Arama sonuçları: *

• Users: Öğretmen
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Öğretmen

Bannerlord modları hakkında

Merhaba arkadaşlar. Bazen kafa dağıtmak adına bannerlord oynuyorum ancak sıkıcı olduğu zamanlar oluyor. Oyunu direk steam'den yayınlandığı gibi oynuyorum herhangi bir mod denemedim. Bugün aklıma eski sürümlerde oynadığımız "osmanlı modu" gibi modlar geldi. Bannerlord için olmazsa olmaz dediğiniz...
  2. Öğretmen

Araç Göğüs temizleyici.

Arkadaşlar aracımı aldığım adam hiç temizletmemiş gibi, içi acayip derecede tozlu ve kirli. Hatta araç göğüs kısmında baya bir toz birikintisi var. Normal bez ile geçmeyen toz, sanki içine işlemiş gibi. Temizleyici olarak ne önerirsiniz?
  3. Öğretmen

Öneri Kulak içi Bluetooth Kulaklık önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Bluetooth kulaklık almak istiyorum ama çok fazla seçenek olduğundan karar veremedim. İkinci elde güvenemediğim için sıfır almayı düşünüyorum. Max:250 TL ye kadar öneri yapabilir misiniz? Bütçemi arttırabilirim ama şu an için kendimi zorlamak istemediğimden 200-250 TL lık...
  4. Öğretmen

KOSGEB eğitime destek veriyor mu? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar olaydan kısaca bahsedeceğim. Çalıştığım kurumda çok memnun değilim bu yüzden kendime bir kurum açmayı düşünüyorum. Eşim ve ben ikimiz de psikolojik danışmanız (eğitim fakültesi mezunu olduğumuz için ek olarak formasyon ihtiyacımız yok). Mesleki olarak etüt merkezi, aile danışma...
  5. Öğretmen

Yardım Motosiklet kaskı alacağım f/p öneri yapar mısınız?

Arkadaşlar 50 cc'lik bir Honda Today motorum var. Normalde kaskım vardı ancak arkadaşa verdim o da kaybetmiş. Bana 200 TL'yi aşmayacak f/p bir kask önerir misiniz? Estetik açıdan da güzel olursa sevinirim. Jokey tarzı kasklar daha çok hoşuma gidiyor. Ve Motoru kızkardeşim de kullanacağından...
  6. Öğretmen

R5 3600 ve 6600xt darboğaz sorunu.

Merhabalar. Bazı arkadaşların malumudur yeni rx6600xt aldım. Birkaç gündür Bannerlord oynuyorum ve dikkatimi çeken bir şey var. Oyun çok yüksek ayarlarda veya yüksek ayarlarda takılmalar yaşatıyor. Drop giriyor veya ekran dalgalanıp, bozulup tekrar düzeliyor. İşlemci ve ekran kartı arasında...
  7. Öğretmen

ekran kartı test sonucu nasıl sizce?

RX6600 XT test sonucu nasıl sizce?
  8. Öğretmen

Media Markt indirimli ürün

Arkadaşlar az önce Media Markt'in bir şubesinden Corsair Katar pro aldım. İnternet fiyatı 149 TL olan ürünü mağazadan 109 TL olarak aldım. Kasada şaşkınlığımı ifade ettim ve kasiyer arkadaş ile sohbet ettik sanırım karne günlerinden dolayı ürünlerde indirim çıkıyor, internet fiyatını bilmiyorum...
  9. Öğretmen

Cooler mastergel pro mx4

Arkadaşlar geçen gün mx4 sipariş etmiştim ancak ürünün orijinal olanını göndermedikleri için siparişi iptal ettim. Bugün teknobiyotikten sipariş edecektim ki n11 25 TL indirim verdi. Linkini bıraktığım macun mu daha iyidir yoksa mx4 mü sipariş edeyim arada 10-15 TL oynuyo Cooler mastergel pro...
  10. Öğretmen

Bu macun orijinal midir?

https://m.n11.com/arctic-mx-4-4-gr-en-yuksek-ultra-performansli-termal-macun-P513011990?magaza=fayteknoloji Bu ürünü sipariş ettim sizce orijinal midir? Orijinalliğini nasıl anlarım? Sitede orijinal yazanlar da var sahte yazan 2 yorum da var. O yüzden şüpheye düştüm.
  11. Öğretmen

Logitech g102 200 TL den daha ucuza bulabilir miyim?

