Arama sonuçları: *

1. B

Kasım ayı indirimleriyle aldığım bot

Düşünüyorum zaten bir sonuca varmazsa da, firmayla birebir kontağı olduğu için Abdullah beye ricada bulundum umarım görürse
  2. B

Kasım ayı indirimleriyle aldığım bot

@Abdullah Hacıgül abi biraz acil durum o yüzden etiketledim seni. Hatırlarsan kasım ayında bayaa bot indirimi paylasmistin. Ben de burdan nasibimi Harley Davidson botla aldım fakat botun topuğun arka kısmı tahriş edici bir yüzeyi vardı. İlk başta onarım talebiyle gönderdim serviseonarılmıştır...
  3. B

1 bilgisayarda 2 diskten 2 işletim sistemi çalıştırmak

0x80070050 bu hatayı aldım sanal makinada çözümle ilgili bi bilginiz var mı acaba
  4. B

1 bilgisayarda 2 diskten 2 işletim sistemi çalıştırmak

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda 2 adet olmak üzere biri 500 biri 250 gb ssd var ve 250lik olan ssdye de windows kurmak istiyorum fakat şöyle bir durum var. Bunu yapmak istememdeki amaç bir mmo oyununda birden fazla client açmak. Windowslar arası geçiş yaparken işlemler devam eder mi yoksa...
  5. B

Öneri İnternet Sağlayıcısı

ping değerlerini bilsem, valorantta csde falan yüksek diyebileceğimiz ping değerleri olmazsa direkt geçicem
  6. B

Öneri İnternet Sağlayıcısı

Arkadaşlar adresim 80 mbps alıyor ve türknet kullanıyodum ama bu internet sağlayıcıların sürekli bi şekilde zam yapması artık canımı sıkmaya başladı. 170 TL biraz tuzlu geldi. Tamam belki 2023 te devreye girecek fakat şimdiden değiştirmeyi planlıyorum. Uygun fiyata internetkutusu nu buldum 80...
  7. B

Word programı ile ilgili yardım

Arkadaşlar merhaba fotoğrafta da görmüş olduğunuz gibi alt bilgi kısmını her sayfada farklı yapmak istiyorum. Sayfa sayılarını numaralandırarak alt bilgi kısmına girmek istiyorum fakat 1ine girince diğerlerinin hepsi aynı oluyor nasıl farklı yapabilirim?
  8. B

Rtx 3050 vs Gtx 1660S hangisini almalıyım sizce Eth kazım için

eth kazım için 1660s bence
  9. B

Teamfight Tactics oynanır mı?

o zaman neden troll gibi konuşuyorsun. 1 levelda aratılabildiği hangi sette görülmüş ? set 1 den beri 1 levelda rollemek diye bir şey yok
  10. B

Anakart ya da İşlemciye güzel bir indirim gelecek mi yakın zamanda?

içeriği okursan lga 1700 anakart yazıyor
  11. B

hocam dalga mı geçiyosun :D 1lvl da aratamıyorsun. oyunu bilmediğin o kadar belli ki. Sırf konuşmak için konuşuyorsun. 2 lvlda da eğer ilk turda 5 gold gelmediyse aratamazsın 2.turda da gold düşmüş olsun en baba 4 kere aratabilirsin. Yani 1 paralıkları aratabileceğin level çok şanslı değilsen 3...
  12. B

kanka doğru yerde aratmak nasıl oluyor söyler misin adam auto roll den 3ledi ben 3 levelda da 4 levelda da arattım full ekonomi yapmadan 1 tane vermedi 1 tane. 1 paralığın en çok gelme ihtimali 3 ve 4 lvl değil mi
  13. B

hocam taksit yapıcam ama birazcık daha uygun olsa iyi olur çünkü üniversite öğrenciliği malum şartlar
  14. B

İşkur işbaşı kursundan ayrılma

o kadarını bilemiyorum valla ama verdiysen sorun olacağını sanmıyorum
  15. B

şans aşırı derecede fazla bu arada. Geçen minyon roundlarının bitiminde 2 quinn 1 gp vardı. 1 tane illaoi lazım ve kayalara kadar gelmedi. Fakat kayalara gelmeden adamın biri 3 yaptı
  16. B

@Abdullah Hacıgül Yakın zamanda i3 12. nesil ya da o güçte bir işlemciye ya da lga 1700 anakarta indirim gelir mi acaba? 0 sistem almaya şu an gücüm yetmiyor. Ondan ötürü yalnızca anakart işlemci ve ram değişikliği yapacağım. Hala ddr3 sistem kullanıyorum çünkü ve droplar vb gibi şeyler cidden...
  17. B

şimdi durumu sen dilekçe ile işkura müracaat etmen gerekiyor geri kalanı onlara kalıyor. Devlet kurumu sonuçta ne olacağı çok de belli olmuyor
  18. B

Hocam para cezası kesmezler. Lakin işkur sicilinde bir kod olur ve işbaşı eğitim programına bi 2 yıl falan katılamazsın. 1 yıl ya da 2 yıl olması lazım. Zamanında A101 de işbaşı eğitim programında çalıştım hastaneye yatış sebebiyle devamsızlıktan dolayı çıkarıldım ve kod girilmişti şikayetle...
  19. B

Html De Müzi̇k Ekleme

yanlış bilmiyorsam bu javascript ile yapılan bir şey
Top Bottom