Arama sonuçları: *

1. F

Pc sesinin kendi kendine 100 olması

sağdaki ses simgesine sağ tıkla ses düzeyi karıştırıcısını aç tıkla orda hepsini yüzde 50 yap. olmazsa ses driver sil güncel driver yükle ses simgesine sağ tıkla ses ayarlarını aç gelişmis ses seçenkleri yüzde 50 sabitle orda
  2. F

[Alexa ve Psikoloji] Antidepresanlar hakkındaki yanlış algılar

üç sınıf depresyon var düşük depresyon, orta şiddetli depresyon, yüksek depresyon var. yeni başladığına göre yaygın hafif depresyon olma ihtimalin yüksek düşük doz seni iyi hissettirecek ilaç kullanırsın. uykunu ilaçsız düzenli hale getirmeye çalış uyku depresyondan kurtulmak için en önemli şeydir.
  3. F

Laptopun monitörü bozuk ?

1200tl vermene gerek yok zaten monitörn kaç inç 15.6 inç mi 40 pin ise tüm 40 pin ekranlar olur yani ikinci el 400tl ye ekran bulup takabilirsin. hdmi 60 fpsde pek geçikme olmuyordu sanırım 300tlye monitör alıp bağlayabilirsin
  4. F

[Alexa ve Psikoloji] Antidepresanlar hakkındaki yanlış algılar

bir çok antideprasan kullanmış biri olarak yorun yapayım -çoğu antidepresan iyi hissetmenizi unutmanızı sağlar bir kaç ilacın yüksek dozu intihar düşünceleri oluşturabilir -nerdeyse antidepresanların tamamı boşalmayı geçiktirir -her antidepresanda yan etki ile karşılaştım en hafifi bile ağzı iki...
  5. F

HDD aldım. Yanlış mı yaptım?

yanlış olmasam 2013-2014 te lenovo z500 i5 3. nesil aldım ikinci el 900tl aldım. kaç sene beni idare etti. kingston marka olarak severim dayanıklı ürün üretiyor gerçekten bende flash belli bile vardı 4gb hiç bozulmadı senelerce en son arkadaş aldı sobaya girip sağ kurtulan flash bellek düşün :D...
  6. F

zaman geçmesi değil okuma yazmaya bağlı ömürleri azalıyor. ne kadar veri yazıp silerseniz o kadar hızlı tükeniyorlar. ortalama 10.000-15000 yazma silmeden bahsediliyor. siz veri silmeden ve fazla veri yazmadan kullanmıssınız sanırım...
  7. F

ssdlerin ömrü azdır ve bir çok ssd markası kronik sorunlu 1-2 yıl içinde aniden bozuluyor dosyalarınız çöp oluyor. harddiskte senelerce film arşivi ve oyun arşivi tutabilirsiniz. ama şu konuda var ki hard diskte windows kullanılmaz. çok yavaş çalışır disk 100 sorunu verir ssd almak zorundasınız...
  8. F

Yardım Laptopumda Windows 10 Çok Ram Yiyo

win7 700mb falan win10 1.5k falan ram yer chrome falan açmışsındır yemez boşta o kadar görev yöneticisi foto at ram tıklayarak
  9. F

Elektrikli Scooter Önerisi Istiyorum

o fiyata biraz zor sanırım. 15k civarında 45km gidenler. o fiyata normal bisiklet alıp set ile elektirikli yapabilirsin aldığın aküye göre göre yol gidersin...
  10. F

Yardım AliExpress paramı kesti iptal etti

aynı telden iki hesap açınca güvenlik sorunu veriyor. evde başkasının telefonuna indir aliexpress henüz sipariş vermeyen ordan satın al senin telefonda ürün alınmıştır ikinci ürün satın alınamaz
  11. F

Leauge of Legends ping sorunu

wifi ile bağlanıyorsan başkası video izlerken ani artış olabilir. kablolu bağlan modem yakınsa
  12. F

Yardım Laptoplara uyumlu RAM ve SSD!

i7 6700hq modeli mi bu? anakart bilgisine ulaşamadım. işlemci DDR4-2133, LPDDR3-1866, DDR3L-1600 bunları destekliyor. bir forumda 2666mhz altı takabilirsiniz yazmış ama anakartla ilgili bir siteye ulaşamadım
  13. F

Acil - Görüntü Gelmiyor

%20 den fazla oc verme 3.38ghz üzerine çıkma. elektirik kes bios pilini çıkar 5 dk bekle açmayı dene. ramde çıkar altına elini vurma o da 5dk çıkarılmış olarak dursun
  14. F

Öneri 1000 TL tablet önerisi 2.el/0

https://www.teknosa.com/tcl-tab-10-fhd-4g-tablet-outlet--p-800083861?gclid=CjwKCAjwxZqSBhAHEiwASr9n9Mp6DqBN41n10wK7dclloZCJYQZLYKhDVcxJmJCl_ol5i4tOZ3LUpBoCyhMQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds 1359tl ye var 1 yl garantili
  15. F

Kulaklık Dönüştürü Sorunu

bazı kablolarda driver yüklemek gerekebilir aygıt yöneticisi bakar mısın soru işareti olan var mı
  16. F

Yardım Bedava internet veren yerler

ev üçra yerde mi yakınlarda cafeterya wifisi görmüyor mu telefon. çay iç şifre al
  17. F

Raporum Yok, Sınava Girmedim Ne Yapmalıyım?

lise mi? liseyse bir şey olmaz diploma notu yüksekse her türlü geçersin kalmak zor zaten
  18. F

Yeni Hosting Şirketim İçin İsim Önerisi

coldcityhosting.com ? baktım herşeyi almışlar makeahosting.com whitepantherhost.com bu şekil iki kelimeli hostinler alabilirsin benim ingilizce kelime haznem az türetebilirsin
  19. F

Kes Onu Etkinliği için Yeni Üye mi Olmamız Gerekiyor?

evet yeni üyeler için uçak moduna al telefonu 2dk sonra aç ip değişecek aliexpress sil tekrar yükle yeni hesapla alabilirsin. ürünleri
  20. F

Yardım Bu ürüne tahmini ne kadar vergi çıkar?

300tl hikaye fiyat. max 100-150tl falandır ve çinliler kalitesiz ürünleri satıyor markalara bak hepsi yabancı marka. şuan ilk kayda 3tl falan veriyorlar ama vergi muhtemelen 20tl tutar. kes onu kampanyası sadece telefonda oluyor bilgisayarda menüyü göstermiyor
Top Bottom