Arama sonuçları: *

1. E

Fps yüksek ama takılmalar var

Kapalıymış açtım büyük ölçüde düzeldi gibi başka böyle ayar varmi bildiğin
  2. E

Hiç bi bilgim yok nasıl kontrol edebiliriz deneyeyim onuda
  3. E

Fps oyunları hariç birsey oynamıyorum
  4. E

Merhaba Sistem: ryzen 5600 , rx5500xt 4gb , 16 GB ram , 650 w power , 240 GB ssd , 1 tb hdd , asus prime b550 m-k ,165 hz monitor Sorunum fps im yüksek ve %1 değerleride normal gerekirse fotoğraf yükleyebilirim kullanımlarla ilgili sistem gayet akışkandı bir anda anlamadım sürekli...
  5. E

Fps drop lütfen yardım

Merhabalar , Sistemim Rx5500xt 4gb i3 9100f 16 gb ram 240 gb ssd 500 gb hdd asus h310 m-f r2.0 Problemim fps gayet güzel ama lakin 240 lardan 100 lere kadar düşüyor valorant oynuyorum tüm driverlar bios her şey güncel ama ateş ettiğim zaman 100 lere kadar düşüyor fps işlemci değiştirmeyi...
  6. E

Amd gecikme süresi nasıl düşürebilirim .

Çok teşekkür ederim bilgi için fps drop hakkında yardımcı olabilirmisin acaba ?
  7. E

Amd gecikme süresi nasıl düşürebilirim .

Merhaba, AMD üzerinden performans değerlerime baktığımda 7 ms geçikme aldığımı görüyorum ama aynı ayarlarda başka bir arkadaşımın performansına baktığımda 2 ms olarak görüntüledim bunun kaynağı sorunu nedir acaba bilen yardımcı olabilir mi teşekkürler. Ayrıca oyunda ateş ettiğim zaman FPS...
  8. E

Fps yüksek olmasına rağmen kasıyor gözüküyor

Stok fan macun yeni değil bu hafta değiştiricem ama şunu söyliyim ilk taktigimdan beri var bu problem oyun içi takılmalar olmuyor sadece akışkan bi görüntü yok yağ gibi akmasını istiyorum ama sanki 50 hz oynuyormuşum gibi hissiyat veriyor vsync açınca 75 hz kullandığımı hissediyorum vsync...
  9. E

Şuan başka bi oyun yüklü değil simdi yüklemeye koydum sabaha başka oyundan da atiyim ekran kartı valorant da 55 derece ısı maks görüyor işlemcide 75 derece felan
  10. E

https://imgyukle.com/i/o0kJcP Arkadaşlar kontrol edebilirmisiniz.
  11. E

nasıl bakabilirim size neleri aktarmam gerekir link varsa iletebilirmisiniz 1644272540 bizzat denedim vsync kusursuz bi görüntü veriyor ama çok gecikmeli freesync göre freesync de işe yaradığını düşünmüyorum nedense şuan afterburner indiriyorum aktarıcam size
  12. E

vsync ile çok akışkan oluyor oyun darboğazdan kaynaklımı freesync yeterli akışkanlığı sağlamıyor diyorsun yani çözümün varmı acaba çok müzdaribim bu konuda
  13. E

Monitörüm 75 Hz FreeSync destekliyor ama sorunum şu şekilde: Hiçbir oyunda akıcı bir deneyim alamıyorum. FPS sabitlemeyi FreeSync açık kapalı her şekilde denedim. Sadece oyunlarda V-Sync açınca stabil bir akışkanlık oluyor ama bildiğiniz gibi VSync mouse giriş gecikmesini acayip fazla...
Top Bottom