattan önce kalma ama, işletim sistemi ne yaparsa yapsın işlemci sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum, bütçesi yeterse daha üst modellere bakmalı.

Starlex

80+ Bronze
Core 2 Duo da milattan önce kalma ama, işletim sistemi ne yaparsa yapsın işlemci sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum, bütçesi yeterse daha üst modellere bakmalı.
Bütçe sıkıntı işte hocam benim elimden bu gelebiliyor :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler hocam bunlara bakacağım. Ama model olarak düşük bir sorun yaratmaz mı perfonması nasıl
Gerçi dolap uygulamasında daha fazla f/p laptop var istersen oraya bakabilirsin

Top Bottom