Arama sonuçları: *

1. B

Yeni Pc Ethernet ve Diğer Driver

Merhaba arkadaşlar güncel ethernet driver nasıl bulabilirim biraz uzağım bu konulara yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ve ya yeni aldığım laptop a nvidia 3060 ekran kartı intel 12.700h işlemci hangi driverları kurmam gerek
  2. B

10 Bin TL Telefon Önerisi

arkadaşlar merhaba annem için çokta çabuk yavaşlama olmayacak bir telefon almak istiyorum önerisi olan var mı acaba 10K ya kadar
  3. B

10 bin TL ye kadar telefon önerisi

arkadaşlar merhaba anneme hediye almak istiyorum yapacağı şey facebook okey vs ama öyle 3-5 ayda da yavaşlamayacak orta halli bir telefon önerebilir misiniz ?
  4. B

İtopya GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz 1 Adet ölü piksel çıktı, değişim oluyor mu?

bu ölü piksel mevzusu nedir kanka etkisi ileride artması vs mi çünkü gözle herhangi bir kullanımda farkedilecek bir şey bile değil benim eski ekranımdada vardı 1 tane 1.5 sene kullandım hiç bir artma vs de olmadı
  5. B

Monitördeki Görüntü Bozukluğu

ölü piksel değil onun testini yaptım işaretlediğim yerde renk sorunu oluyor mesala sarı bir yere bakıyorsam oyunda orası yeşil görünüyor bazen nokta nokta bazende 1cm uzunluğunda bir çizgi gibi
  6. B

Monitördeki Görüntü Bozukluğu

Arkadaşlar yeni aldığım ekranda böyle bir görüntü bozukluğu oluyor sebebi ne acaba
  7. B

SİSTEMİM NE KADAR EDER ?

arkadaşlar bu sistem ne kadar eder daha en az 1 yıl garantileri var
  8. B

sistemim ne kadar eder ?

9. B

Bu sistem ne kadar eder ?

10. B

Alınır mı ? ve ya farklı bir öneri olabilir

çok teşekkür ederim dostum yardımın için
  11. B

yazılım öğrencisi alacak ve arada oyunda oynuyor valorant vs ama bu 4050 baya iyimiş fiyat olarak neden bu seviyede
  12. B

En ucuz VP nereden alınır?

playsultan dan al bir çok yerin fiyatı aynı zaten
  13. B

3060 önerebileceğin bir laptop var mı peki
  14. B

https://www.garajonline.com.tr/acer-an515-58-i7-12700h-16gb-512ssd-rtx3070-8gb-15.6-fhd-144hz-linux?ref=akakce&v=1.23.7
  15. B

240hz monitor önerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-8-rog-strix-1ms-270hz-fullhd-dp-hdmi-usb-c-ips-freesync-gaming-monitor.html ben yeni bunu aldım bir araştır istersen bu arada bir tavsiyede bulunayım bir yanılmaya düşüp benq zowie aldım xl 2546K modelini çok söylendi e spor oyuncunun alacağı şey diye...
  16. B

3070 Laptop Tavsiyesi

arkadaşlar merhaba 3070 bir laptop önerisi olan var mı özellikle 30 bin TL altı olabilirse çok güzel olur o rakamlara var mıdır bilmiyorum ama
  17. B

Ghosting ve Hız Aşırtma Yardım..!

arkadaşlar merhaba yeni bir monitör aldım ghosting değerlerine bir bakabilir misiniz ? hız aşırtma neden kapalı ayarlarda bilgisi olan var mı ? https://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-8-rog-strix-1ms-270hz-fullhd-dp-hdmi-usb-c-ips-freesync-gaming-monitor.html
  18. B

pc fiyatları ucuzlar mi

önümüz seçim iki ihtimallide doların çıkacağı ön görülüyor fiyatlar kalırmı bu şekilde bilmem ama düşeceğini pek sanmıyorum şahsi fikrim tabi ki
  19. B

steel series rival 5 alınır mı

fps oyuyorsan steelseries te şöyle bir sorun yaşadım bilek oynadığım için mouse arka kısmı çok düşük kalıyor bileğim mousepad e sürtüyordu hep iade ettim belki rival 3 öyleydi ama bilgin olsun diye yinede söylemek istedim
  20. B

İ MAC EKRAN KARTI SİSTEMİ ( YARDIM )

anladım yani öyle 3070 ve ya 3060 karşılığı bir şey diyemeyiz ama gayet güçlü bir işlemci kullanımı var sanırım
Top Bottom