Neler Yeni

itopyadan hazır apu sistem aldım ama

Frys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih
Merhaba forumda yeniyim itopyadan hazır sistem aldım ancak adresimde sokak numarasını yanlış yazmışım iletişime geçtim ancak kargo numaranız gelince kargo koduyla arayıp halledebilirsiniz ancak dediler kargom net kargoya verilmiş böyle bir durum yaşayan varmı aranızda yada ne yapmam gerekiyor kargo numarasını cok geçmi gönderiyor net kargo şimdiden teşekkür ederim.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,577
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Netkargoyu aramayı deneyin dağıtıma çıktığında da sanırım adres değişikliği yapılabiliyor ama emin değilim.

Marcisco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Ulaşcan Arslan
Dağıtıma çıktığı zaman sana kod gönderiyorlar şubeyi arayıp bilgi verirsin adam şubere geri bırakır kargoyu sen de gider şubeden alırsın.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,577
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Dağıtıma çıktığı zaman sana kod gönderiyorlar şubeyi arayıp bilgi verirsin adam şubere geri bırakır kargoyu sen de gider şubeden alırsın.
Hocam net kargonun öyle bi şubesi olduğunu sanmıyorum. Büyük dağıtım merkezlerinden alıp getiriyorlar.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Merhaba forumda yeniyim itopyadan hazır sistem aldım ancak adresimde sokak numarasını yanlış yazmışım iletişime geçtim ancak kargo numaranız gelince kargo koduyla arayıp halledebilirsiniz ancak dediler kargom net kargoya verilmiş böyle bir durum yaşayan varmı aranızda yada ne yapmam gerekiyor kargo numarasını cok geçmi gönderiyor net kargo şimdiden teşekkür ederim.
İlk defa böyle bir kargo şirketi olduğunu sizden öğrendim. Kargo şirketi ile iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Frys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk defa böyle bir kargo şirketi olduğunu sizden öğrendim. Kargo şirketi ile iletişime geçerek sorabilirsiniz.
telefonla arama yapınca kargo numarası istiyorlar girmeden hiç bir işlem yapılmıyor. ups kargo bekliyordum ancak bende ilk defa duydum bu kargoyu

Marcisco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Ulaşcan Arslan
Vizyona bak o kadar para verip sistem alıyorsun antin kuntin bir kargo ile yolluyorlar

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,577
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
evet bende baktım ama şube tarzı bir yer göremedim izmirde
İzmire 2 günde geldi bana. Gaziemirden dağıtıma çıkıyor sanırım. Bir de telefondan takip ederseniz kurye falan nerede komsuma bırak vs secebiliyosun

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Netkargo zaten direk bulamıyor evleri ,doğru girsen bile arıyorlar adres tarifi için.
Seni yanlış girdiğin adreste bulamayınca zaten ararlar tarif edersin sorun çözülür .

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,577
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
telefonla arama yapınca kargo numarası istiyorlar girmeden hiç bir işlem yapılmıyor. ups kargo bekliyordum ancak bende ilk defa duydum bu kargoyu
Benim aldığım şey dağıtıma çıktı altında böyle seçenekler var. Ama sallıyorlar mi bunu bilmiyorum

Ekler

• IMG_20220222_105340.jpg
    IMG_20220222_105340.jpg
    95.6 KB · Hit: 40

yigitdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Yiğit Emre Doğan
benim kargomda net kargoya verildi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim aldığım şey dağıtıma çıktı altında böyle seçenekler var. Ama sallıyorlar mi bunu bilmiyorum
Benim kargo kodu hatalı diyor

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,577
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
benim kargomda net kargoya verildi
Mesaj otomatik birleştirildi: