Arama sonuçları: *

1. DoguSglm

Yardım 3 bin TL kadar akıllı saat

Aynen hocam çoğu şeyi çalışmıyormuş bakıcam duruma göre arkadaşla Bi iletişime geçmem lazım
  2. DoguSglm

Watch 5 e düşündüm ama teknik destekle konuştuğumda telefonunda samsung olması gerektiğini söylediler hocam fikrin nedir 1713797434 Teşekkür ederim hocam teknik destekle görüştüm o da samsung cihaz olması lazım dedi ama cihaz xiaomi işte kafam allak bullak ya
  3. DoguSglm

Şarjı 2 gün gidiyormuş evet ama diğer mesajları okuduysan hocam bazı özellikler lazım bana
  4. DoguSglm

Teşekkür ederim her şey için
  5. DoguSglm

Saati bir şey olmazsa 1 2 güne alıcam hocam geldiği zaman kurulum için tekrar seni rahatsız etsem sorun olurmu bu EKG muhabbeti için bu süreçte kendim de araştırıcam yapabilirsem kendim de yaparım
  6. DoguSglm

Teknik destekle görüştüm bende bir sıkıntı olmadığını belirtti uzman la da geri dönüş sağlayavaklar mış geri dönüş yapıcam sana 😂
  7. DoguSglm

Kalp atışı varmış yanı sıra EKG de varmış bu benim için çok çom önemli hastane de her gün EKG çekiyoruz 1713775611 Eminmisin brom 😂benim için şu an kutsal bir şey bu EKG muhabbeti
  8. DoguSglm

Dakika 8.25
  9. DoguSglm

Hocam izlediğim video da EKG özelliği var ama tr de kullanılmıyor diyor Du gelişmelerden haberin varmı izin felan muhabbeti varmış
  10. DoguSglm

Sadece kordonun rengi farklı sanırım ve 44mm
  11. DoguSglm

https://ty.gl/s3ta2y4ira
  12. DoguSglm

Classic 46mm normal 40mm varsa bir link atabilme şansın varmı 1713774103 Bileklik değilde saat istiyorum hocam ya
  13. DoguSglm

Anladım teşekkür ler Bi araştırıp dönücem tekrardan buraya 1713773908 Fiyatlarına bakarken biri 46 mm diğeri ise 40mm yazıyordu bu tam olarak ne
  14. DoguSglm

Samsung 2021 de çıkmış xiaomi watch 3 2023 de çıkmış ama samsung sanırım ona rağmen daha iyi 1713773581 Kusuruma bakma hocam fazlaa soru soruyorum Bi arkadaşa alıcam hastalığı için de kalp ritmi şeyi çok önemli benim için o yüzden fazla soru soruyorum
  15. DoguSglm

Watch 4 ve watch 4 clssic modellerine bakıyorum aralarında bezel farkı varmış tam olarak ne biliyormusunuz hocam
  16. DoguSglm

Mesela hangi modeller önerirsin hocam
  17. DoguSglm

Hmm anladım hocam teşekkür ederim bunun gibi bir kaç yoruma dah a ihtiyacım var
  18. DoguSglm

Watch 4 klasik önermiş Bi arkadaş kullandınız mı hiç tecrübe eden varmı dediğim gibi kalp ritmi şeyi çok önemli benim için
  19. DoguSglm

:/
  20. DoguSglm

Xiaomi redmi watch 3 modeli ni araştırdım hoşuma gitti ama önemli olan benim için öncelik kalp ritmi ölçeri gerçeğe en yakın ölçen bir saat arıyorum sizlere de danışmak istedim kalp ritmi de sağlık problemleri için
Top Bottom