Neler Yeni

İtopyadan hazır sistem aldım windows kurulumu geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
irfan çakır
itopyadan hazır sistem aldım montajlı ve testli Bi şekilde gelsin dedim windows kurulu geliyor demi deneme sürümü ve drive ler fln kurulu baktım herkes farklı bişey söylüyor ondan sorayım dedim

Loading...

80+ Silver
itopyadan hazır sistem aldım montajlı ve testli Bi şekilde gelsin dedim windows kurulu geliyor demi deneme sürümü kurulu yani
deneme sürümü olarak geliyor
Sürücüler kurulu geliyor ayrıca.

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Dr Luciano
itopyadan hazır sistem aldım montajlı ve testli Bi şekilde gelsin dedim windows kurulu geliyor demi deneme sürümü ve drive ler fln kurulu baktım herkes farklı bişey söylüyor ondan sorayım dedim
Deneme sürümü ve driverler yüklü olarak geliyor...

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Selçuk Aslan
Evet Windows deneme sürümü ve driverlar yüklü geliyor sen sadece Windows key alıp etkinleştirme yapacaksın

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
irfan çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet Windows deneme sürümü ve driverlar yüklü geliyor sen sadece Windows key alıp etkinleştirme yapacaksın
yapmazsam eğer bir şey olurmu yoksa sadece sağ altta windowsu etkinleştir yazısı mı kalır

Loading...

80+ Silver
yapmazsam eğer bir şey olurmu yoksa sadece sağ altta windowsu etkinleştir yazısı mı kalır

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
irfan çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
saolun hocam

Top Bottom