Arama sonuçları: *

1. E

İnternete bağlanamadım için Driver kuramıyorum

Nasıl yapabilirim onu 1697567161 Hallettim ilgilendiğin için teşekkür ederim
  2. E

İnternete bağlanamadım için Driver kuramıyorum

Freedos bi Laptop aldım Acer Aspire 3 windows kurdum ama İnternete nasıl bağlanabilirim ethernet girişi yok wifi ise driver yok.
  3. E

Ofis işleri home ofis çalışmak için leptop bu leptop nasıldır.

https://www.incehesap.com/lenovo-v15-g3-82tv004mtx-15-6-r7-5825u-16gb-512gb-ssd-fhd-dos-notebook-fiyati-63903/ İncehesap indirimlerinde denk geldi sizce fiyatına göre iyi midir?. Alınır mı? Önerilerinize açığım
  4. E

Çözüldü✓ Yeni toplanmış pc neden reset atar

ÇÖZÜLDÜ ÇOK TEŞEKKÜRLER. pc hocasının videosunda gördüğüm XMP ayarlarını yapmıştım. G skill 16*2 3600mhz ramlerim var 3600mhz de masaüstünde bile sürekli reset atıyor. 3200 mhz de sadece oyunlarda. XMP yi kapatınca da hiç reset atma olmuyor teşekkürler. Nedendir bilmem anakartının biosu güncel...
  5. E

Üçlü priz de değiştim sonuç değişmedi win 11 yükselttim değişmedi 2 RAM takılıydı birini çıkardım değişmedi. Hatta daha da enteresan olan bişey var yeni powerla artık kafasına göre reset atıyor(650w). Bi önceki power(700w) ile sadece oyunlarda reset atıyordu
  6. E

kafayı yicem ya olay görüntüleyicisinde kernel 41 63 hatası yazıyor internetteki herşeyi yaptım gittim yeni power aldım yine aynı hiç bi düzelme yok
  7. E

kafayı yicem ya osst power testini 1 saat hiç ellemeden yaptı test boyunca işlemci 55 60 derecelerde ekran kartı 65 dereceyi gördü. ekran resmi almayı kaçırdım. tesstten sonra hemen cs go girince reset atıyor ya anlamadım gitti. peki ramleri nasıl edebilirim?
  8. E

bazı arkadaşlar psu ile kaynaklı olduğunu söylüyor. bu programla power supply testi yapabilir miyim?
  9. E

OCCT ile değil de aida64 ile yaptım
  10. E

Sistemi kurduğumda beri bu problem var bugün uzay sistem yaptım ramlerin hem slotlarını hemde sağlı sollu kombine denedim hala reset atıyo
  11. E

Var evet diğer slotları da denedim aynı
  12. E

Aynı model aynı üretim tarihli
  13. E

Selamun aleyküm çoğu parça 2. El topladım ryzen 5 5600x rtx 3060ti Msi b550 anakart 32gb 3600 RAM 1 tb SSD Bütün driverları güncelledim Windows güncel yük testi yaptım işlemci 50 dereceyi geçmedi. Tüm testinde reset bile atamazken şu sistem cs go da bile reset atıyo ya kafayı yicem yardım edin...
  14. E

Yardım X.M.P açtığım zaman pc açılmıyor.

Anakartın desteklediği maksimum mhz kaç biliyor musun?
  15. E

home plug önerisi istiyorum.

selamun aleyküm. 250 mgbt internetim var fakat modem evin salonunda benim pc de başka odada modemden kablo çekmek istemiyorum. evin elektrik hattını kullananm sadece bi aparatı prize takıp kablo çekebileceğim aletler varmış biraz araştırdım fakat olabildiğince internet hızından ödün vermek...
  16. E

Yardım Rx6700xt 2k mı 240 hz mi?

144hz 2k tavsiyemdir
  17. E

Bu ramleri amd sistem ile kullanabilir miyim?

İkinci el pc topluyorum msi b550 anakart var ryzen 5 5600x işlemci var ama bu ramlerde intel yazıyo acaba uyumlu değil mi?
  18. E

İPTV için m3u URL lazım

Merhaba quzu iptv satın aldım iyi hoş da m3u URL istiyor. Almanyadayım maçları falan izlemek istiyorum var mı bi öneriniz?
  19. E

5000 TL İkinci El Ekran Kartı Önerisi

Kartı ben alsam garanti bende de devam eder mi?
  20. E

5000 TL İkinci El Ekran Kartı Önerisi

5k civarı ikinci el ekran kartı arıyorum. Önerileriniz nedir. Satan arkadaşlar var ise mesaj atabilirler.
Top Bottom