Neler Yeni

Çözüldü✓ Yeni toplanmış pc neden reset atar

Emintola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emin tola
kafayı yicem ya osst power testini 1 saat hiç ellemeden yaptı test boyunca işlemci 55 60 derecelerde ekran kartı 65 dereceyi gördü. ekran resmi almayı kaçırdım. tesstten sonra hemen cs go girince reset atıyor ya anlamadım gitti.
peki ramleri nasıl edebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk
kafayı yicem ya osst power testini 1 saat hiç ellemeden yaptı test boyunca işlemci 55 60 derecelerde ekran kartı 65 dereceyi gördü. ekran resmi almayı kaçırdım. tesstten sonra hemen cs go girince reset atıyor ya anlamadım gitti.
Bende de aynı sorun var 1 haftadır kafayı yedim çözemiyorum oyunlarda da atmıyor öyle masaüstündeydin veya internette gezinirken birden tak diye resetliyor kendini

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,504
İsim
Emre Zengin
Depolama birimini test ettin mi hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk

Ogiii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Oğulcan
hocam windows kendini yeniden başlatıyor olabilir ayarlardan ona bak istersen

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk
Baktım ya herşeyi yaptım ama yok olmuyor Windows 11 de kasma donma yapıyordu sistem bu yüzden 10 geçtim 10 geçincede bu ve bunun gibi sorunlarla karşılaşıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi bu yorumu yazdım tekrar başlattı az önce ve Windows günlüğüne baktım şu yazıyor. Sistem düzgün kapatılmadan yeniden başlatılmış. Bu hatanın nedeni sistemin yanıt vermeyi durdurması, kilitlenmesi veya beklenmeyen bir şekilde güç kaybına uğramış olması olabilir.

Emintola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emin tola
kafayı yicem ya olay görüntüleyicisinde kernel 41 63 hatası yazıyor internetteki herşeyi yaptım gittim yeni power aldım yine aynı hiç bi düzelme yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk
kafayı yicem ya olay görüntüleyicisinde kernel 41 63 hatası yazıyor internetteki herşeyi yaptım gittim yeni power aldım yine aynı hiç bi düzelme yok
Bilgisayarı bağlandığınız uzatma kablosundan olabilir mi acaba ? Çünkü bende öyle yaptım yeni windows kurdum power değiştirdim sonuç aynı

Emintola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emin tola
Üçlü priz de değiştim sonuç değişmedi win 11 yükselttim değişmedi 2 RAM takılıydı birini çıkardım değişmedi. Hatta daha da enteresan olan bişey var yeni powerla artık kafasına göre reset atıyor(650w). Bi önceki power(700w) ile sadece oyunlarda reset atıyordu

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,446
Üyeler
149,211