Arama sonuçları: *

1. E

🔴 AMD Software: Adrenalin Edition 24.1.1 ( WHQL ) Sürücüsü Yayınlandı 🔴

Beyler bende Rx6500 Xt var islemcim 5 5600g Normalde valoda inputlagım vardı ekranım 240 hzdi açtım yeni gelen özelliği 350lerdw olan fps 250 lere düstü ama anlamadıgım bi sekilde oyun akıcılastı ve inputlag kalktı ilginç
  2. E

Ram overlock Sorunu

Peki 3200 den 3600 yaptım ya peki biraz daha arttirsam sorun çıkarmı mesela 4000 kere yakın
  3. E

Çözüldü✓ 600 TL mouse önerisi

https://www.hepsiburada.com/razer-mou-viper-mini-gaming-mouse-p-HBV00000Y7G63?url_src=and-product-detail 1677592144 Acaip güzel bir mouse rekabetçi oyunlarda farkı inanılmaz hissediliyor
  4. E

Ram overlock Sorunu

Arkadaşlar merhabalar benim Apu bir sistemim var ve eskisi gibi FPS vermemeye başladı bende Rami 3200 MHz den 3600 MHz clockladim ve oyundaki kasma vesayri gitti bunu arttırmanın bı sorunu olurmu veya voltaj ayarlamak falanmi lazım yardımcı olabilir misiniz?? Sistemim: Ryzen 5 5600g 8x2 3200...
  5. E

Monitör eskisi gibi değil

Alıyor 200+ var gözüm alıştığı içinmidir sence
  6. E

Kral yok 165 Hz de ama eskisi gibi değil
  7. E

Arkadaşlar öncelikle selam 2 ay önce 165 Hz monitör aldım Casper excalibur hiçbir sorun yoktu taa ki bu haftaya kadar. Normalde oyun çok akıcıydı ama şuan gram akıcılığı yokmuş gibi hissediyorum valoda falan hep mvpydim şuan sonlardayım mousedende şüpheleniyorum Mesela adamla aynı anda...
  8. E

Acil yardım lazım hdmi kabloyla alakalı

Maalesef yok
  9. E

Acil yardım lazım hdmi kabloyla alakalı

Asus TUF VG24VQE Kavisli 23.6" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD LED Monitör https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-vg24vqe-kavisli-236-165hz-1ms-hdmidisplay-freesync-full-hd-led-monitr-p-HBV00001BV8CH?magaza=Sepetist&url_src=ios-product-detail Arkadaşlar gördüğünüz ürünü aldım fakat...
  10. E

Rampage 240 Hz monitör alınır mı??

https://ty.gl/gy6vkt2xt1 Arkadaşlar ürün bu sizce bu ürün alınır mı? bu fiyata ? Max 200-300 TL ekleyebilirim önerdiğiniz başka varsa söylermisiniz?
  11. E

Valorant hesap satma

Gamermarkt kanka
  12. E

Valorant hesap satma

He sorun çıkmaz yani dolandırmicam zaten paraya ihtiyacım var
  13. E

Valorant hesap satma

Kanka yasakda satım çok oluyor kimlik bilgilerimi vermem sorun olurmu
  14. E

Valorant hesap satma

Arkadaşlar öncelikse selamınaleyküm Direk konuya giriyorum , arkadaşlar ismini vermiyeceğim bir riot süpercell hesap satış sitesi var ve ilan koyarken iban yanında tc kimlik numarası ve seri numaranızı istiyor bi sorun yaratabilirmi bu bilgileri vermem lütfen yardımcı olun
  15. E

Valorant mermi sekmesi

:D kanka normal deil ama bu sekme cidden yani normalde vandal ilk 4 mermi düz gidiyodu ilk mermi bile düz gitmiyor
  16. E

Valorant mermi sekmesi

Arkadaşlar öncelikle merhaba önceden valorant oynadığımda mermim neredeyse hiç sekmiyordu. Yeni mouse aldıktan sonra mermilerim çok sekmeye başladı düz gitmiyor her mermi birbirinden farklı yerlere gidiyor sorun mouseden olduğunu anlamak için eski mousemi taktım fakat sorun devam ediyor lütfen...
  17. E

Monitörde İnputlag Sorunu

Arkadaşlar öncelikle merhaba. yaklaşık 3 ay önce aldığım bir sistem var r5 5600g işlemcili apu bir sistem ve anakartda vga girişi yok monitörümde ise sadece vga girişi var o yüzden hdmi to vga dönüştürücüsü kullanıyorum. Valorant oynarken sürekli ekranda bir gecikme var biraz araştırdım ve...
  18. E

Bilgisayar görüntü vermiyor

Ama eski bilgisayarımda çalışıyor
  19. E

Reisim benim monitör vga girişli Ben vga to hdmi dönüştürücüsü aldım öyle kullanıyordum reisim benim monitör vga girişli tek kasada ztn vga yok bende hdmi to vga dönüşütürücüsüyle kullanıyordum
  20. E

Şimdi tam olarak dinledim ve ses psudan geliyor ekran gelmiyor psu garantiye mi göndermeliyim?
Top Bottom