Neler Yeni

Teamfight Tactics oynanır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bilal Şaşmaz
1 paralik en fazla seviye 1 de
hocam dalga mı geçiyosun :D 1lvl da aratamıyorsun. oyunu bilmediğin o kadar belli ki. Sırf konuşmak için konuşuyorsun. 2 lvlda da eğer ilk turda 5 gold gelmediyse aratamazsın 2.turda da gold düşmüş olsun en baba 4 kere aratabilirsin. Yani 1 paralıkları aratabileceğin level çok şanslı değilsen 3 ve 4. Kaldı ki bana gp ve 2 tane quinn gelmiş diyorum bunları tutmam gerekiyor. Arkada 7 goldluk çar var paralı asker açmak istiyosam satmamam lazım. O yüzden konuşmak için konuşma az mantıklı konuş rica ediyorum

GodlyPain

80+ Bronze
oyun başında şans faktörü var sadece, her türlü late'e doğru iyi olan kazanıyor, her gün oynuyorum

The Batman

80+ Silver
hocam dalga mı geçiyosun :D 1lvl da aratamıyorsun. oyunu bilmediğin o kadar belli ki. Sırf konuşmak için konuşuyorsun. 2 lvlda da eğer ilk turda 5 gold gelmediyse aratamazsın 2.turda da gold düşmüş olsun en baba 4 kere aratabilirsin. Yani 1 paralıkları aratabileceğin level çok şanslı değilsen 3 ve 4. Kaldı ki bana gp ve 2 tane quinn gelmiş diyorum bunları tutmam gerekiyor. Arkada 7 goldluk çar var paralı asker açmak istiyosam satmamam lazım. O yüzden konuşmak için konuşma az mantıklı konuş rica ediyorum
Sadece dereceli oynuyorum eğer cevap istemiyorsan sorma?

Ekler

• Screenshot_2022-05-24-14-58-13-892_com.riotgames.league.teamfighttactics.jpg
    Screenshot_2022-05-24-14-58-13-892_com.riotgames.league.teamfighttactics.jpg
    1.1 MB · Hit: 22
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Batu
Tft'de şuanki set bugüne kadar gelen en kötü set çünkü çeşitlilik çok az, belli komplar çok güçlü diğerleri çok güçsüz.

Ama şans faktörü bayağı azaltılmış durumda. Yine var bazen gelmedi mi hiç gelmiyor ama nadir. Bir sette ustalaşmak, komplar arası geçişler yapabilir duruma gelmek için şöyle bir 100 oyun falan oynamak lazım. İnternetten S tier komplara bakıp kendinize 3-4 farklı komp belirleyip oyun başında hangi kompa yakınsanız, oyun neler ve hangi buffları veriyorsa ona göre oynamakta fayda var. Bu şekilde ilk 4'e giremediğim oyun sayısı çok az.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Arada bir vakit öldürmek için oynuyorum. Şans faktörü yine var tabi ki ama genelde strateji karşınızdakini alt etmeye fırsat veriyor. Şans dağğğlar kadar fark yaratmıyor bence.

Top Bottom