Aslında konu başlığında sorumu yazmış oldum. Acil olmamakla birlikte Logitech g102 mouse almak istiyorum zamanında 160 TL iken almadım şu an her yerde 200 TL indirimli bulabilir miyim? Mavi renk tercihim.
  12. Öğretmen

2 PC için termal macun önerir misiniz?

2 adet PC var elimde ikisinin de termal macunlarını yenileyeceğiz. Normalde ayrı ayrı bütçemiz 70 TL ancak ikisine de kullanabileceğimiz ortak tek bir macun ile daha ucuza getirebilir miyiz? Önerileriniz var mı? R5 3600 R5 3500x
  13. Öğretmen

Bu iki kart arasında fark var mı, hangisini sipariş edeyim?

Öncelikle forumdaki arkadaşlara teşekkür ederim. Fikrimi değiştirmemde yardımcı oldular. Bugün sipariş vereceğim sizce hangisini seçmeliyim. İki kart arasında fiyat farkı var ancak bu fiyat farkı performansa ne kadar etki eder...
  14. Öğretmen

İnno3d 2060 alınır mı sizce?

https://www.trendyol.com/inno3d/rtx2060-twin-x2-oc-12gb-192bit-gddr6-p-208446239?boutiqueId=596151&merchantId=124551 Normalde amazondan alacaktım ama 6 taksit yapıyorlar vade farkı koymadan.
  15. Öğretmen

Ekran kartı önerisi 10k

Arkadaşlar sistemime uygun bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Amazon jp' da fiyatlar birkaç bin uygun olduğundan oradan alayım diyorum. Ben 3060 düşündüm ama siz ne önerirsiniz? Sistem ana bileşenleri: Asus b450mK anakart Ryzen 5 3600 işlemci
  16. Öğretmen

50-70 TL arasında termal macun önerisi?

https://ty.gl/6zedx2fbv1 Daha önce hava soğutucu ile birlikte coler Master macun göndermişlerdi. Gayet memnundum 1 yıl olmasına rağmen ilk günkü gibiydi. Soğutması da yerinde idi. Bu macunu aynı marka olduğu için buldum. Sizce alınır mı? Bana daha önce gönderdikleri macun daha küçük ve...
  17. Öğretmen

Satıcının veya ürünün herhangi bir sorunu var mıdır?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sifir-galax-geforce-gtx1650-super-exoc-4gb-956867441/detay Arkadaşlar bu ürün veya satıcının ilanında olan benzeri birkaç ekran kartını beğendim piyasaya göre fiyat şişirmesi de yapmamış anladığım kadarıyla. Sizce...
  18. Öğretmen

3000-3750 arası bir ekran kartı?

Arkadaşlar R5 3600 işlemcim için uygun bir ekran kartı arıyorum. Bütçem 3000-3750 TL arası. Dar boğaz yapmayacak bana orta sekment oyunları oynatacak bir ekran kartı önerir misiniz? Dolar daha da şişmeden sipariş vereceğim. Aklımda olan İnno3D- 1050Tİ siz ne dersiniz bu konuda?
  19. Öğretmen

Windows 10 güncelleme sonucu fps sorunu

Masaüstü PC'mi sanırım hayatımın en büyük yanlışını yaparak Win7'den, Win10 a güncelledim. Güncelleme sonunda oyunlarımı tekrar kurdum ama FPS dropları olmaya başladı. Ben de merek ederek FPS durumunu kontrol ettim bir de ne göreyim? 40-50 arası aldığım FPS olmuş 10, ve artık bu değerin üstüne...
Top Bottom