Arama sonuçları: *

• Users: Frys
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Bilgisayarım ne kadar eder

merhaba bilgisayarımı ihtiyactan dolayı satmayı düsünüyorum fiyat olarak ne kadara koymalıyım Hepsinin kutusu garantisi var 2 3 aylık bir bilgisayar asus b450 anakart ryzen 5 5600g islemci 16 gb ram 500 gb ssd sapphire rx6700xt ekran kartı high power 650wat psu dark freezer cpu sogutucu...
  2. F

Sistemim ne kadar eder acaba fikir verebilirmisiniz ?

ryzen 5 5600g islemci 16 gb ram asus b450 anakart corsair kasa high power 650 wat psu 500 gb ssd sapphire rx 6700xt ekran kartı ürünlerin hepsini kutu,fatura ve garantisi vardır. ne kadara satılabilir bilgi verirseniz sevinirim.
  3. F

Ethermine para çekme

Merhaba bu siteden nasıl para çekiliyor yada otomatik olarak mı belli bir süre sonra hesaba yatıyor bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
  4. F

6700xt mining sorunu

Merhaba RX 6700xt kartımla hive os ile mining yapmaya çalışıyorum ama sürekli 0 yazıyor hiç bir kazim ibaresi yok bilgisi olan varmı bir sorunmu var ?
  5. F

Sapphire ekran kartı garanti

Merhaba Hepsiburada dan Sapphire ekran kartı aldım ama garanti sorgulamada hiç bir sitede garantisini bulamadım içinden sadece 2 tane kağıt çıktı yurt dışı ürünümü acaba bir sorunmu var bilgisi olan varsa sevinirim.
  6. F

Ekran kartı CPU soğutucu

Donanım arşivi v 4.5 kasama Sapphire 6700xt ekran kartı aldım CPU sogutucusuda dark freezer x123 takılı ekran kartının backplatine ufakda olsa değer gibi ekran kartına herhangi bir sıkıntı verirmi sağlıklı olurmu acaba ?
  7. F

Çözüldü✓ High power element 650 wat pin sorunu

Hepsiburadadan high power element 650 wat psu aldım ama anakarta takılan büyük güç girişinin içindeki demirlerden biri eksik taksam sorun olurmu bilgi verirseniz sevinirim.
  8. F

v4.5 sistemde stok cpu fanı cok sesli

v4.5 sistemimde r5 5600g cok sesli calısıyor. önerebileceğiniz cpu sogutucusu varmı ramlarda sogutucu var sıkıntısız sisteme takılırmı ?
  9. F

bu parçalar ne kadar eder ?

yeni pc aldım bu parçaları elimden cıkarmak istiyorum fiyat ne olur acaba ? msı b450m gaming plus anakart full kutulu ryzen 3 1200 ve fan full kutulu corsair 8gb 3000 mhz ram kutulu hyperx 4gb 2400 mhz ram afox hd 5450 kutulu garantili high power 500 wat 80 plus power supply
  10. F

msı B450 Gaming Plus 3600 mhz ram

Merhaba bu anakartın ram desteği max 3400 küsür olarak gözüküyor sitesinde bu anakarta 3600 mhz ram taksam aynı frekansta calısırmı yoksa sadece anakartın desteklediği max değerdemi çalıştırır. 1645949970 Yani v4.5 sistemde olan ramleri bu anakartta 3600 mhz de kullanabilirmiyim ?
  11. F

ryzen 5 5600g ısınması normalmi ?

v 4.5 itopyadan sistem aldım işlemci çok ısınıyor stok fandan mı kaynaklı acaba elimde ryzen 7 işlemcinin rgb stok fanı var onu taksam daha iyi sogutma saglarmı ? birde bu kasanın ışık ayarlını nasıl yapıcam yardım edermisiniz ?
  12. F

msı b450m gaming plus vs asus PRIME-B450M-K-II

merhaba hazır sistemde aldığım asus PRIME-B450M-K-II mi daha iyidir yoksa elimde bulunan eski bilgisayarımdaki MSI B450M Gaming Plus anakart mı daha iyi ?
  13. F

itopyadan hazır apu sistem aldım ama

Merhaba forumda yeniyim itopyadan hazır sistem aldım ancak adresimde sokak numarasını yanlış yazmışım iletişime geçtim ancak kargo numaranız gelince kargo koduyla arayıp halledebilirsiniz ancak dediler kargom net kargoya verilmiş böyle bir durum yaşayan varmı aranızda yada ne yapmam gerekiyor...
Top Bottom