Arama sonuçları: *

1. M

40000TL civarında hazır sistem önerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4070-super-12g-prime-a620m-k-500gb-ssd-16gb-rams.html Hocam güncel olarak şuan bu öneriliyor grupta
  2. M

PLAYSTATION ALINIR MI?

Hocam yaklaşık 4 sene kadar ps4 kullanmış ve aynı zamanda 3 ay kadarda ps5 kullanıcısı olarak zaten ps plus sisteminde kütüphanesi baya geniş bir oyun kategorisi ekleniyor almaya niyetin varsa tavsiye ederim.
  3. M

Bu 2 Ekran kartından hangisini almalıyım

Şuan güncel stoklarda var
  4. M

ASUS Tuf Gaming F15 FX507ZC4 laptopu siparis ettim iyi mi

Daha önceden anakartını kullandım tuf serisi baya altta kalıyor piyasadki diğer firmaların anakartına göre laptopda çok iyi olabileciğini düşünmüyorum.
  5. M

🔥İndirim Glorious model O2 2.630,13 ₺

fiyatı o kadara düştü zannetim heyecanlandım :cry:
  6. M

Öneri Msı Suprım X 3090 ekran kartının sığacağı kasa

Şuan aktif olarak gamepower warcry kasa kullanıyorum fakat ekran kartını takınca kablolarından ötürü camı kapanmıyor daha geniş bir kasa önerisi.
  7. M

Ekran kartının sığacağı kasa önerisi

Arkadaşlar msı suprım x 3090 ekran kartlı bir sistemim var şuan gamepower warcry kasa ile kullanıyorum fakat ön camı kapanmadı daha derin bir kasa önerisi yaparmısınız.
  8. M

🔥İndirim Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 1 MS 200HZ 3.899TL (F/P Ürünü)

2 hafta kadar deneyimledim tek kelimeyle almayın aldırmayın.
  9. M

iPhone 13 pro max alayım mı 14 bekleyim mi

Bence iphone 13 pro max al yeni çıkıcak cihazlar çokda ucuz olmaz diye tahmin ediyorum sonradan tekrardan getirtme şansın varsa bekleyebilirsin.
  10. M

Yurtdışı 13 pro max mi? TR iphone 11 mi?

Bence 7 eylül apple lansmanını bekle iphone 11 fena sayılmaz fakat 12 de düşünebilirsin fiyatları düşer diye tahmin ediyorum hem ekran çöznürlüğü 11 oranla daha iyi hem malzeme kalitesi olarakda yine tercih senin.
  11. M

Başkasının üstüne olabilir fakat telefona takıcağın hat o kişinin adına olmalı.Yada edevletten e-sim olarak 4 ay kadar uzatma yapabiliyorsun yeni yılla beraber o 6 ay kullanım süreside sıfırlanıyor fakat e-sim bir kereye mahsus haberin olsun.
  12. M

Şimdi şu şekilde açtırmadan kullanırsın 2 telefon şeklinde kullanan çok insan var foto video instagram gibi işleri iphonedan halledip aramalarınıda normal telefonlarından yapıyorlar para vermeden anca bu şekil bir kullanım sağlayabilirsin.
Top Bottom