Arama sonuçları: *

1. A

AMD Ryzen 5 5600 MPK / GALAX 1-Click OC 2X GeForce RTX 4070 12GB sistem nasıldır

Bence ikinci el diz sistemi, ikinci el 3090 alırsın bu paraya
  2. A

VATAN BİLGİSAYAR HAZIR SİSTEM GELİYOR!!!

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-13400f-rtx-4060-ti-16gb-h610m-r-500gb-ssd-16gb-ram.html bu mu acep
  3. A

VDSL Modem Önerisi 1500Tlye kadar

Yardımlarınız için teşekkür ederim Carrier modelini aldım.
  4. A

O şekilde bakıyorum da daha önce hiç almadığımdan bir araştırayım dedim tonla farklı özellik çıktı karşıma çok kararsız kaldım
  5. A

Haftaya taşınıyorum ve türknet ile anlaştım altyapım 81 mbps ye kadar destekliyormuş. Bu sebeple bir modem almak istiyorum sıkıntı yaşatmayacak ve 80m2 bir eve rahatlıkla yetecek güzel bir modem arıyorum. Bütçem 1500tlye kadar.
  6. A

11. sınıfa yeni geçmiş Sayısal öğrencisi açığa geçmelimi?

Kısa ve net geçme, zaten geçmenin sana pek bir faydası olmayacağı gibi bir de sabah kalkıp okula gitme disiplinini kaybedersen asla üniversiteye düzenli gidemezsin. Ve üniversite lise gibi çalışıp yaparım nolcak diyebileceğin bi yer değil, hocadan dinlemedikçe ilerleme kaydedemezsin.
  7. A

INFINIX Hot 30I 8/128 GB Akıllı Telefon Siyah

INFINIX Hot 30I 8/128 GB Akıllı Telefon, alınır mı alan kullanan veya çevresinden duyan var mıdır? Düşük bütçe için önerir misiniz? 1691598270 4GB ramli versiyonu da varmış 5bin bandında
  8. A

Emlakçı evimizi kiraya vermiş

Geçtiğimiz ay bir ev satın aldık, eminevim üzerinden aldığımız için anlaştığımız evi yaklaşık 1 ay avukat vs sürecinden sonra teslim aldık. O 1 aylık süreçte emlakçı evi üstüne alıp birine kiraya vermiş ve sonra evi bizim üzerimize geçirmiş. Bize de asla söylemiyor. Bir haftadır görüşüyoruz bir...
  9. A

Bu 4060 Ti 16 GB Nerede Satışa Çıktı?

teknobiyotikte gördüm dün ama 18k yine
  10. A

Rtx 4060 ti 16gb mı rx 6800 mü?

rx 6600 xt ekran kartım var karttan memnunum bir sorunum yok ama özellikle diablo 4 oynarken vram 8gb olduğu için drop giriyor, o sebeple 16gb vrama sahip bir cihaz almak istiyorum. Sizce rtx 4060 ti 16gb versiyonu mu tercih etmeliyim rx 6800 mü?
  11. A

Kredi kartımda ki limiti nasıl nakite çeviririm (23.000TL)

kart ile altın alınabiliyor sanırsam, onu nakite çevirirsin sonradan
  12. A

Yardım işlemci çok ısınıyor

evet 1 yıla yakın süredir sıkıntısız kullanıyorum son zamanlarda bu kadar oldu. O zaman garanti dışında bir çare kalmıyor
  13. A

Yardım İşlemci çok ısınıyor

i5 11400f kullanıyorum birkaç ay önceye kadar normal 60-70 bandında ısınıyordu sonra havaların ısınmasıyla 90lara gelmeye başlayınca bir açıp temizleyeyim dedim. Açtım macunu temizledim yeni macun sürdüm sıvı soğutucuyu doğru şekilde monte ettim yok düzelmedi. Biosa girdim işlemci soğutucu...
  14. A

Yardım işlemci çok ısınıyor

i5 11400f kullanıyorum birkaç ay önceye kadar normal 60-70 bandında ısınıyordu sonra havaların ısınmasıyla 90lara gelmeye başlayınca bir açıp temizleyeyim dedim. Açtım macunu temizledim yeni macun sürdüm sıvı soğutucuyu doğru şekilde monte ettim yok düzelmedi. Biosa girdim işlemci soğutucu...
  15. A

Yardım HAWK GAMING CHAIR KARGODAKİ GECİKME NORMAL Mİ ?

ben incehesaptan aldım, siparişten sonra 2. günde elime ulaşmıştı
  16. A

Kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09HGLNGB4/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A3I1FSUSZBDTAB&psc=1 mesela bunu gördüm bu tarzda arıyorum bu iyi midir
  17. A

Kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

1000 TL ye kadar airpods tarzı kulaklık bakıyorum, önerilere açığım
  18. A

6600XT VALORANT PROBLEMİ

İşlemcin ısınıyorsa kendini kısıyordur, soğutucun stok mu
  19. A

TUF GT502 Kasa ile bir sistem düşünüyorum

tamamen zevkine kalmış, ben ilk sistemimi alırken etraftan duyduğumla iş yaptım f/p olsun dedim 3-4 bin belki cebime kaldı ama bugün dönüp bakınca diyorum ulan keşke 2 bin fazla verseydim bunun daha güzel gözükenini alsaydım vs. o yüzden karar senin videolarını izle kasanın, beğenirsen al.
  20. A

TUF GT502 Kasa ile bir sistem düşünüyorum

hiçbi fark yok oyun açısından, tray olan 5600 ü alıp kendin dışarıdan uyguna kule tipi alabilirsin bence
Top Bottom