Neler Yeni

Cooler mastergel pro mx4

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
EMRE
Arkadaşlar geçen gün mx4 sipariş etmiştim ancak ürünün orijinal olanını göndermedikleri için siparişi iptal ettim. Bugün teknobiyotikten sipariş edecektim ki n11 25 TL indirim verdi. Linkini bıraktığım macun mu daha iyidir yoksa mx4 mü sipariş edeyim arada 10-15 TL oynuyo Cooler mastergel pro daha iyi diye biliyorum ama size de sormak istedim?

Donanım arşivinin incelemesinde mx4'e göre daha geç 84 dereceyi gördüğü için CoolorMaster almak daha mantıklı geldi. Zaten iki PC için alacağım para yarıya bölünecek.
MX güncel fiyatı 94 TL.

Son düzenleme:

Serhat ''FurBauZz''

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Serhat Akdemir
Arkadaşlar geçen gün mx4 sipariş etmiştim ancak ürünün orijinal olanını göndermedikleri için siparişi iptal ettim. Bugün teknobiyotikten sipariş edecektim ki n11 25 TL indirim verdi. Linkini bıraktığım macun mu daha iyidir yoksa mx4 mü sipariş edeyim arada 10-15 TL oynuyo Cooler mastergel pro daha iyi diye biliyorum ama size de sormak istedim?

Donanım arşivinin incelemesinde mx4'e göre daha geç 84 dereceyi gördüğü için CoolorMaster almak daha mantıklı geldi. Zaten iki PC için alacağım para yarıya bölünecek.
MX güncel fiyatı 94 TL.
CM çok daha iyidir. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
EMRE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CM çok daha iyidir. :D
Yani bu modeli tavsiye eder misiniz?
Çünkü regular olanı felan da var yine yanlış ürün almak istemem.
Kule tipi soğutucu içerisinde markası CoolorMaster macun göndermişlerdi ondan çok memnundum ben de 80 dereceyi geçmiyordu r5 3600. Yayın felan veriyordum.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,559
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
MX4 ile eşit gibiler. Arada 1 derece civarı fark oluyor sadece.

Top Bottom